Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  ****

  Určitě nejlepší polistopadová "kriminálka". Důkaz, že lze natočit dobrý český film i bez "provařených" herců, kteří se objevují stále dokola a dokola.... Michal Dlouhý a spol. byli vynikající a režie Jiřího Svobody se mi moc líbila ....(24.4.2005)

 • DaViD´82
  ****

  Konečně povedená polistopadová česká kriminálka, která má místy až dokumentární vyznění. To je jak její největší klad, tak i největší zápor. V zájmu tempa snímku bych obětoval pár scén a dal je až na DVD do sekce vystřižených.(30.4.2005)

 • MM_Ramone
  ***

  "Sametoví vrazi" ma príjemne prekvapili. Aj keď je to celé nasnímané televíznou kamerou vtiahlo ma to do deja. Sledovať počínanie trojice povahovo rozdielných týpkov, ktorí bezcitne likvidujú svojich oponentov a konkurenciu, bolo hodne zaujímavé. Vykreslenie ich charakterov zvládli tvorcovia tohto film na jedničku. Taktiež aj herci v hlavných úlohách sa posnažili. Michal Dlouhý ako hlava gangu bol výborný, a Jan Dohanský čo by psychotický zabiják Ludvík Křížek ešte lepší. ***(24.1.2008)

 • AngelAngie
  ****

  Nezvykle vydařený film!(27.5.2008)

 • Tuxedo
  ***

  Moc dlouhé, ale díky skvělému Dolanskému ("To sem ale čtverák") a ucházejícímu Dlouhému to ani moc nevadí.(3.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace