O svatební krajce (TV film)

Pohádka / Romantický

Česko, 2003, 78 min

• mysicka

Posledni dobou se u nas pekne pohadky snad ani netoci :-((5.1.2004)

Vlastně mi vadilo jen to, že se král oholil (bez vousů vypadal starší a měl příliš ostré rysy). Všichni ostatní byli vybraní perfektně. Klára Issová se mi velmi líbila. Italského stavitele Pavla Kříže jsme všichni žrali. Božidaru Turzonovovou jsem za její charakter obdivoval. Radek Holub (kterého jsem do této chvíle neznal), byl zajímavý. Pavel Landovský zvládl své rozhořčení nad ztrátou vína perfektně. A námět (špatný osud poněkud lehkomyslné princezny) je zajímavý. ■ P.S. Když král ležel v tom hnoji (ještě, než se oholil), tak vypadal docela mužně.(6.4.2015)

Pohádka, která neurazí, ale ani nenadchne. Klára Issová se narodila do role princezen a panenek Marií, takže v tomhle ohledu se dá mluvit o úspěchu. Milan Bahúl se naopak hodí do rolí záporáků a rozpolcených mužů, moudrý, přestárlý princ není úplně jeho šálek kávy. A jaký lepší kontrast ke kráse Kláry Issové, jež se chová zpupně a rozmařile, bychom mohli nalézt v podobě ošklivého osudu, než Radka Holuba? :-)(26.1.2016)

• WANDRWALL

Zoufalé.(8.8.2010)

• honajz

Hezké scenérie. Ale postavy se chovaly jak největší dementi, to, co je každému jasné a do očí bijící, o tom se zde hraje jako o největším tajemství všech dob, prostě je to o ničem. A ty rádoby vtipné postavičky fakt vtipné nebyly.(7.12.2014)