Na překvapivě kvalitní technickou stránku se bohužel nabalila překvapivě nekvalitní herecká sebranka :) Sice jsem se bavil, ale přece jen to chtělo trochu přidat v hereckém, imho režisérském úsilí :) Nejlepší herci byli ale jednoznačně Dolanský, Neff a Baldýnský (jeho dvouvteřinová herecká kreace zanechala v mé duši hluboké stopy). No, jsem zvědavej na další díl a další herce :) (snad se do té doby naučim i jiné slovo než herec :D)(21.10.2004)

"tak tady jsem to trochu prestriknul a odnesla to kamera" v podstate to je kravina, ale za odvahu a snahu pridavam hvezdicku.(20.4.2004)

Sympatický pokus, který je chvílemi až geniálně vtipný, jindy je vám zase trapně za tvůrce.(11.10.2005)

Zombie Myslivci po česku, aneb Mysliveckému Honu Zdar !! Dagmar Patrasovou jsem měl vždy za hodnou a milou paní z Kouzelné školky, ale asi jsem se hodně mýlil. Choking Hazard je brutální českou zombie komedií, která apsenci děje dokáže vykompenzovat satirickými hláškami, které se celkem povedly. " Budu sežrán Zombie Myslivci ! Tak nemá zemřít filosof ", " Jak to , že se vlastně ještě hejbe, když už má bejt dávno mrtvej ? A koho to sere ?! ", " Každou chvíli může ožít jako Lesupán ! " Film sice není nikterak dlouhý, ale kratší stopáž by mu jen prospěla, stejně tak i lepší výkony herců, kteří se jen tak bezduše přesunovali po place. Hudba byla dobrá a k filmu docela sedla. Jako přínos českému zombie funny hororu zajímavé -> Slabší 3 * . 45 %(26.4.2010)

Zombie myslivci jsou fakt drsný, stejně jako tenhle film. Herecký výkony jsou mizerný a děj je velice jednoduchý a nepropracovaný, ale mě to vůbec nevadilo, protože k tomuhle filmu by se to snad ani nehodilo. A ještě něco Jarda Dušek je prosotě krutej(5.3.2005)