poster

Pon

 • Jižní Korea

  (Jižní Korea)
 • anglický

  Phone

Horor

Jižní Korea, 2002, 100 min

Režie:

Byeong-ki Ahn
 • oli.G
  ****

  Vyrovná sa JU-ONom? No, možno keby som si tretinu zorného poľa väčšinu času nezakrýval vankúšom... Rozhodne to však fungovalo. Od ľakačiek, ktorým patrí prvá polovica snímky, až po s blížiacim sa koncom čoraz strhujúcejší, fantastickým finále zakončený príbeh o naivnej láske a temnom tajomstve, ktorý dominuje druhej polke. A tá malá je neuveriteľná...(31.3.2006)

 • tombac
  ****

  V první polovině je to opravdu jakostní duchařina s pár podařenými lekačkami, ale posléze se film změní v detektivní melodrama, které dost ubírá filmu na mrazivosti. Naštěstí situaci zachraňuje "ďábelsky" dobře hrající dětská herečka a skvělá finální scéna. Ty vypoulené oči a neuvěřitelně dlouhé vlasy jsou neskutečně působivé. To napětí plynoucí z dlouhého nervózního čekání na moment, kdy se babice konečně přestane upejpat a udeří, je sžíravé.. Phone je pro mě nadprůměrný korejský duchařský horror, který však nedosahuje děsivé intenzity Ju-Onů a některých Ringů. Rozhodně je však o kousek lepší než podobný Chakushin ari (One Missed Call).(24.8.2005)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $21,784,000(17.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace