• Pethushka

Že někdo má takto hrozné myšlenky, aby natočil takto hroznou věc...tssss. Divila jsem se, když jsem dostala Choking Hazard k balení čokoládových tyčinek zdarma. Ještě víc jsem se ale divila, když jsem ho šoupla do DVD přehrávače..proč někdo takto plýtvá energií?? ODPAD!(28.10.2010)

• Slasher

Průměrná komedie, průměrný horor, velká hovadina. Vlastně to není nejhorší, navíc je zajímavé vidět český zombie film.(4.8.2006)

Čekal jsem ptákovinu, dostal jsem zábavnou ptákovinku. Blbosti o zombiích nejsou moje krewní skupina a tvůrci pochopili, že je vše třeba odlehčit humorem a tak jsem se královsky bavil i přes určitou hereckou bezradnost některých. PORNOHERCI SE PLETOU.(14.2.2005)

Za Dádu :)(11.3.2009)

Nesmyslné, chaotické, slaboduché... , ale pěkně to čvachtá!___ První (a na delší dobu asi i poslední) pokus o českou zombie komedii. Jinými slovy o film, ve kterém je kung-fu, hektolitr kečupoidní krve, nějaký ten vyhřezlý orgán a banda zombie myslivců. To bylo tak: Slepý doktor Reiniš sezval pár ztracených existencí do odříznutého motelu Halali, aby jim předal své těžce filozofické poznatky o smyslu života. Do toho se připlete pornoherec-jehovista a v tom nejlepším vezmou motel útokem zombie z nedalekého lesíka. Zbytek filmu už jenom bedlivě sledujete, ve snaze zachytit jeden z mála povedenějších „džouků“, zakamuflovaných mezi trapným a zdlouhavým vřískáním a požíráním. Je zde patrná snaha o cool look, herci jsou cool (Dolanský především), hudba je extra cool a přitom neztrácíte dojem, že sledujete poctivý český film a nikoliv řitně alpinistickou blbinku určenou předně zahraničnímu diváctvu. Ale čím to, že právě Američanům (těm několika šťastlivcům) připadal Choking Hazard tak skvělý? Že by kouzlo nechtěného? Já zastávám názor, že naší a ne cizí kritici by si měli tohoto ryze nadšeneckého experimentu vážit. Dobeš s Kopřivou projevili snahu nadopovat českou kinematografii svěží krví a byli za to jenom nepěkně „zrytí“. Ano, je to brak, ale brak uvědomující si svou brakovitost, což je mi na něm zcela nejsympatičtější. Doufám, že stejný team natočí další, třeba méně, ale klidně i více zmatený úlet. Vždyť i chaos je jedním z vyjadřovacích prostředků. Za jiných okolností bych hodnotil střízlivěji, ale pro sdělení mého momentálního postoje k Chokingu považuji nadprůměrné hodnocení za nevyhnutelné. 80% Zajímavé komentáře: Douglas, hirnlego, Lhurgoyf, misstake, Rimsy, Mata, tomuz(3.2.2006)