Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  odpad!

  Viděla jsem ten stejný film!? Děs!!(6.12.2006)

 • TeeAge
  *****

  Scotty doesn't know, Scotty doesn't know, Scotty, Scotty doesn't know!!! Super parádna komediálna jazda po Európe, šmrnc a nálada, ktorá sa málokedy vidí.(11.10.2010)

 • petaspur
  ****

  Scotta odkopla přítelkyně, na večírku si pak o svém paroháčství poslechl chytlavý song a tak není divu, že v alkoholové depresi odvrhl svou internetovou kamarádku Mieke s poukazem na "nedotknutelnost svého pinďoura". Ranní omluvný mail už k adresátce nedorazí a tak se americký vzdělanec vydává s osobní omluvou na rtech do neznámé země zvané Evropa. Než se dostane k Mieke, tak musí v Londýně popařit s cholerickými ultras Manchesteru United, v Paříži absolvovat vítězný ninja souboj s robotem, napapat se zelených koláčků v Amsterdamu, za 1,83 USD si královsky užít ve zbídačené Bratislavě, potkat nadšeného dětského obdivovatele Hitlera v Berlíně a zvolení papežem by též nebylo od věci. Snímek má svoje nepřehlédnutelné mouchy, ale jako americká představa o Evropě zaručeně pobaví.(8.10.2009)

 • bestlama
  ****

  Mladá parta lidí, kteří se rozhodnou odcestovat do Evropy ... Teen komedie, která se mi líbí a která mě inspirovala .. určitě se taky vydám na takovou cestu :)(20.5.2009)

 • Jamal
  **

  občas jsem se zasmál, bylo by to ale lepčejší kdyby tak trošku neuráželi Evropu a z Bratislavy neudělali Kosovo :: (((27.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace