Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  odpad!

  Jsou okamžiky,kdy se stydím za to,že jsem Češka.Jeden takový byl u sledování tohoto filmu.Jen doufám,že se nedostal do zahraničí,nedokážu si představit,jaký obrázek by si o nás cizinci udělali.To myslím mluví za vše..(23.3.2011)

 • gudaulin
  **

  Trapně amatérské s neuvěřitelně toporným herectvím většiny zúčastněných.Nejsem si jistý, jestli by se v hodnocení recenzentů objevovalo tolik hvězdiček, kdyby se nejednalo o český film se známými tvářemi a jmény.Cizí snímek téhle úrovně by se k nám nejspíš nedostal a pokud ano, tak sklidí hodně jedovaté komentáře...Ohlas téhle věcičky mi připomíná nadšení z některých amatérských videí na YOU TUBE.Typický projekt pro vlastní uspokojení a pobavení rodinných příslušníků a přátel.Nicméně jako ocenění nadšení a snahy i vzhledem k několika vtipným hláškám a originálním prvkům to dvě slabé hvězdičky nakonec sklidí...Celkový dojem 30%.(29.4.2007)

 • EdaS
  **

  Tak předně mi vadí, že u zombie komedie jsem se a) vůbec nebál, b) zasmál jen občas. Dobeš je opravdu špatný režisér a pochválit si zaslouží snad jen kamera a Dušek s Dolanským. Přesto jsem byl na pochybách, jestli jednu hvězdičku nepřihodit, už pro tu sympatickou snahu o něco, co tady nebylo. Ale Choking Hazard bohužel opravdu není dobrý film... :o((13.1.2006)

 • Pethushka
  odpad!

  Že někdo má takto hrozné myšlenky, aby natočil takto hroznou věc...tssss. Divila jsem se, když jsem dostala Choking Hazard k balení čokoládových tyčinek zdarma. Ještě víc jsem se ale divila, když jsem ho šoupla do DVD přehrávače..proč někdo takto plýtvá energií?? ODPAD!(28.10.2010)

 • paascha
  *

  Proč já vlastně nedám odpad? Že by kvůli Dádě?(19.8.2009)

 • - Roman Izaiáš hrající postavu "pornojehovisty" je zpěvákem kapely Doga. Na hudbě k filmu se podílela právě i Doga. (grovik.net)

 • - Choking hazard je vůbec první českou zombie komedií a zároveň prvním celovečerním filmem Marka Dobeše. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Kromě Romana Izaiáše si jako zombie zahráli i zbývající tři členové kapely. (ovcak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace