Zvon Lukáš (TV film)

Karel Šiktanc

Petr Hapka

Boris Machytka
  • Wolodja

Na pohadku prilis chaoticke. Jedine, co stoji za zminku je nekolik zajimavych hudebnich motivu Petra Hapky, ktery si v pohadce zahral take jednu z epizodnich roli.(26.12.2003)

původně mi přišlo,že je tam na můj vkus moc rudé barvy,ale nakonec jsem musela uznat,že se spoustou bílé a nebo naopak tmavé krásně kontrastovala....exteriéry byly mňamózní,příběh měl zvláštní náladu a Jan Dolanský si ten buben a bič evidentně vychutnal...já taky :-)(8.12.2013)

• Jezinka.Jezinka

Pionýrský šátek, že by se na tom s přehledem oběsila celá třída a kolik problémů z toho vzešlo. Ta epizoda se strašáky mi připomíná hru, co jsem měla na svém telefonu.(22.9.2012)

Solidní pohádka, která není žádné jiné podobná. Příjemná hudba i dialogy. Děj je slabší, ale dá se. Efekty jsou slabší a jde vidět, že to je "pouze" TV pohádka. 3z5 jsou možná lehce nadhodnocené, ale měl jsem při sledování takový příjemný pocit a a něj tu hvězdu navíc dám.(3.12.2016)

• blackrain

Zvláštní pohádkový příběh. Potěšili mě zpěváci v epizodních rolích a také mě potěšilo místo natáčení, protože se točilo i u jezírka v Prokopském údolí, což je bývalý zatopený lom. Jen jsem si říkala, jestli tam bude Jan Dolanský mlátit do toho bubnu na skále, tak určitě sletí dolů do vody. Nepřála bych mu to. V létě z té skály skáčou někteří odvážlivci.(2.12.2013)

• - Natáčelo se také na zřícenině hradu Zvířetice či na Panské skále u Kamenického Šenova. (rakovnik)