Nekompromisní zombie-bijice Dádinka, Dušek filosof smrt-nesmrt a Dolanský jako überkůl nihilista - toť spolu s jošťomijou hudební stránkou (wtf Franto...a co tam boha jeho dělala "kluci jsou kámoši" Fixa?) a pár chutňoučkými "efekty" základní kameny jednoho z nejanarchističtěji zábavných českých filmů poslední doby. Problém ovšem je, že hluchých scén bylo docela dost, že zombíci zanedlouho tak nějak přestali být záživní (i když příchod smart-zombies na chvíli opět trochu rozčeřil zatuchlý pach z držek nemotorných chlapců v kamizolkách), a že těch krvavých prasáren - stejně jako "na-kultovnost-aspirujících" hlášek - mohlo být přeci jen o něco víc (ale jakože pár perel by se vážně našlo - příště si to kurrrwa musim psát). Ale jo, byl to celkem nářez - a rozhodně bych uvítala i nějaké to pokračování v podobném duchu - tentokrát už však aby se mohl "naplno" bavit i divák a ne jen účinkující. . . . . (Po Vaterlandu další "myslivecký kult" - že by nová odnož české kinematografie? Jako proč ne - pokud se bude pokračovat v takto svěže originální tvorbě, tak mi jich nandejte plnou igelitku, vtž!)(29.4.2007)

Poměrně bizarní zálžitost, tím spíš na české poměry. Spousta originálních nápadu a černého humoru, geniální Dušek ("Já nechci do lesa") a místy bohužel až příliš nesmyslný "děj"... Jako zábava to každopádně splnilo účel.(20.6.2007)

• Slasher

Průměrná komedie, průměrný horor, velká hovadina. Vlastně to není nejhorší, navíc je zajímavé vidět český zombie film.(4.8.2006)

• - Romana Izaiáše (hraje pornoherce) přiváží k motelu taxík, který řídí Robert Rosenberg, skutečný pornoherec. (deadman93)

• - Natáčení probíhalo nedaleko Jesenice u Rakovníka v motelu a jeho okolí u tzv. Jesenické křižovatky. (rakovnik)

• - Choking hazard je vůbec první českou zombie komedií a zároveň prvním celovečerním filmem Marka Dobeše. (tomulinek)