Nastala chyba při přehrávání videa.
 • L_O_U_S
  ***

  Pro mě spíš průměrný film. Po SAMETOVÝCH VRAZÍCH opět sonda do života bezcitných a svým zázemím si jistých lidí. (216.)(21.5.2007)

 • paascha
  **

  Až na pár scének celkem zklamání. Takové téma by si zasloužilo jiné zpracování, než toto, a jiné výkony, než jaké předváděly české star(23.7.2007)

 • Dudek
  ***

  Očekával jsem opravodýv 'průser', ale jsem celkem překvapen jak mě tohle chytlo. F. A. Brabec se snaží bořit zažitá schémata české kinematografie, pohrává si se střihem, kamerou a smyslem vyprávění, ale to není to jediné co se mi tolik líbilo. Zajímavý je i scénář, který sice občas upadne pořádně pod průměr a chyb je v něm habaděj, ale jeho snaha přiblížit se realitě - něco podobného jsme mohli pozorovat i u otřesného snímku Panic je nanic - tu opravdu nevychází v niveč. Hodně se tu opíráte do herců, ale jejich proměnlivé výkony (zejména Bartoška) - ač z počátku děsivé - se mi nakonec také zalíbily, skvěle totiž doplňovaly celkovou atmosféru. Trochu horší je to už se samotným příběhem, jak už jsem se zmínil, scénář křípe a nepřehlédnutelně, občasné sklouznutí do klasického kriminálního příběhu nebudu zmiňovat jako problém, horší je to už se samotným rozřešením záhady. Téměř 3/4 snímku policisté tápají a nemají se vůbec čeho chytnou, chybí jim prostě jakýkoli styčný bod a pak si najednou jeden z nich všimne dívky, která lhala, že na místě, kde se udál začátek trestného čiu, vůbec nebyla. Vystavení tématu jako rodinného dramatu je zajímavé a vcelku slušně podkresluje zdejší poměry, hold kdo na to má, může si dělat téměř vše. Brabcova režie mi prostě sedí a jeho spojení s Jiráskem vnímám veskrze pozitivně. Bolero se mi líbilo hodně, ale těch chyb je opravdu škoda. [TOP 19/5 32%](24.3.2007)

 • WANDRWALL
  **

  Částečně dobrý film, částečně kýč, částečně trapný film, částečně "opilý" film atd. Barbora Seidlová si roli vyloženě užívá - žasl jsem nad tím. Je z Břeclavi, tam z ní mají radost.(29.9.2010)

 • Tommassi3
  *

  "Tak nevím, co je horší... Bejt matkou oběti nebo vraha ??"(2.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace