O svatební krajce (TV film)

Pohádka / Romantický

Česko, 2003, 78 min

• honajz

Hezké scenérie. Ale postavy se chovaly jak největší dementi, to, co je každému jasné a do očí bijící, o tom se zde hraje jako o největším tajemství všech dob, prostě je to o ničem. A ty rádoby vtipné postavičky fakt vtipné nebyly.(7.12.2014)

Vlastně mi vadilo jen to, že se král oholil (bez vousů vypadal starší a měl příliš ostré rysy). Všichni ostatní byli vybraní perfektně. Klára Issová se mi velmi líbila. Italského stavitele Pavla Kříže jsme všichni žrali. Božidaru Turzonovovou jsem za její charakter obdivoval. Radek Holub (kterého jsem do této chvíle neznal), byl zajímavý. Pavel Landovský zvládl své rozhořčení nad ztrátou vína perfektně. A námět (špatný osud poněkud lehkomyslné princezny) je zajímavý. ■ P.S. Když král ležel v tom hnoji (ještě, než se oholil), tak vypadal docela mužně.(6.4.2015)

Obsazení Milana Bahula beru jako podivnou odpověď Čechů na Vigga Mortensena coby Aragorna. Bohužel nestačí vybrat herce po čtyřicítce s delšími vlasy. (Navíc ho pak ještě oholit...)Uznávám, Bahúl není úplně špatná volba (koho tam taky od nás strčit, hm? Čenskýho?), jenže v kombinaci s Issovou je to jako pěst na oko. Nejvíc se mi líbil Pavel Kříž a Klára Jandová.(28.10.2011)

• WANDRWALL

Zoufalé.(8.8.2010)

Na tu pohádkovou bídu...(4.1.2016)