• NinadeL
  *****

  Skvostná záležitost s Bobby a Karlou Zemánkovovou. Však Julča také nebyla k zahození a zkrátka to celé stojí za hřích :)(20.2.2009)

 • F.man
  **

  Ač s velkým respektem k Antonii Nedošínské či Thedorovi Pištěkovi st. a jejich dobrému výkonu se jedná o spíše podprůměrnou komedii. V Barbora řádí velmi zaostává pozadí (ač myslím na to, že v té době se vše stavělo spíše na naraci) a všechno (postavy) se děje více méně deus ex machina... Prázdné... Určitě s oběma jmenovanýma existuje spousta lepších snímků. P.S. Docela mě potěšila prvorepubliková "prosperita" - na farmářském náklaďáku bije do očí značka Chevrolet Truck... =) Ne aby jsi plakala nebo si tě vezme tady bubák(21.2.2010)

 • Tommassi3
  **

  "To je rámusu !! Maminka se taky vdala z inzerátu, a jak je spokojená !!" - "No jó, když ale maminka si vzala tatínka, ale ty bys dostala úplně cizího člověka.." ;)(27.12.2016)

 • gouryella
  ***

  Antonie Nedosinka v dalsim filmu, kery ji padl jako ulity. Proste jedinecna herecka opet vali.(31.7.2002)

 • Zloděj kol
  ****

  Pravděpodobně řadová lidová veselohra, jakých se ve třicátých letech natáčelo několik desítek, přesto mně z toho nepřeberného zástupu lehce vystupuje. Předvádí oblíbené herce a motivy, a přitom nesklouzává k podbízivosti a přehnané lidovosti pod hranicí dobrého vkusu. Nemohu si pomoct, ale Antonie Nedošinská a Theodor Pištěk jsou tou nejstálejší, nejpřirozenější a nejveselejší manželskou dvojicí, jaká se v českém filmu, kdy objevila. Ostatní herci nevybíhají k expresivní křečovitosti a jejich přítomnost příjemně dokresluje herecký projev hlavní dvojice.(24.12.2003)

 • - Vo filme zaznie i pesnička v podaní R.A. Dvorského "Má krásná seňorito", ktorý bol v tom čase šlágrom sezóny. (dyfur)

 • - Film bol natáčaný v Prahe-Chuchle a Dejviciach. (dyfur)

 • - Jedna zo sekvencii vo filme zachycuje autentickú atmosféru Matějské pouti - ešte na pôvodnom mieste. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace