Nic si nenamlouvejem, Choking Hazard děj skutečně nemá, ale ani tenhle fakt nemění nic na tom, že se jedná o solidní zábavu, kterou splodili češi, což je na celém filmu asi to nejpozoruhodnější, a tak je podle mě hloupost, ho srovnávat s prvotinami Petera Jacksona.(16.4.2004)

Tak něco šíleně absurdního jsem opravdu dlouho neviděl. Absurdita, která vás donutí se smát. Jaroslav Dušek je kapacita, Jan Dolanský příjemný objev a Dáda Patrasová je třešničkou na dortu. Hláškami typu "Blázníš, já teď nemám na práci ani pomyšlení..." se to jenom hemží, musím se přiznat, že všechny jsem nepostřehl. Jak jsem si všiml, hodně lidí tu nadává, že ti zombíci jsou trapní, Dáda tam nemá co dělat a pornoherec jehovista je fakt trapárna největší. Ale o to tu přece jde. Je to PARODIE na americký béčkový horory, ve kterých se to bezmyšlenkovými scénami jen hemží. I hudba není špatná. Myslím si, že ty 4* si to zaslouží. Pozn.Jsem zvědavý, s čím přijdou ve 2.(18.12.2007)

Rozpočet $100,000Tržby Celosvetovo $26,888▐ ako taký amatérsky úlet to újde, občas aj pobaví /40%/(5.10.2014)

• - Dagmar Patrasová má na začátku zbraň Charles Parker 1878 ráže 12 Gauge. (dc125)

• - Roman Izaiáš hrající postavu "pornojehovisty" je zpěvákem kapely Doga. Na hudbě k filmu se podílela právě i Doga. (grovik.net)

• - Choking hazard je vůbec první českou zombie komedií a zároveň prvním celovečerním filmem Marka Dobeše. (tomulinek)