Rozvedený se závazky (TV seriál)

Louie

Komedie / Drama

USA, 2010, 60x23 min

Louis C.K.

Louis C.K., Pamela Adlon

Paul Koestner

Louis C.K., Amy Landecker, Nick DiPaolo, Danny Burstein, Stephen Root, Hadley Delany, Christine Donlon, Pamela Adlon, Joan Rivers, Jim Norton, Megan Hilty, Ricky Gervais, Matthew Broderick, Ann Dowd, Elisabeth Hower, Dane Cook, Artie Lange, David Lynch, Chris Rock, F. Murray Abraham, Steven Wright, Will Brill, Teena Byrd, Adepero Oduye, J.B. Smoove, Ashlie Atkinson, Robin Williams, Kurt Metzger, Heléne Yorke, Godfrey, Stephen Badalamenti, Chelsea Peretti, Todd Barry, Marc Maron, Gene Jones, Demosthenes Chrysan, Miguel Gomez, Rick Crom, Sarah Silverman, Brooke Bloom, Gina Piersanti, Liz Holtan, Larisa Polonsky, Maria Menounos, Maria Thayer, Janie Brookshire, Yvonne Strahovski, Michael Drayer, Devin Druid, Parker Posey, Cary Woodworth, Jeremy Renner, Oona Laurence, Veanne Cox, Cory Nichols, Amir Blumenfeld, Susan Kelechi Watson, Christoph Manuel, Ashley Gerasimovich, Ali Reza, Louis Vanaria, Jim Florentine, Hannibal Buress, Connie Ray, Dan Ziskie, Heidi Armbruster, McKinley Belcher III, Niki Russ Federman, Lulu Wilson, Yul Vazquez, Michael Torpey, Stephen Hill, Yury Tsykun, Laurel Griggs, Clayton Dean Smith, Stivi Paskoski, Clara Wong, Denny Dillon, Susan Blommaert, Clark Middleton, Grant Shaud, Lauren Francesca, Vernon Chatman, Eszter Balint, David Wilson Barnes, Angel Rosa

Opravdu velmi nešťastně zvolený překlad.(5.11.2012)

• dinsdale

Po čtyřech dílech, tohle prostě není můj šálek kávy. Není to vtipné, a občas je to příliš vulgární.(31.1.2013)

Zatím je to dost sporné, jak mě totiž téměř nebaví hrané scénky, tak mě do oblak nadzvedají ty stand-upové, které jsou zjevně vystříhané z Louisových vystoupení a ten jak dostane mikrofon do ruky... Za S01 50% S02 - prostě takové ty historky ze života průměrného čtyřicatníka okořeněné humorem, přítomnost Pamely Adlon a některé hlášky potěší, ale není to ani z poloviny tak dobré, jako samotná stand up vystoupení Louise C.K., ani tak zábavné jako seriál Lucky Louie. S2 - 60% Právě z těchto důvodů nemám nijak zvlášť chuť pokračovat do třetí série a raději si počkám na čistokrevné stand-upy jinak skvělého komika.(11.4.2013)

• MMR

Tak já nevím, shlédl jsem první díl a absolutně mě to nezaujalo. Marně jsem zde hledal vtip. Tudíž další díly v hledáčku nemám.(19.8.2012)

(1. série) Pár velmi dobrých postřehů a point, nevyzpytatelný děj se svěžími zápletkami z reálného života - vlastně je to kromě výbuchů smíchu dost smutnej seriál. Lepší je ale dát si koncentrovanou nálož Louisova humoru v jeho vystoupeních. A ta znělka je naprosto na zavraždění kohokoliv, kdo se na tom podílel.(10.7.2015)

• - Louis C.K. stříhá a upravuje každou epizodu sám na svém MacBooku Pro. (Akaforty)

• - Louis C.K. přijal malý rozpočet čítající 200 000 amerických dolarů (250 000 pro druhou sezonu) za absolutní kreativní volnost. Stanice FX nijak nezasahovala do vývoje seriálu a nepožadovala ani testovací epizodu, dokud jim Louis nepřinese dokončené kopie. (Akaforty)

• - V úvodní sekvenci lze vidět, jak náhodný kolemjdoucí ukáže na kameru prostředníček. Gesto nebylo plánováno, ale Louis C.K. toto viděl jako scénu, která dobře vystihuje obraz seriálu, který chtěl vytvořit, a scénu tak v seriálu ponechal. (Akaforty)