Nastala chyba při přehrávání videa.
 • May
  ****

  Nic si nenamlouvejem, Choking Hazard děj skutečně nemá, ale ani tenhle fakt nemění nic na tom, že se jedná o solidní zábavu, kterou splodili češi, což je na celém filmu asi to nejpozoruhodnější, a tak je podle mě hloupost, ho srovnávat s prvotinami Petera Jacksona.(16.4.2004)

 • Radyo
  *

  Vím, že to nebylo míněno vážně, ale tohle bylo i na mě moc... Toto je klasický a přímo učebnicový typ filmu, kde na prvním místě je zábava aktérů a až pak přichází na řadu divák. Párkrát jsem se zasmál, to ano, ale většinu času jsem jen otupěle a s rezignací v očích sledoval parodické výstupy zombie-myslivci vs. nezombie-figurky. Toho rozvařeného rybízového kompotu coby náhražky mozku nakonec bylo snad až příliš mnoho i na parodii. Škoda, od recenzenta/scénáristy typu Marka Dobeše, nad jehož slovními obraty v Ikarii jsem se často zalykal smíchy, jsem čekal přece jen trochu víc, než hodinu a čtvrt sice maximálně uvolněné, ale přece jen nudy. Btw. Štěk Dády Patrasové byl nečekaně jedním ze světlejších míst filmu...(16.4.2007)

 • Shit
  ****

  Zombie myslivci jsou fakt drsný, stejně jako tenhle film. Herecký výkony jsou mizerný a děj je velice jednoduchý a nepropracovaný, ale mě to vůbec nevadilo, protože k tomuhle filmu by se to snad ani nehodilo. A ještě něco Jarda Dušek je prosotě krutej(5.3.2005)

 • choze
  ***

  Film, který chtěl být jiný a nakonec je češtější než většina českých filmů dohromady. Jako zombie komedie to nemá chybu, ale české filmové luhy a háje nepotřebují další černé komedie (byť by byly o zombies), potřebují drsnou akční zombiárnu. Tedy potřebovaly ji v dobách, kdy zombies ještě nebyly tak zprofanované. Takže pořád čekáme na spasitele.(11.6.2007)

 • B!shop
  ****

  "tak tady jsem to trochu prestriknul a odnesla to kamera" v podstate to je kravina, ale za odvahu a snahu pridavam hvezdicku.(20.4.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace