poster

Chyťte tu holku

 • USA

  Catch That Kid

 • Slovensko

  Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 5150
  ***

  Slušná oddechovka. Má řadu akčních a zábavných momentů, svižné tempo, děj co se nemusí vůbec řešit, písničkový doprovod a nakonec i sympatické herecké obsazení - mj. v roli mamky Jennifer Beals (FLASHDANCE).(3.1.2008)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +Kristen Stewart, hudba, děj, akční spád, motiv... -chtělo by to verzi dějově o pět let později/// Tak tohle je parádní podívaná. Typ filmu, který prostě zbožňuju. Co je důležité: je snesitelný i pro starší publikum, což u těchto filmů bývá problém. A další důležitá věc, rozhodně neřeším jak je to reálné. Prostě vypnu mozek a užívám si tuhle akční jízdu, která je prošpikovaná dětským přítelstvím, bondovskou akcí a láskou k otci. Příběh je povedený, technické zpracování je na hodně dobré úrovni, především však musím pochválit herce a jejich postavy. Kris výtej v TOP10./// Celkem 81%///(30.12.2007)

 • Dever
  **

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 2,847 // Otvárací Víkend USA: $5,824,860 // Celé zle.(24.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Zavřou nás do konce života, minimálně do jednadvaceti." Tak se sám sebe ptám: Mohou děti vykrást banku? A sám si odpovídám: Samozřejmě, pokud jim evidentně nesvéprávná pracovnice banky vydá model objektu, ostraze není podezřelá osoba fotící si interiér na mobil, bezpečnostní technik vykecá univerzální heslo, jedno z dětí je horolezec, druhé počítačový génius, třetí expert na motokáry a pokud se podaří využít nejnovějších poznatků kynologie v praxi: "Rotvajleři tě poslechnou jenom, když velíš v němčině." Ono to zkrátka bylo hrozně dětsky naivní, ale v době nástupu puberty cílového diváka, by mi to zase až tak moc nevadilo.(25.11.2016)

 • nash.
  **

  Filmovou banku už dnes může vyloupit kdekdo, tak proč ne tři děti. Pro mládež do dvanácti let zábavná lehce akční heist komedie, pro ty starší komedie zajímavá a zábavná především naivitou a množstvím nesmyslů na metr filmový. Každopádně, teď už mi ve sbírce chybí jen banka vyloupená batolaty.(6.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace