Ještě dozvuk šedesátých let, který se nějak propasíroval skrze cenzuru. Komedie sice nenáročná, ale chybu nemající.(19.12.2010)

Herecký koncert Vladimíra Menšíka, Ivy Janžurové a Iljy Prachaře v humoresce podle Menšíkova vlastního námětu se skvostnou pointou. Co je člověk ochoten udělat pro rodinné štěstí a pro peníze.(22.6.2010)

Komedie lechtivá, o chtěném i nechtěném početí. Klasická situační řachanda, jejíž cennou devizou je skvělé herecké obsazení, ale zároveň jí sráží nekomplikovanost a čitelnost zápletky. Nebylo to špatné, ale přece jen jsem se chvílemi ostentativně nudil...60%(6.7.2011)

Velmi příjemná záležitost se skvělými hereckými výkony. Jen ty písně v ní byly trochu, ale jen trochu navíc.(1.1.2014)

kratke, vtipne, vystizne a vynikajici ... rozhodne nepravem opomijeny film, ktery sem jen nahodou (a z nudy) chytil v TV(26.4.2011)