Louie Louie Louie Louia Čaro nepredvídateľnosti. Hranice sitkomu Louieho zbytočne brzdili a je viacmenej raritka, že jeho vlastný projekt uzrel svetlo sveta. Nemá totižto štruktúru zábavnej relácie, polovicu času sa o vtip ani vôbec nesnaží a k tomu pôsobí neuveriteľne depresívne. Pozerať sa ako Louieho facká život na každej zákrute s pridaním pretiahnutých absurdít je -čuduj sa svete- lákavý. Nikdy neviete, či sa C.K. zhúli, či bude nafukovať triviálne problémy na rande, alebo či bude riešiť homosexualitu vlastnej matky. Všetka česť pán masturbátor.(4.10.2011)

• HAL

První díl - velmi creepy seriál prokládaný dosti vtipnými stand-up skeči. Tak nějak si tedy říkám, proč vlastně s tím hraným trapným zbytkem ztrácet čas.(1.1.2015)

Louis C.K. v tragikomické roli sebe sama v show, která umí být geniálně vtipná i pořádně depresivní, ale v každém momentu je především maximálně upřímná, poněvadž se nebojí s pořádným nadhledem rozpitvat nudnost, absurdnost i vtipnost všedního života jednoho obyčejného chlápka-loosera, přičemž vůbec nevadí, že jde o slavného stand-up komika.. a třebaže jsem se pár díly trochu protrápil, jde jednoznačně o jeden z nejoriginálnějších seriálových počinů vůbec..(6.1.2015)

(1. série) Pár velmi dobrých postřehů a point, nevyzpytatelný děj se svěžími zápletkami z reálného života - vlastně je to kromě výbuchů smíchu dost smutnej seriál. Lepší je ale dát si koncentrovanou nálož Louisova humoru v jeho vystoupeních. A ta znělka je naprosto na zavraždění kohokoliv, kdo se na tom podílel.(10.7.2015)

Opravdu velmi nešťastně zvolený překlad.(5.11.2012)