Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jhershaw
  ****

  ...Mně se to prostě líbilo... Po těch všech negativních ohlasech jsem tušil, co můžu čekat, resp. co čekat nemám. Možná i proto jsem byl k některým chybám shovívavější a bavil jsem se, stejně jako se asi bavili tvůrci při natáčení filmu. Některé pasáže jsou "hluché", buď zbytečně prodlužované nebo opakované, ale některá místo jsou téměř geniální.... což bych především viděl jako problém v režii... 70%.(4.5.2004)

 • Kordus
  ****

  Na překvapivě kvalitní technickou stránku se bohužel nabalila překvapivě nekvalitní herecká sebranka :) Sice jsem se bavil, ale přece jen to chtělo trochu přidat v hereckém, imho režisérském úsilí :) Nejlepší herci byli ale jednoznačně Dolanský, Neff a Baldýnský (jeho dvouvteřinová herecká kreace zanechala v mé duši hluboké stopy). No, jsem zvědavej na další díl a další herce :) (snad se do té doby naučim i jiné slovo než herec :D)(21.10.2004)

 • choze
  ***

  Film, který chtěl být jiný a nakonec je češtější než většina českých filmů dohromady. Jako zombie komedie to nemá chybu, ale české filmové luhy a háje nepotřebují další černé komedie (byť by byly o zombies), potřebují drsnou akční zombiárnu. Tedy potřebovaly ji v dobách, kdy zombies ještě nebyly tak zprofanované. Takže pořád čekáme na spasitele.(11.6.2007)

 • Radyo
  *

  Vím, že to nebylo míněno vážně, ale tohle bylo i na mě moc... Toto je klasický a přímo učebnicový typ filmu, kde na prvním místě je zábava aktérů a až pak přichází na řadu divák. Párkrát jsem se zasmál, to ano, ale většinu času jsem jen otupěle a s rezignací v očích sledoval parodické výstupy zombie-myslivci vs. nezombie-figurky. Toho rozvařeného rybízového kompotu coby náhražky mozku nakonec bylo snad až příliš mnoho i na parodii. Škoda, od recenzenta/scénáristy typu Marka Dobeše, nad jehož slovními obraty v Ikarii jsem se často zalykal smíchy, jsem čekal přece jen trochu víc, než hodinu a čtvrt sice maximálně uvolněné, ale přece jen nudy. Btw. Štěk Dády Patrasové byl nečekaně jedním ze světlejších míst filmu...(16.4.2007)

 • ed_wood
  *

  Veľmi podivný film, ktorý nemal hlavu ani pätu. Neviem, či som jediný, kto tomuto filmu vôbec nepochopil. Snažilo sa to pôsobiť vtipne, ale vtipných scén (aspoň pre mňa) by som vedel spočítať na prstoch jednej ruky, možno by sa mi aj nejaké prsty zvýšili. Za tú jednu hviezdičku stál aspoň ten slepec, ktorý niekde v polovici filmu zmizol, ale našťastie sa tam potom vrátil:)(8.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace