poster

Vlčí bouda

 • EN název

  Wolf's Hole

Dobrodružný / Drama / Horor / Sci-Fi

Československo, 1986, 92 min

 • Fingon
  ****

  Příjemné překvapení. Ve srovnání s dnešními horory/thrillery je tenhle trošku pomalejší a nepříliš děsivý, ale určitou atmosféru mu nemohu upřít. Rozhodně zajímavý nápad, tleskám, paní profesorko.(4.6.2008)

 • Maemi
  ****

  Čtyři hvězdičky za to, že u nás tak podivný film vznikl. Kamera dost děsná, příběh docela podezřelý, některé herečky a herci trochu mimo, a především nevím, kde Věra Chytilová brala ty náctileté, jejichž mluva trhá uši. Nakonec ale asi nebylo nijak obvyklé, aby se u nás v té době něco takového objevilo, má to silnou atmosféru, zajímavou myšlenku a pár hororových a děsivých okamžiků se tam taky najde. Rozhodně nevšední zážitek, ale v pozitivním slova smyslu.(6.8.2010)

 • Renton
  ****

  Scénář: Věra Chytilová, Daniela Fischerová .. Moralizující horor, hm jak zajímavé. "Kdo je tu ten přebytečný?" 75%.(28.2.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Původně se mělo natáčet v Alpách, nakonec se ale z ekonomických důvodů točilo v Peci pod Sněžkou. Titulní bouda tam dodnes stojí a funguje. (choze)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace