poster

Chyťte tu holku

 • USA

  Catch That Kid

 • Slovensko

  Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Zavřou nás do konce života, minimálně do jednadvaceti." Tak se sám sebe ptám: Mohou děti vykrást banku? A sám si odpovídám: Samozřejmě, pokud jim evidentně nesvéprávná pracovnice banky vydá model objektu, ostraze není podezřelá osoba fotící si interiér na mobil, bezpečnostní technik vykecá univerzální heslo, jedno z dětí je horolezec, druhé počítačový génius, třetí expert na motokáry a pokud se podaří využít nejnovějších poznatků kynologie v praxi: "Rotvajleři tě poslechnou jenom, když velíš v němčině." Ono to zkrátka bylo hrozně dětsky naivní, ale v době nástupu puberty cílového diváka, by mi to zase až tak moc nevadilo.(25.11.2016)

 • Rosaviva
  ***

  Hm, no, chtěla bych vidět jak by 3 děti (vlastně 4), co chodí do 8 třídy dokázali vykrást banku. Ale nakonec je to poměrně slušná oddychovka. Proč ne. 3*(24.7.2010)

 • maseer2
  **

  zavadil jsem o to náhodou v televizi.. neviděl jsem sice začátek (půl hodiny nebo tak nějak), ale myslím, že vše podstatné se odehrálo v té části, kterou jsem viděl.. takže - prostě taková blbost, při které si člověk ale pěkně odpočine a na kterou se v rámci mezí docela dobře kouká.. dávám 2*(13.4.2010)

 • Jenda
  **

  Tak tenhle film se dá snést jen a pouze díky Kristen Stewart :)(21.8.2009)

 • nash.
  **

  Filmovou banku už dnes může vyloupit kdekdo, tak proč ne tři děti. Pro mládež do dvanácti let zábavná lehce akční heist komedie, pro ty starší komedie zajímavá a zábavná především naivitou a množstvím nesmyslů na metr filmový. Každopádně, teď už mi ve sbírce chybí jen banka vyloupená batolaty.(6.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace