poster

Velmi nebezpečné známosti

 • USA

  Cruel Intentions

 • Slovensko

  Veľmi nebezpečné známosti

Drama / Romantický / Thriller

USA, 1999, 95 min

 • B!shop
  ***

  Vcelku zklamani, stokrat videnej pribeh obsazenej mladejma hercema. Herecky jsou sice super sexy, ale nic poradnyho neukazou, dej se da predvidat od zacatku do konce, zadny velky napeti se nekona, misty nuda. Proste sem cekal daleko vic.(6.7.2009)

 • Djkoma
  *****

  Dokonalost!!! Naprosto skvělá ukázka vztahů a "běžného" života boháčů. Skvělé výkony mladých herců (hlavně Sarah Michelle Gellar a Ryan Phillippe ). Skvělá režie. Hudba a správný závěr!!! Erotické napětí mezi kýmkoliv a Ryanem Phillippem by se nedal měřit ani laserem. Jeho pohled snad umí i zabít ;-). Krásná Sarrah Michelle Gellar se musela líbit naprosto všem mužům. Mladá a krásná Reeese Witherspoon se přesně hodí :o). Při porovnání se staršími Nebezpečnými známostmi je to velký skok v období a staří(resp. mládí) hlavních postav. To však filmu velmi prospívá a více ho to modernizuje. Reese hrající roli, kterou zastávala Michelle Pfeiffer je velmi věrná jejímu ztvárnění. Tento film miluji nejen pro jeho dokonalou hudbu a závěrečnou sladko-kyselou symfonii.(19.6.2004)

 • Radek99
  ***

  Klasika by se neměla předělávat...hlavně, když jediným výsledkem je, že z původně velkého umění se stane středněvelký kýč...(21.1.2007)

 • Le_Chuck
  **

  Veľmi slušne rozohratá partia intríg a podvodov dvojice znudených bohatých súrodnecov, ktorá ale padá do tretej ligy akonáhle sa na scéne objaví láska. Problém nie je v tom, že sa objaví (to sa nedalo nečakať), ale v tom že sa dovtedy nepredvídateľný film trasformuje na vzorec, ktorý keď si pozorný divák vypočíta, tak to može vypnúť. Koniec zlý všetko zlé, je pri zaujímavom nápade obzvlášt smutné resumé. 50%(3.6.2008)

 • petero
  **

  Dosť kultová záležitosť ako tak počúvam ľudí, no mňa to dosť rýchlo prestalo baviť, proste ten námet nie je nič pre mňa. Každý každého klame a chce pojebať a proste som to nemal chuť ani dopozerať. Ale soundtrack patrí k mojím obľúbeným.(28.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace