poster

Pon

 • korejština

 • anglický

  Phone

Horor

Jižní Korea, 2002, 100 min

Režie:

Byeong-ki Ahn
 • Shit
  ***

  Jenom průměrnej asijskej horor, kterej občas sice dokáže zapůsobit a napnout,ale nikdy ne tak silně, abych se bál a to je asi jeho největší chyba, jinak je příběh takovej typicky asijsky promyšlenej, ale bohužel hodně podobnej RINGu nebo One missed call, takže opět nic extra překapivýho, ale pochvalu si určitě zaslouží ta malá holka, ta byla skvělá a ty její ďábelský pohledy docela stály za to(17.9.2008)

 • EdaS
  ***

  Moc pěkně natočený horor, který bohužel nedokázal už tak skvěle spojit hororovou linii s tou romanticko-dramatickou (jako se to například povedlo v A Tale of Two Sisters). První - tajuplnou a strašidelnou - polovinu následuje rozbřednutí a přílišná "flashbackizace" a snímek přichází o část svého kouzla, což je velká škoda, protože našlápnuto tu bylo slušně.(10.2.2007)

 • oli.G
  ****

  Vyrovná sa JU-ONom? No, možno keby som si tretinu zorného poľa väčšinu času nezakrýval vankúšom... Rozhodne to však fungovalo. Od ľakačiek, ktorým patrí prvá polovica snímky, až po s blížiacim sa koncom čoraz strhujúcejší, fantastickým finále zakončený príbeh o naivnej láske a temnom tajomstve, ktorý dominuje druhej polke. A tá malá je neuveriteľná...(31.3.2006)

 • Lhurgoyf
  ***

  Očividná štylizácia do podoby Kruhu filmu len prospela. To, čo neprospieva, je príližná rozťahanosť prvej časti filmu a tak nejak absenica *hutnej* atmosféry. Na tomto filme je ale výnimočná jedna vec - herectvo mladého, asi 6 ročného dievčatka menom Seo-woo Eun. Táto "zlatá holčička" stvárňuje postavu posadnutú duchom, a zvládla to doslova dokonale. Až tak dobre, že hravo strčí do vačku Lindu Blair z Exorcistu. Niečo úžasné.(24.6.2004)

 • zelvopyr
  ****

  Korejci toho chtějí hrozně moc najednou. Tady to úplně na sto procent nevyšlo. Množství flashbacků je značně přes míru (odhaduji tak 30?) a ničí orientaci, budování děje sklouzne z příjemně silné duchařiny do melodramatické skoro až břečky. Úplně nesmyslný je uvádějící, ale zavádějící děj se zneužíváním dětí. Jako v Asii mnohokrát, ubrat na třetinu hysterické přehrávání a "romantiku" a film by byl stravitelný i pro západ. Můj vkus je poznamenaný, takže docela OK.(9.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace