Velmi slušný film o partičce zlodějíčku co se rozhodnou ukrást BMW což se jim povede ale nesou za to následky a tak utíkají na venkov před mafií. Debutující režisér se nebál experimentovat s kamerou a hudbou. Ve filmu je nádherně vidět rozdíl mezi městem a venkovem Ruska což se mi velmi líbilo mimo to režisér kombinuje mobilní vyzvánění s hudbou a ve finále to zní velmi zajímavě. Celý film jsem se bavil v duchu road movie se špetkou syrového ruského černého humoru. Proč syrového?.... to uvidíte na konci ;) --- Máte ňáký prachy? – Já mám dvacku – Za dvacku si koupíš tak mlíko od babky(20.8.2006)

• bassator

Neuvěřitelný/nevěrohodný děj s mnoha absurdníma situacema při kterých jsem si musel ťukat na čelo. Ale na druhou stranu se dalo docela i pobavit (i když to komedie asi být neměla)... - 15. 3. 2012 - 40%(15.3.2012)

ruska lacna gangsterka. taka vychodna, ruska, ziadne komplikovanosti v deji, ziadne komplikovanosti v premyslani, nastavi sa situacia na zaciatku a dalej sa uz len ide, relativne relane, po ceste............ necudo, ze zauajal viac, nez anti killer, snaha o vykradnutia za vacsie peniaze a necudo, ze sa nakoniec po nezdare anti killera zadarilo aj finacne viac podporenemu pokracovaniu bummera. nakoniec, necudo, ze vznikla aj pardia anti bummer. ten film na to ma. tak ako na to mal brat.(27.6.2006)

Zajímavý ruský film. Jestli tohle opravdu vystihuje pouliční atmosféru v Rusku, tak teda žádná sranda..(13.10.2008)

Gangsterská road movie >pa Russki< ...Sice nikterak zvláště filmařsky objevné, leč velmi(!) poctivě natočené krimidrama s hrstkou působivých scén, z nichž ta s >umírajícím< bavorákem zcela na konec je prostě skvělá. Drsný a syrově natočený film o čtyřech poněkud ne příliš důvtipných, druhořadých mladých gangsterech, těch typických kamarádech přes všivárny, chlast a holky, kteří nechtěně zapletou se do vraždy >kágébáka< a pak už je čeká jen hořký útěk v ukradeném BMW >pjeťorce< napříč širou Rusí, cesta vsříc zaslouženému neradostnému osudu. Symbolická černá rakev v podobě vytouženého auťáku na cestě do pekel... Tři a půl hvězdičky za film - a za těch několik scén a skvělou hudbu zaokrouhleně nahoru... Samozřejmě nutno vidět v původním znění s titulky!(6.11.2006)