Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Konečně povedená polistopadová česká kriminálka, která má místy až dokumentární vyznění. To je jak její největší klad, tak i největší zápor. V zájmu tempa snímku bych obětoval pár scén a dal je až na DVD do sekce vystřižených.(30.4.2005)

 • Boss321
  ****

  Výborně natočený drsný příběh podle skutečné události. Je moc dobře, že se podařilo zrealizovat tenhle snímek, protože na české poměry hodně nečekaná záležitost. Herci jsou obsazeni výborně, hlavně Dlouhý a Dolanský, který psychopata zahrál skvěle. Určitě jeden z těch povedenějších českých snímků nového tisíciletí.....(27.6.2007)

 • NinadeL
  ****

  * navíc za to, že jen s tak malým časovým odstupem dokázali film i správně vypravit a neodvážili se si hrát na takový příběh v současném hávu. Aneb retro musí být znát i minimálním odstupem a tady se to povedlo na výbornou.(17.2.2009)

 • Phobia
  **

  Z mého hlediska zmatené, nepřehledné, příliš dlouhé, nezajímavé, s absencí hrdinů, se kterými by se divák mohl ztotožnit. Nějak jsem tuhle nezáživnou kritiku kapitalistické společnosti nebyla schopná dokoukat, ale věřím, že brutální konec by mohl k mému hodnocení přidat hvězdičku. No, možná jednou budu mít ochotu "Sametové vrahy" vidět znovu - a celé. Zatím slabý průměr. 44%(5.5.2009)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $580,617║ Pútavosť filmu takmer nulová, bola to dosť pretrpená projekcia. /videl v kine: 20%/(18.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace