Traci, I Love You

všechny plakáty

Kulmon

Nostalgicky jsem si užil poslední (porno) film jedné z nejslavnějších pornohereček - Traci Lords, která začala kariéru v 15 letech a tímto filmem v 18 letech a 2 dnech ji skončila. Tento film bude patřit nejspíše k tomu lepšímu. Pokud si ji chcete "užít" i v normálních filmech, pak vřele doporučuji Zack a Miri točí porno. Název filmu přesně vystihuje, co bych jí chtěl říct: Traci, I love you! ;-) ()

SOLOM.

O porno filmy jsem se nikdy nějak moc nezajímal, ani jako teenager ani jako dospělý, ale u těch s hororovou tématikou jsem vždycky udělal ze zvědavosti výjimku. Tohle je ale klasické péčko, na které jsem mrknul jenom kvůli Traci Lords. Už jsem jí viděl v pár laciných hororech, kde sice kromě svého těla nikdy nepředvedla zrovna extra výkon, ale jak vidno v tomto odvětví měla mnohem lepší úspěchy. Hlavně byla mazaná a z celé té aféry vyšla svým způsobem jako vítězka. Co se tohoto kousku týče, tak teda musím říct, že se žádná sláva nekonala. Proběhne tu sice nějaká ta soulož, kuřba, lesbické hrátky, ale jinak obyčejný průměr. Tracy to ovšem seklo. ()

• Poslední pornofilm Traci Lords. (Kulmon)