Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ***

  Tenhle film určitě není kdovíjakou špičkou, má spoustu neomluvitelných chyb, ale na druhou stranu jsou zde chvíle, kdy mi i poměrně vyrážel dech a těch si cením a proto film řadím do nadprůměru, je to i celkem nezvyklý film v ČR. Jana Štefánková tu byla překrásná!(14.7.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +herci, je to zajímavá kriminálka, je to dobře sestříhané -režie, tempo/// Ušlo to. Tohle je film, na který jsem chtěl jít kdysi do kina, kvůli otci. Nakonec nám to nevyšlo a ani to tolik nevadí. Televize tomuto filmu sluší mnohem víc. Jediný špatný dojem jsem měl z toho, že jsem měl pocit jakobych koukal na jednu epizodu ze seriálu Kriminálka Anděl. Jen s o něco delší stopáží. Hrají tam skoro stejní herci, má to podobný obraz a dosahuje to podobných (průměrných) kvalit. Přesto jsem se nenudil a zajímalo mě jak to dopadne./// Celkem 58%///(21.5.2009)

 • sek
  **

  Špatný scénář, podivná režie, formálně zajímavá (a někdy zajímavá za každou cenu) kamera, velmi nevyrovnané herecké výkony.(15.3.2004)

 • Dudek
  ***

  Očekával jsem opravodýv 'průser', ale jsem celkem překvapen jak mě tohle chytlo. F. A. Brabec se snaží bořit zažitá schémata české kinematografie, pohrává si se střihem, kamerou a smyslem vyprávění, ale to není to jediné co se mi tolik líbilo. Zajímavý je i scénář, který sice občas upadne pořádně pod průměr a chyb je v něm habaděj, ale jeho snaha přiblížit se realitě - něco podobného jsme mohli pozorovat i u otřesného snímku Panic je nanic - tu opravdu nevychází v niveč. Hodně se tu opíráte do herců, ale jejich proměnlivé výkony (zejména Bartoška) - ač z počátku děsivé - se mi nakonec také zalíbily, skvěle totiž doplňovaly celkovou atmosféru. Trochu horší je to už se samotným příběhem, jak už jsem se zmínil, scénář křípe a nepřehlédnutelně, občasné sklouznutí do klasického kriminálního příběhu nebudu zmiňovat jako problém, horší je to už se samotným rozřešením záhady. Téměř 3/4 snímku policisté tápají a nemají se vůbec čeho chytnou, chybí jim prostě jakýkoli styčný bod a pak si najednou jeden z nich všimne dívky, která lhala, že na místě, kde se udál začátek trestného čiu, vůbec nebyla. Vystavení tématu jako rodinného dramatu je zajímavé a vcelku slušně podkresluje zdejší poměry, hold kdo na to má, může si dělat téměř vše. Brabcova režie mi prostě sedí a jeho spojení s Jiráskem vnímám veskrze pozitivně. Bolero se mi líbilo hodně, ale těch chyb je opravdu škoda. [TOP 19/5 32%](24.3.2007)

 • bassator
  ***

  60%(31.3.2009)

 • - Jedná se o jeden z mála filmů, kde Vlastimil Harapes nebyl předabován. (Kesijop)

 • - Anna a Bolek Polívkovy a David a Alois Švehlíkovy, kteří ztvárnili rodiče a potomky, jsou ve stejném rodinném vztahu i ve skutečnosti. (Olík)

 • - Skutočná obeť sa volala Ľudmila Cervanová. (Amityville)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace