Beethoven 2

Beethoven 2

Rodinný / Komedie

USA, 1993, 89 min

• draggo

Víceméně nevtipné a zbytečné pokračování, i když pár světlých momentů se najde. 20% a 1*.(18.6.2010)

Čokel ťahajúci za sebou trojmetrovú slinu a okrem toho zaľubenú čoklicu a ku koncu bandu čoklíčat. Všetci sú zlatí, huňatí a je ich akurát tak dosť. Malý 5-ročný Jojo sa baví, tatkovci s kávičkou si dávajú druhú, aby nezaspali a ja sa nenudím. A je nedeľa poobede a po titulkoch chce pokračovanie, už len malý Jojo.(10.6.2006)

• juta

Není to zase tak špatný, ale jak vyrostete, tak už to není ono a člověk se občas nudí. Více romantiky, méně zábavy.(26.5.2012)

• WANDRWALL

Bezbožný snímek pro bezbožně se chechtající diváky. Ještěže má Bůh darebáky a flákače na háku.(29.10.2010)

• Dudek

Když jsem spatřil druhý díl, řekl jsem si, že ten první byl docela slušný film...(2.6.2005)

• - Ve skutečnosti se bernardýn Beethoven jmenoval Kris, kterého speciálně pro film vycvičili Karl Lewis Miller a jeho dcera Teresa Ann Miller. Jejich škola Accurate Animal Action pro psí herce funguje od roku 1978 a byla vůbec první svého druhu na světě. V Hollywoodu se v ní cvičí většina zvířecích herců. (Lynette)