Barbie v Louskáčku

Barbie v Luskáčikovi

Animovaný / Rodinný

USA, 2001, 76 min

Owen Hurley

(Opět hodnotím v rámci žánru animovaný film pro holčičky). Jak v Louskáčkovi, tak v Labutím jezeře mě zaujalo, jak tvůrci propojili nově pojatý příběh s původním baletem. Růžové, naivní, ale neškodné, milé a místy i velmi zábavné!(27.4.2009)

Celkom slušná variácia s dobrou hudbou a podarenou animáciou. Dosť možno aj najlepší Barbie film.(13.9.2014)

• andulasafarova

Opravdu slabší díl, on ten Louskáček je takové dřevo, no...(9.8.2012)

Nehorázně mi vadí ten plakát -.-" vůbec nevystihuje film. Nikdy jsem nebyla nějaká fanynka Barbie, ale filmy mám ráda, možná se mi nelíbí to zpívání tam, ale tady byl ten děj velmi zajímavý a líbí se mi jak je film zpracován, je to jako něco mezi animovaným a hraným filmem, takové zvláštní a to mám hrozně ráda a k příběhu jako tenhle to krásně sedí. Dávám 4* jelikož se mi to nelíbí jako jiné "díly".(30.4.2011)

Krásné zpracování Louskáčka s mnoha baletními vstupy, které potěší.(24.7.2015)