Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kordus
  ****

  Na překvapivě kvalitní technickou stránku se bohužel nabalila překvapivě nekvalitní herecká sebranka :) Sice jsem se bavil, ale přece jen to chtělo trochu přidat v hereckém, imho režisérském úsilí :) Nejlepší herci byli ale jednoznačně Dolanský, Neff a Baldýnský (jeho dvouvteřinová herecká kreace zanechala v mé duši hluboké stopy). No, jsem zvědavej na další díl a další herce :) (snad se do té doby naučim i jiné slovo než herec :D)(21.10.2004)

 • B!shop
  ****

  "tak tady jsem to trochu prestriknul a odnesla to kamera" v podstate to je kravina, ale za odvahu a snahu pridavam hvezdicku.(20.4.2004)

 • HoneyBunny
  ***

  Sympatický pokus, který je chvílemi až geniálně vtipný, jindy je vám zase trapně za tvůrce.(11.10.2005)

 • Dragoni
  ***

  Zombie Myslivci po česku, aneb Mysliveckému Honu Zdar !! Dagmar Patrasovou jsem měl vždy za hodnou a milou paní z Kouzelné školky, ale asi jsem se hodně mýlil. Choking Hazard je brutální českou zombie komedií, která apsenci děje dokáže vykompenzovat satirickými hláškami, které se celkem povedly. " Budu sežrán Zombie Myslivci ! Tak nemá zemřít filosof ", " Jak to , že se vlastně ještě hejbe, když už má bejt dávno mrtvej ? A koho to sere ?! ", " Každou chvíli může ožít jako Lesupán ! " Film sice není nikterak dlouhý, ale kratší stopáž by mu jen prospěla, stejně tak i lepší výkony herců, kteří se jen tak bezduše přesunovali po place. Hudba byla dobrá a k filmu docela sedla. Jako přínos českému zombie funny hororu zajímavé -> Slabší 3 * . 45 %(26.4.2010)

 • Shit
  ****

  Zombie myslivci jsou fakt drsný, stejně jako tenhle film. Herecký výkony jsou mizerný a děj je velice jednoduchý a nepropracovaný, ale mě to vůbec nevadilo, protože k tomuhle filmu by se to snad ani nehodilo. A ještě něco Jarda Dušek je prosotě krutej(5.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace