• TheRaven
  ****

  Tak tohle je opravdu extrémně depresivní kousek. Záměrné vyzdvihnutí negativních vlastností lidí a doby. Jediné vlastnosti, které můžeme u místních lidí pozorovat, jsou neuvěřitelná arogance, sobeckost, uspěchanost, neochota kohokoliv vyslechnout, či snad někomu dokonce pomoct. Jedna pani to dobře vystihuje větou "Já se o nikoho nestarám!!!". Taky tam sou lidi neuvěřitelně závistiví a neustále druhým něco vyčítají a sebe vydávají za hrozné chudáky. Na depresivnosti ještě přidává fakt, že nikde není ani kousek trávy, jen pak je tam v dáli záhon, ale přes něj si lidi zkracují cestu na zastávku. Celkový dojem ještě dotváří docela psychohudba, kamera i střih. Moc dobré, jen jestli nejsou 4 hvězdičky málo....(19.3.2008)

 • baribal
  ****

  Odvážný, ale i zábavný film. Věřím tomu, že to takhle na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let takhle vypadalo. Na hodinu a půl velký počet příběhů a ani jeden není v pozadí, výjimku tvoří příběh malého pepíka.(19.9.2011)

 • betelgeuse
  ***

  Naprosto pravdivý film, který zní hodně falešně: figurky a scénky.(31.1.2009)

 • - Kostýmy připravovala herečka Jana Břežková. (M.B)

 • - Do širokej kinodistribúcie sa snímka dostal až v roku 1988, deväť rokov po svojom natočení, a to len vďaka tomu, že bol v roku 1987 veľmi priaznivo prijatý na filmovom festivale v Moskve. (Raccoon.city)

 • - Režisérce zpočátku nechtěli schválit obsazení pětiletého Lukáše Becha, protože jeho otec podepsal 2000 slov. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace