Zajímavě podaná groteska, který se ze začátku pro diváka bude snažit svým zrychleným způsobem zaujmout a to vcelku zdařile. Ne, že by to byl zrovna vtipem nabitý film, ale já ho tak s potěšením sledoval a čekal co se dál naskytne v příběhu, že jsem se nemohl odtrhnout od obrazovky. Jediné co by jsem mohl vytknout je (opravdu) často opakující se skladba kapely Mig 21 - Snadné je žít nebo respektive jen její podkres, který mě chvílemi docela vytáčel, ale dokázal se vždy ztlumit ve vhodnou chvíli. Konstelace dobrých herců přidává na kvalitě a nedá se jejím zasazením do příběhu absolutně nic vytknout i když jsem jim nerozuměl prakticky ani slovo. Rozhodně ze začátku zděšení, ale na konci příjemné překvapení.(27.11.2006)

• heyda

Originalita co se týče zpracování filmu. Záběry jsou urychlené, herci vydávají jen nějaký skřehotající zvuky atd. Takže originalita je to je jediné co zde stojí za zmínku, jinak celkově o ničem.(14.4.2009)

41st KVIFF 2006 - CZECH FILMS 2005-2006 - České filmy 2005-2006 - 80%(21.1.2009)

Zábavné, originální, prostě fascinující úlet. Akorát na můj vkus moc masové...(nebo spíše masité,tak)(15.4.2006)

Super film, ve kterém se nemluví. Spousta srandy i beze slov. Skvělé obsazení.(27.1.2013)