Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kulmon
  ****

  Téma druhé světové války je stále otevřené novým a novým tématům, ať již z bojiště či domácího zázemí. Tento příběh je natočen velmi jímavě, dobře působí prolínaní češtiny, němčiny i polštiny. Hereckým výkonům dominuje Vilma Cibulková. Škoda jen nedotaženosti některých naznačených témat. 85%(8.5.2009)

 • emma53
  ****

  Po dlouhé době jsem velmi mile překvapená filmem o kterém jsem nevěděla, ale který mně byl doporučený. Ano, o dokonalých dětech pro Třetí říši jsem už slyšela, takže Grétčin příjezd a důvod, proč jela do velkého domu s více pěknými děvčaty byl jasný od samého počátku. Já se přiznám zcela otevřeně, že můj zájem se ustálil na hereckém výkonu mně neznámé Moniky Hilmerové a tradičně dokonalé Vilmě Cibulkové v roli ne zrovna záviděníhodné, ale inteligentní doktorky s jasnou představou o říši a čisté rase. Trochu se to odehrávalo téměř v mysteriózním duchu, ale to mně nevadilo. Jednou vidět válečný film bez vražedných akcí (kromě jedné a to byla spíš trpící akce) je také umění. Za mě to byla velká spokojenost. Bála jsem se závěru, ale nebyl k tomu absolutně žádný důvod a toho si také cením. Díky !(14.5.2016)

 • Snorlax
  ****

  Vlima Cibulková. Tenhle film nelze a není potřeba komentovat jinak.(23.3.2016)

 • Galadriel
  ****

  Velmi zajímavý počin, a to zejména originálním námětem a také hereckými výkony nejen Moniky Hilmerové ale třeba i Vilmy Cibulkové... Jedna věc mi ale na filmu vadila - a to podle mě dost kýčovitý konec (nebudu ho tu popisovat, abych nenaštvala ty, kdo film ještě neviděli), ale je to takový Happy End za každou cenu a podle mě se do toho filmu prostě nehodí. Slyšela jsem, jaký byl původní záměr s koncem filmu a myslím si že je škoda, že byl na popud režiséra změněn.(29.4.2005)

 • paascha
  ****

  Program Lebensborn byl jednou z těch pochopitelnějších věcí, které se tehdy děly. Mystika, magie, zrod nové rasy, škoda, že nebyl kladen větší důraz na tuto stránku celé věci, ale na druhou stranu o tom nikdo nic moc neví, takže by to nakonec nestálo za nic:-)(10.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace