Beethoven 2

Beethoven 2

Rodinný / Komedie

USA, 1993, 89 min

• Hrabka

Sladká rodinná komedie, která drtí city spoustě lidí. Mě to docela i bavilo, ale víckrát se na ti už nepodívám. Bernardýni a ta mladá herečka se mi tenkrát líbili. Jinak děj je o ničem. 40%(30.12.2007)

• pepo

jednotka sa mi páčila ale toto je len klasické pokračovanie úpešného filmu.Ale mohlo to byť oveľa horšie(23.5.2003)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $53,443,066Tržby Celosvetovo $118,243,066/30%/(24.4.2006)

• IllIlIlIIl

Pokračování prvního dílu o bernardýnu Beethovenovi, které balancuje na pomezí odpadu. Vtipu je zde poskrovnu a nic nového tento díl nenabízí, bohužel stále to samé dokola, ostatně jako další díly.(14.11.2008)

• juta

Není to zase tak špatný, ale jak vyrostete, tak už to není ono a člověk se občas nudí. Více romantiky, méně zábavy.(26.5.2012)

• - Ve skutečnosti se bernardýn Beethoven jmenoval Kris, kterého speciálně pro film vycvičili Karl Lewis Miller a jeho dcera Teresa Ann Miller. Jejich škola Accurate Animal Action pro psí herce funguje od roku 1978 a byla vůbec první svého druhu na světě. V Hollywoodu se v ní cvičí většina zvířecích herců. (Lynette)