Ostří hoši z Moskvy na dramatickém útěku ruským venkovem: sníh, břízky, ošuntělé domy, rezavá auta, zarostlí chlapi, vodka. A v patách konkurenční gang a dobře vyzbrojená zkorumpovanáná policie. Jejich černý bavorák je nenápadný jak americký tank v irácké vesnici a zrovna tak na sebe přitahuje problémy. Poučná exkurze mezi bratry Slovany je vyšperkována poutavým příběhem a originálními skoky do budoucnosti některých vedlejších postav. 70%.(4.1.2009)

• bassator

Neuvěřitelný/nevěrohodný děj s mnoha absurdníma situacema při kterých jsem si musel ťukat na čelo. Ale na druhou stranu se dalo docela i pobavit (i když to komedie asi být neměla)... - 15. 3. 2012 - 40%(15.3.2012)

Otřesná ruská realita, hodnotím kladně hlavně proto, jak obrovsky nechutná a bezcitná ta ruská společnost je.!!!!(10.10.2010)

ruska lacna gangsterka. taka vychodna, ruska, ziadne komplikovanosti v deji, ziadne komplikovanosti v premyslani, nastavi sa situacia na zaciatku a dalej sa uz len ide, relativne relane, po ceste............ necudo, ze zauajal viac, nez anti killer, snaha o vykradnutia za vacsie peniaze a necudo, ze sa nakoniec po nezdare anti killera zadarilo aj finacne viac podporenemu pokracovaniu bummera. nakoniec, necudo, ze vznikla aj pardia anti bummer. ten film na to ma. tak ako na to mal brat.(27.6.2006)

Překvapivě svižné gangsterské béčko ve stylu v Číně jedí psy či Blikajících světel s lehkou příchutí ruského venkova, jak by ho asi viděl Guy Ritchie. Spousta originálních nápadů (náhledy do budoucnosti postav, hrátky se zvukem), dobře sladění herci, ucházející černý humor a nespočet bizarních nástrah, které tuhle našlapanou road-movie komplikují. 70%.(23.5.2006)