Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ***

  Odvážné a nakonec i celkem vydařené.(7.1.2005)

 • T2
  **

  Rozpočet $100,000Tržby Celosvetovo $26,888▐ ako taký amatérsky úlet to újde, občas aj pobaví /40%/(5.10.2014)

 • Kordus
  ****

  Na překvapivě kvalitní technickou stránku se bohužel nabalila překvapivě nekvalitní herecká sebranka :) Sice jsem se bavil, ale přece jen to chtělo trochu přidat v hereckém, imho režisérském úsilí :) Nejlepší herci byli ale jednoznačně Dolanský, Neff a Baldýnský (jeho dvouvteřinová herecká kreace zanechala v mé duši hluboké stopy). No, jsem zvědavej na další díl a další herce :) (snad se do té doby naučim i jiné slovo než herec :D)(21.10.2004)

 • flanker.27
  **

  Nemůžu říct, že bych se nezasmál, ale vzhledem k tomu, jak Dobeš často píše o filmech, působí ten jeho jemně řečeno trapně.(15.12.2005)

 • Gemini
  ****

  Nadšenecký projekt Byl Jsem Mladistvým Intelektuálem považuji za jednu pokud ne z nejlepších, tak rozhodně nejoriginálnějších českých komedií. A s nadšením konstatuji, že Choking Hazard by se svému nejstaršímu bratříčkovi v pohodě vyrovnal...kdyby celovečerní film neměl mít taky cosi jako děj:) Ale upřímně - za proslovy jehovistického pornoherce nebo slepého filozofa Dr. Reiniše nebo pro změnu nihilistického Vernera jsem ochotný na tuhle "drobnost" zapomenout a vézt se na vlně hlášek a absurdního českého pojetí zombie horroru od začátku až do konce. A mimochodem, při sledování jsem byl naprosto střízliv;) 80% a nikdy jinak. PS: Ono to tedy trochu vtipné je, protože humor na účet handicapovaných je vtipný takřka vždycky... PS2: POMO jako skriptka ve filmu o filmu je cool:)(15.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace