poster

Duše jako kaviár

Komedie / Drama

Česko, 2004, 99 min

 • kleopatra
  ***

  Povědomá forma, povědomé repliky, povědomé konstalace - ze života, ale hlavně z jiných filmů. Jenže i v životě je to vlastně pořád dokola: nechceme toho, koho máme, a když ho ztratíme, chceme ho zpátky, bráníme se opuštění jen proto, že nechceme být těmi odkopnutými a naopak, a v té snaze dojít ke štěstí vršíme blbost na blbost.(25.4.2005)

 • blackrain
  **

  Tenhle film byl určen pro kina? To nechápu. Vždyť je to podívaná vhodná tak maximálně do televize.(4.10.2010)

 • Shit
  ***

  Nevim, co si mam o tomhle filmu myslet. Je to o několika vztazích, ve kterých se všichni hádaj, navzájem si zahýbají s nejlepšími přáteli atd. V postatě o ničem jiným tenhle film neni a někdy mi už docházela síla to sledovat pořád dokola, protože situace se pořád jen opakují, skoro žádná inovace a jen malý posun se odehraje mezi začátkem a koncem. Taky jsem během děje neshledal nic zajímavého, co by tenhle film pozvedlo. Zakončení je taky průměrný a bez nápadu jako celej film, takže musim dát i průměrný hodnocení.(4.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace