Beethoven 2

Beethoven II

Rodinný / Komedie

USA, 1993, 89 min

• sinp

Ani druhý díl nelze vinit z přemíry intelektualismu... Tvůrci až příliš ochotně vytvořili klasickou osnovu pro pokračování, ale celé to nechali v rukou méně zdatného tvůrce. Rod Daniel je třeba tvůrcem děsivého Sám doma 4... Čtyřnozí kamarádi mají za úkol působit ještě roztomilejším dojmem, což je postupně k uzoufání, jelikož lidské postavy mají statickou funkci. Zasmějete se (pokud nepočítám bezbřehou naivitu) u pár scén, ale humor působí až nuceně. Přesto - oproti třetímu dílu hotový poklad.(30.9.2005)

• JohnnyD

Pravdaže čakať hory doly od filmu s hlavným hrdinom psom je viac než naivné. Obzvlášť ak ten film ešte obsahuje číslovku. Oceniť možno asi len fakt, že oproti ostatným videofilmom ságy je to stále ešte relatívne profesionálne nakrútené.(27.6.2012)

• draggo

Víceméně nevtipné a zbytečné pokračování, i když pár světlých momentů se najde. 20% a 1*.(18.6.2010)

• Jordan

:((3.1.2006)

• castor

Stejná rodina, stejný bernardýn, ale druhé kolo zmatků. Rodinná zábava měla vždycky své zákonitosti, nedokážu posoudit, proč třeba takový Kevin McCallister tolik táhl a tahle rodinka se čtyřnohým kamarádem nikoliv. Ač je mezi nimi samozřejmě rozdíl třídy, ale kupříkladu právě dvojka Beethovena je tady v už dosti nelichotivých číslech. Přitom zase takový průšvih to není. Samozřejmě nabízí mizernou zápletku a přináší otravně ohrané rodinné hodnoty, ale na poli rodinných filmů jsme poznali už řadu otřesnějších zastávek.(27.7.2016)