Beethoven 2

Beethoven II

Rodinný / Komedie

USA, 1993, 89 min

• tron

„Želáte si?“ – HAV HAV! – „Budete si k hamburgeru želať aj hranolčeky?“ – HAV HAV! – „Ďakujeme.“ Čo čakať od voľného pokračovania rodinnej snímky o bernardínovi, ak nie viac bernardínov a nižšie hodnotenie? Beztak nenápaditá „jednotka“ dostala tentokrát na vlhký ňufák zrolovanými novinami a slabým scenárom, do ktorého sa motajú také otravné príšernosti, ako je tá s neverným priateľom a hlúpymi zločincami. Psíkovia sú stále zlatí a herecké obsadenie zminula stále fajn (Grodin, Huntová a spol.), ale výsledkom je biedny rodinný film.(1.1.2005)

Nemecka Cinema - 75%(9.9.2010)

Čokel ťahajúci za sebou trojmetrovú slinu a okrem toho zaľubenú čoklicu a ku koncu bandu čoklíčat. Všetci sú zlatí, huňatí a je ich akurát tak dosť. Malý 5-ročný Jojo sa baví, tatkovci s kávičkou si dávajú druhú, aby nezaspali a ja sa nenudím. A je nedeľa poobede a po titulkoch chce pokračovanie, už len malý Jojo.(10.6.2006)

• DaViD´82

Všeho je tu více než-li v ještě obstojně průměrném prvním dílu. Více psů, více lidí, více lokací, více trapných vtipů, více divákova zoufalství a výrazně více nudy.(27.1.2007)

• Tyler

Jednička je opravdu dobrý rodinný film,u kterého se pobaví snad všichni.Ale dvojka je už opravdu jen pro děti ( čím menší,tím lépe )...(12.9.2003)