poster

O svatební krajce (TV film)

Pohádka / Romantický

Česko, 2003, 78 min

 • Vědma
  ***

  Na tu pohádkovou bídu...(4.1.2016)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Osud neosud, pokud umíte paličkovat, tak podle vzoru krajku uděláte, pokud paličkovat neumíte, tak předpokládat, že se vám to čirou náhodou povede tím, že budete něco nepříčetně motat, je silně naivní. Pokud je člověk škodolibý, tak si vychutná, co všechno se princezně pokazí. spoiler - pokazí se všechno - konec spoileru. Nakonec se vezmou.(18.10.2010)

 • honajz
  **

  Hezké scenérie. Ale postavy se chovaly jak největší dementi, to, co je každému jasné a do očí bijící, o tom se zde hraje jako o největším tajemství všech dob, prostě je to o ničem. A ty rádoby vtipné postavičky fakt vtipné nebyly.(7.12.2014)

 • mysicka
  **

  Posledni dobou se u nas pekne pohadky snad ani netoci :-((5.1.2004)

 • triatlet
  ***

  Už od úvodu příjemně zaujme herecké obsazení - Božidara Turzonovová, Klára Issová, Klára Jandová. Role Osudu je zajímavým nápadem a Radek Holub ho ztvárnil skvěle, stejně jako Pavel Kříž stavitele nebo Pavel Landovský sklepmistra. Kladem je právě špatný Svatavin osud, ale mohl být ve scénáři rozveden hbitěji, vtipněji.(28.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace