Chyťte tu holku

Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

• maseer2

zavadil jsem o to náhodou v televizi.. neviděl jsem sice začátek (půl hodiny nebo tak nějak), ale myslím, že vše podstatné se odehrálo v té části, kterou jsem viděl.. takže - prostě taková blbost, při které si člověk ale pěkně odpočine a na kterou se v rámci mezí docela dobře kouká.. dávám 2*(13.4.2010)

• StarsFan

Malá Maddy je dvanáctiletá holka, jejíž táta se při horolezectví vážně zraní a jeho jedinou nadějí je operace za 250 000 dolarů, které rodina samozřejmě nemá. Maddy se tedy společně se svými dvěma přáteli (mezi které samozřejmě patří automechanik a počítačový génius) rozhodne vyloupit banku... zcela nerealistický film, který jaksi pozbyl slova komedie a akční, není zdaleka tam zábavný, jak bych si přála. A hlavně ta přehnanost! Bondovi jeho eskapády odpustím, protože má šmrnc a styl, tady však nechávají "malí zloději" na místě činu lano s otisky prstů, zničehonic někde seberou auto na dálkové ovládání, když ho potřebují, ačkoliv ve scéně před tím o něm nebyla ani zmínka, policejním autům utečou na obyčejných motokárách, vrtulník, který letí dva merty nad nimi, na ně nijak nepůsobí... a to jsem teprve na začátku. Myslím, že zmiňovat se o dalších věcech je absolutně zbytečné. Po půlhodině jsem jen litovala, že jsem si tuhle kýčovitou a šílenou "akční komedii" vůbec pustila...(7.9.2006)

• castor

Kvalita filmu je samozřejmě úměrná cílové skupině, nicméně už tehdy Kristen Stewart prokazovala slušný talent. Škoda jen, že se jí pak o pár let později mírně ZATMĚLO před očima, když podepisovala smlouvu k jedné pološílené stejnojmenné sáze.. Desetiletí ale tohle "vzrušující dobrodružství" rozhodně ocení..(13.8.2011)

Hm, no, chtěla bych vidět jak by 3 děti (vlastně 4), co chodí do 8 třídy dokázali vykrást banku. Ale nakonec je to poměrně slušná oddychovka. Proč ne. 3*(24.7.2010)

Tohle zase tak špatné nebylo. Prostě se jedná o průměrnou rodinnou krimikomedii, která je nejspíše cílena na mladší publikum a dětem by se to mohlo líbit. Já jsem z toho sice nijak extra nadšený nebyl, ale nedá se ani říci, že bych byl vyloženě zklamaný. Je pravdou, že námět je možná až příliš naivní a až příliš nedomyšlený, ten film je vlastně blbost, která možná ani nemusela být natočena. Ale když už to natočeno bylo a já s tím filmem strávil hodinu a půl svého času, tak ten film hodnotím průměrně. Ale abych byl upřímný, co nebo spíše kdo mi tam vadil, tak to byl Corbin Bleu v jedné z hlavních rolí. Já už mám na tohoto herce docela alergii, a to od té doby, co jsem viděl v Muzikálu ze střední. Tohohle herce se snažím nevyhledávat a vadí mi téměř v každé své roli, takže už kvůli němu jsem měl chuť filmu snížit hodnocení. Ale měl bych hodnotit nezaujatě na základě toho, jak já vidím ten film, nikoliv na základě toho, kdo tam hraje. A jako celek tenhle film působí jako dobrá krimikomedie pro mladší diváky, která sice nebude v žánru krimi patřit mezi největší skvosty a mezi nejlépe hodnocené filmy, ale své diváky si dozajista najde. Já za sebe už bych tedy tenhle film nikdy vidět nemusel a patrně už ho asi ani nikdy neuvidím, ale musím uznat, že nevybočuje z průměru, a tak ode mne dostává tři hvězdičky.(30.12.2008)