Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ****

  Jedna z mála opravdu vtipných teenagerovských komedií. SCOTTY DOESN´T KNOW, SCOTTY DOESN´T KNOW!!!(13.4.2007)

 • dobytek
  *****

  No měl jsem původně docela pochybnosti. Režisér nikdy nic jinýho nenatočil, navíc v tom hraje Jákl (ten se ve filmu mihne asi tak na 10 vteřin)... Čekal jsem prostě všechno možný, ale spíš jsem čekal kravinu. Jenže ten film je naprostej úlet od samýho začátku až do konce. Vinnie Jones jako hooligan, návštěva Amsterodamu, sado-maso salón, holandská pekárna a koláčky, buzerant ve vlaku, "Bratislava", malej německej fakan s namalovanym knírkem, co chodí po pokoji a heiluje, soulož v kostele, no prostě mazec! A navíc tu němku hraje Jessica Böhrs, což je zpěvačka z Novaspace a ukáže ve filmu kozy. Dodávám, že jsem v průběhu filmu vychlastal několik lahváčů a pod vlivem obvykle hodnotim filmy trochu líp... A zejtra si koupim další pivo a podívám se na to znovu. P.S. Při druhym zkouknutí jsem si uvědomil, že asi tvůrci hledali insipraci ve filmu Bláznivá dovolená v Evropě. Tam taky cesta začíná v Londýně, pokračuje v Paříži, pak je Německo a nakonec je Řím. A je tam i stejnej song (akorát netušim, jak se jmenuje).(23.2.2008)

 • tron
  ***

  „Preboha, Jenny, ale ja predsa nespávam so všetkými ženami, ktoré stretnem! Spávam predsa aj s mužmi!“ Od bláznivej „cestnej“ komédie EUROTRIP som nečakal nič a sadal som si k nej takmer z donútenia. O to bolo príjemnejšie moje prekvapenie z nadupaného deja, ktorý nemá oscarové herecké výkony ani scenár á la MEMENTO, ale udivuje strhujúcim tempom. To sa vyznačuje predovšetkým tým, že ak vás aj prvý vtip neosloví, zbombarduje vás druhý, tretí alebo aj desiaty. Vrcholom je pravdepodobne Miroslav Táborský ako bratislavský zamestnanec hotela, ktorý sa po prijatí sprepitného (päť centov) otočí k svojmu šéfovi, vyfacká ho a ide si kúpiť vlastný hotel. Bratislavská pasáž je takmer excelentná, ale i mimo nej vás čaká hromada vtipov od výmyslu sveta. Hooligan Vinnie Jones. Bitka robotov. Elegantný Francúz v bielom. Nudapláž. David Hasselhoff. Incest. Hajlujúci mini-Hitler. Hašišové koláčiky. Najerotickejší salón (minimálne v Amsterdame). Nevyspaný nemecký šofér...(13.1.2009)

 • Eddard
  ***

  Nic nového pod sluncem... Američani stále rádi točí slaboduché teen komedie a stále si rádi dělají srandu ze Slovenka. Tvůrci Eurotripu ale udělali jednu chytrou věc - hned od začátku nasadili takovou míru nadsázky, že ani já, rypák rýpavá jsem neměl moc potřebu ohrnovat nos nad degradující úrovní humoru (což mohlo být dáno i tím, že vedle běžícího filmu ležela moje skripta na nadcházející zkoušku, jestli víte co tím myslím)... Rejža taky není úplně bez smyslu pro humor a tak o poměrně vtipné (a několik opravdu silných - např. anglický autobus s Vinnie Jonesem) momenty není nouze. Michelle Trachtenberg navíc vůbec nevypadá zle. Kol a kolem, jde o jednu z nejzábavnějších amerických teen komedií. Sílu tohohle komplimentu nechť každý poměří s vlastní zálibou v tomhle subžánru ;) 50%(11.6.2007)

 • Dan9K
  ****

  Kdyže jsem to naposled smíchy spadnul z židle? Nikdy? Až dnes? No jo, Slovensko...(28.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace