poster

Beethoven 2

 • USA

  Beethoven's 2nd

 • Slovensko

  Beethoven 2

Rodinný / Komedie

USA, 1993, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  ***

  Beethoven 1 + Beethoven 2 = to samé.(3.6.2003)

 • tron
  **

  „Želáte si?“ – HAV HAV! – „Budete si k hamburgeru želať aj hranolčeky?“ – HAV HAV! – „Ďakujeme.“ Čo čakať od voľného pokračovania rodinnej snímky o bernardínovi, ak nie viac bernardínov a nižšie hodnotenie? Beztak nenápaditá „jednotka“ dostala tentokrát na vlhký ňufák zrolovanými novinami a slabým scenárom, do ktorého sa motajú také otravné príšernosti, ako je tá s neverným priateľom a hlúpymi zločincami. Psíkovia sú stále zlatí a herecké obsadenie zminula stále fajn (Grodin, Huntová a spol.), ale výsledkom je biedny rodinný film.(1.1.2005)

 • juta
  **

  Není to zase tak špatný, ale jak vyrostete, tak už to není ono a člověk se občas nudí. Více romantiky, méně zábavy.(26.5.2012)

 • triatlet
  ***

  Bernárdýní šou pobaví, ale na Bohouše nemá. Dětští hrdinové (Ted - Christopher Castile se do svých rolí hodí), dospěláci - hlavně dvojice zloduchů Regina s pařťákem jsou variací na podobné typy amerických kreatur (to, že je štěně počůrá, když jsou uvězněni pod rozpadlým mostem, je předvídatelné). Soutěž ve žravosti mezi třemi tandemy - pán a pes - je k uzoufání americky přihlouplá - ládování se hamburgry a zapíjení kolou... Pohodová je hudba Randy Edelmana. Vtipný je závěr - otcův sen (nadsázka s bernardýní školkou) a závěrečné zemětřesení kvarteta "mazlíčků".(29.7.2010)

 • Djkoma
  *

  Rodinná zábava, ale já se s rodinou na takovéto filmy radši nedívám ....(19.7.2004)

 • - Ve skutečnosti se bernardýn Beethoven jmenoval Kris, kterého speciálně pro film vycvičili Karl Lewis Miller a jeho dcera Teresa Ann Miller. Jejich škola Accurate Animal Action pro psí herce funguje od roku 1978 a byla vůbec první svého druhu na světě. V Hollywoodu se v ní cvičí většina zvířecích herců. (Lynette)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace