Barbie v Louskáčku

Barbie v Luskáčikovi

Animovaný / Rodinný

USA, 2001, 76 min

Owen Hurley

Celkom slušná variácia s dobrou hudbou a podarenou animáciou. Dosť možno aj najlepší Barbie film.(13.9.2014)

Krásné zpracování Louskáčka s mnoha baletními vstupy, které potěší.(24.7.2015)

tož špaténka to vyloženě není, 3 hvězdičky hlavně proto, že balet z duše nemusím, ale bavilo mě to :o)(4.12.2008)

Zkuste hlídat tři malé holčičky přes noc. Všechny jsou hyperaktivní, takže šance na jejich unavení je nulová. Na druhou stranu všechny milují Barbie. Logické řešení? Maraton Barbie filmů. Tenhle a Labutí jezero považuji za nejlepší snímky z tohoto světa panenek. A že jsem jich viděla víc, než by mi bylo milo...(24.8.2012)

Nehorázně mi vadí ten plakát -.-" vůbec nevystihuje film. Nikdy jsem nebyla nějaká fanynka Barbie, ale filmy mám ráda, možná se mi nelíbí to zpívání tam, ale tady byl ten děj velmi zajímavý a líbí se mi jak je film zpracován, je to jako něco mezi animovaným a hraným filmem, takové zvláštní a to mám hrozně ráda a k příběhu jako tenhle to krásně sedí. Dávám 4* jelikož se mi to nelíbí jako jiné "díly".(30.4.2011)