• Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 9/10 Efekty 5/10/// +Jan Dolanský je super, je to český horor, postavy jsou vtipné a jejich charaktery české, parádní hudba, film si dělá ze sebe legraci a nebere se vážně, po dlouhých letech se ve filmu objeví Dáda Patrasová -chybí tady hororová atmosféra, je zde pár vyloženě trapných scének, je zde Jaroslav Dušek :-l /// První česká zombie komedie a já takové filmy jen podporuji. Výborně jsem se bavil a některé hlavně parodické scénky byly skutečně vypečené. Tvůrce obdivuji jak si poradili s nízkým rozpočtem a rovněž za jejich odvahu. Za výtku určitě stojí, že přesto jak se jim podařilo herce namaskovat, toho tolik neukážou, střih je celkem rychlý. Ve výsledku jsem však spokojen a pro příště bych šel do pořádného hororu. GL./// Celkem 68%///(5.10.2006)

 • Marius
  *****

  Kľudne ma ukameňujte, ale ja som sa takto nebavil ani na Shrekovi 2. Jasné, scenár je desný, zombivci trápni. Ale toľko zábavy som si už dávno neužil. Kultové hlášky v podaní Dušeka, Dolanského a Izaiaša nemajú chybu. CHH má perfektne napísané postavy a vskutku skvostné dialógy. Fakt je ten že sa mi to možno páčilo preto, že som pred kinom hodil litrové pivo......(13.8.2004)

 • Tuxedo
  ***

  Odvážné a nakonec i celkem vydařené.(7.1.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V plánu bylo natočit pokračování pod názvem Choking Hazard 2: Festung Halali. (Fenk)

 • - Členové filmového štábu si sami platili jídlo, ubytování i dopravu. (jenik71)

 • - Natáčení probíhalo nedaleko Jesenice u Rakovníka v motelu a jeho okolí u tzv. Jesenické křižovatky. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace