• Tommassi3
  ****

  "Tak a teď mi vykládej, že nic nebylo !! A dej sem ty peníze, chlípníku jeden !!" ;)(1.1.2014)

 • PavelR
  *****

  Stárnoucímu muži se stále nedaří splodit se svou mladou manželkou dítě. Naštěstí objeví na svých cestách zdravého muže, který má dětí plno. Nenáročná situační komedie odehrávající se za první republiky.(3.11.2007)

 • pakobylka
  ****

  Vtipná letní hříčka, která neomrzí. Vyznačuje se perfektním hereckým obsazením, disponuje originální zápletkou - a stejně originálním rozuzlením.(26.6.2012)

 • otík
  *****

  Výtečná situační komedie o mnohých nedoruzuměních, která vedou ke šťastnému konci. Skvělý herecký výkon Ilji Prachaře a Vladimíra Menšíka. Je to pohodová, nenároční, ale setsakramentsky vtipná a inteligentí komedie. Bravo.(22.9.2004)

 • honajz
  ***

  V podstatě jednoduchá anekdota, roztažená zbytečně na celovečerní formát. Být to kratší, má to jistou údernost, ale takhle jsou scény tahané až za hranici sdělnosti a pointy, a jejich roztahanost pak sráží celý příběh. Co se dalo říct jednoduše, musí se zde omílat několikrát. Některé dialogy jsou posléze o ničem, jen prázdná vata. Vzhledem k malému počtu postav je i konečná pointa brzy jasná - a zcela ve stylu oné natahovanosti vlastně opět vyšumí do ztracena. A pak ještě následuje rádoby druhá pointa, ještě slabší než ta první. Tři hvězdy jen za herce a za lokace.(2.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace