Vcelku hezký film, ale asi nejvíce mě vzaly ty koblihy, které si Ela Šárková brala z talíře, hned jsem na ně také dostala chuť.(13.12.2008)

Jedna z prvních dam českého filmu v ústřední roli.(19.2.2010)

Konečně vím, jak to vlastně bylo s těmi boby, nebo mám říct se slečnou Boby.(20.2.2010)

Barbora řádí a s ní i jiní..! Opět dobří T. Pištěk a A. Nedošinská v této nenáročné lidové komedii, jim psané na tělo. Doopravdy nepostradatelná dvojice věčných filmových manželů. V kolika filmech si už společně zahráli, jen si všichni vzpomeňme.? K nim bych pak ještě přidal herce J. Kohouta jako člena záložny Klandra či krejčího Mráze kterého ztvárnil Jindřich Plachta. Obě dvě role byli též docela pěkné, komické a vcelku vyvedené. Ve filmu také zazněla tehdy populární písnička "Má krásná seňorito" v podání oblíbených "Melody Boys" R. A. Dvorského. Jinak se ale jednalo spíš o takový řadový, tehdejší průměr, který byl tehdy přes tu spoustu poměrně stejných filmů, velice snadno zaškatulkovatelný..(9.12.2006)

Jednoduchý a přímočarý film pro pamětníky (mám rád tohle označení:), který dovede při nedělním odpoledni příjemně rozesmát.(18.9.2007)