Chyťte tu holku

Catch That Kid

Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

Skvělá oddychovka s krásnou Kristen Stewart pro celou rodinu. Nudit se určitě nebudete.(10.4.2010)

Tohle zase tak špatné nebylo. Prostě se jedná o průměrnou rodinnou krimikomedii, která je nejspíše cílena na mladší publikum a dětem by se to mohlo líbit. Já jsem z toho sice nijak extra nadšený nebyl, ale nedá se ani říci, že bych byl vyloženě zklamaný. Je pravdou, že námět je možná až příliš naivní a až příliš nedomyšlený, ten film je vlastně blbost, která možná ani nemusela být natočena. Ale když už to natočeno bylo a já s tím filmem strávil hodinu a půl svého času, tak ten film hodnotím průměrně. Ale abych byl upřímný, co nebo spíše kdo mi tam vadil, tak to byl Corbin Bleu v jedné z hlavních rolí. Já už mám na tohoto herce docela alergii, a to od té doby, co jsem viděl v Muzikálu ze střední. Tohohle herce se snažím nevyhledávat a vadí mi téměř v každé své roli, takže už kvůli němu jsem měl chuť filmu snížit hodnocení. Ale měl bych hodnotit nezaujatě na základě toho, jak já vidím ten film, nikoliv na základě toho, kdo tam hraje. A jako celek tenhle film působí jako dobrá krimikomedie pro mladší diváky, která sice nebude v žánru krimi patřit mezi největší skvosty a mezi nejlépe hodnocené filmy, ale své diváky si dozajista najde. Já za sebe už bych tedy tenhle film nikdy vidět nemusel a patrně už ho asi ani nikdy neuvidím, ale musím uznat, že nevybočuje z průměru, a tak ode mne dostává tři hvězdičky.(30.12.2008)

• nash.

Filmovou banku už dnes může vyloupit kdekdo, tak proč ne tři děti. Pro mládež do dvanácti let zábavná lehce akční heist komedie, pro ty starší komedie zajímavá a zábavná především naivitou a množstvím nesmyslů na metr filmový. Každopádně, teď už mi ve sbírce chybí jen banka vyloupená batolaty.(6.7.2011)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +Kristen Stewart, hudba, děj, akční spád, motiv... -chtělo by to verzi dějově o pět let později/// Tak tohle je parádní podívaná. Typ filmu, který prostě zbožňuju. Co je důležité: je snesitelný i pro starší publikum, což u těchto filmů bývá problém. A další důležitá věc, rozhodně neřeším jak je to reálné. Prostě vypnu mozek a užívám si tuhle akční jízdu, která je prošpikovaná dětským přítelstvím, bondovskou akcí a láskou k otci. Příběh je povedený, technické zpracování je na hodně dobré úrovni, především však musím pochválit herce a jejich postavy. Kris výtej v TOP10./// Celkem 81%///(30.12.2007)

• Dever

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 2,847 // Otvárací Víkend USA: $5,824,860 // Celé zle.(24.6.2012)