Do pohádky (TV seriál)

Jiří Lábus

Zvuk:

Jan Kacián
  • triatlet

Výrazné individuality (pěkné animace Pavla Koutského, který se podílel i na scénáři; vhodně zvolený vypravěč Jiří Lábus, skvělá hudba Petra Skoumala) zapadají v nevečerníčkovsky, nečesky působících příbězích (Young and Old). Chybí analýza příčin úpadku pohádkových bytostí - naznačuje ji ubíjející stereotyp, komercionalizace, kariérismus... Ale v tom se asi dětský divák ztrácí. Honzík s Juráškem jsou sehraná dvojka, kladem je návaznost a fígle s pohádkovou knihou (návrat Děda Vševěda), zaujme i jazykové jiskření Kar/kulovnice.(31.5.2010)

První série kdy Honzík s Juráškem hledali princeznu v zemi pohádek byla skvělá. Ta druhá byla už o něco horší proto ubírám jednu hvězdičku.(5.3.2006)

• rafix

Hrozná animace ale jinak se na to dá koukat.(24.5.2010)

• ABLABLABLA

Fuj, to už fakt neumí natočit hezký večerníček nebo co. Kde jsou ty doby, kdy jsem se já dívala na takové skvosty jako O človíčkovi.(27.8.2012)

• Perry-

Jo.. po 10 letech jsem náhodou přepnul TV na Večerníček a vidím tohle.. sranda jako nikdy.. ale děti z toho asi moc nemaj... celá grafika se divně vlní :D, děj je hrozný a celý je to neuvěřitelná sranda, který malý nerozumí :D(22.5.2010)