poster

Žoldák: Legie zkázy

 • Velká Británie

  Soldier

 • Slovensko

  Žoldnier: Légia skazy

Sci-Fi / Akční / Drama

Velká Británie / USA, 1998, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dan9K
  ***

  Slušné akční sci-fi, u kterého mě značně překvapilo jeho poměrně nízké hodnocení zde na čsfd. V době jeho sledování jsem ho totiž měl za docela uznávané dílo a opravdu se mi líbilo a některé jeho pasáže jsou vskutku zapamatováníhodné.(12.3.2006)

 • Djkoma
  **

  Příjemně béčkové, ozvučené i zahrané. Kurt Russell se do takového filmu velmi hodí a Paul W. S. Anderson předvádí své "kvality". Je dobře, že se takový film nesnaží tvářit jako áčkové akční maso a sympaticky přijímá úlohu obyčejného nenáročného akčního filmu. Právě proto slouží svému účelu velmi dobře.(17.7.2004)

 • Chupacabre
  *****

  Pro někoho špatný film, ale pro mě solidní dílo s Kurtem Russellem a Connie Nielsen v hlavních rolích.(25.11.2007)

 • Bauer
  **

  Prach obyčejné béčko, které si hraje na něco víc, než ve skutečnosti je. Jen přemýšlím proč to tak je. Možná, že celkem slušným hereckým obsazením. Kurt Russell, Jason Isaacs, Connie Nielsen a nebo Gary Busey. Jenže obsazení není všechno. Herci musejí taky něco hrát. Kurt Russell nedělá nic jiného než že běhá, střilí a z 90% celého filmu jen ČUMÍ!!! Nápad tento snímek zcela jistě má, ale cítil jsem z toho tak trošku vykrádačky z Univerzálního vojáka s tím, že příběh je zasazen do hodně daleké budoucnosti. A konec s bitkou mezi starým vojákem a novým vojákem ve mně vyvolal pocit, že koukám na konec Univerzálního vojáka, kde si to parádně rozdal Van Damme a Lundgren. Ovšem hodně se mi libíl začátek, kde jsem sledoval výcvik vojáku už od dítěte. Potom to šlo úplně do hajzlu. Jakmile se hlavní (retardovaný) hrdina dostal mezi lidi, tak to byla nehorazná nuda. Pak přišla na řadu akce, která není očividně dobře zvládnutá a je špatně natočena. Na můj vkus jí tam bylo až moc, takže i ty akční scény mi ke konci přišli nudné. Lehce zapomenutelný film, který stačí vidět jednou a tím to končí. Žádné další repete se konat nebude!(25.1.2009)

 • Hal_Moore
  ***

  Tohle a dvoustý nejhorší film všech dob? Tak to ani náhodou. Sem se hodí více horších filmů, než je tento. Kurt Russell je ještě ve formě a atmosféra taky není nejhorší. To je snad poprvé, co se zdejším hodnocením absolutně nesouhlasím. Na hodnocení jsem kašlal, a podíval se sám. Kurt vůbec nevypadá na svůj věk, a trochu toho charizma u něj taky najdete. Musím trošku zdvyhnout hodnocení... proto 3.(29.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace