• TheSame

Na grotesky jsem asi nikdy nebyl... StudentAgency no.X. Vizáž Macháčka za ty dvě hvězdy, týpek.(30.9.2013)

Vorlovy krátké filmy jsou přecejenom lepší. Ovšem například etudy Evy Holubové s naučeným úsměvem za pokladnou v Hypermarketu jsou naprosto geniální.(28.9.2006)

Přistupoval jsem k tomuto filmu bez očekávání a bez předsudků - výsledkem je docela příjemný pocit z pokoukání - nic míň, nic víc. - 6/10(26.11.2006)

Zajímavě podaná groteska, který se ze začátku pro diváka bude snažit svým zrychleným způsobem zaujmout a to vcelku zdařile. Ne, že by to byl zrovna vtipem nabitý film, ale já ho tak s potěšením sledoval a čekal co se dál naskytne v příběhu, že jsem se nemohl odtrhnout od obrazovky. Jediné co by jsem mohl vytknout je (opravdu) často opakující se skladba kapely Mig 21 - Snadné je žít nebo respektive jen její podkres, který mě chvílemi docela vytáčel, ale dokázal se vždy ztlumit ve vhodnou chvíli. Konstelace dobrých herců přidává na kvalitě a nedá se jejím zasazením do příběhu absolutně nic vytknout i když jsem jim nerozuměl prakticky ani slovo. Rozhodně ze začátku zděšení, ale na konci příjemné překvapení.(27.11.2006)

• WANDRWALL

Film mám doma už dlouho, ale nedokázal jsem se na něj ještě podívat. Ze strachu, že by mě nepobavil. Takže dvojka zatím za to, jak se mi líbil SKŘÍTEK od Sklepáků z filmu Pražská pětka.(21.8.2010)