• Karlas
  *****

  Báječně zamotaná komedie o jedné velké lidské touze. Krásný příběh s vynikající českou hereckou společností a příjemným koncem, ve kterém všem hříšníkům rádi odpustíme a všichni zúčastnění dosáhnou radosti a štěstí.(18.1.2014)

 • Kimon
  ****

  Bohužel málo reprízovaný. Doporučil bych jej do Zlatého fondu českých filmů.(2.1.2011)

 • Marthos
  *****

  Herecký koncert Vladimíra Menšíka, Ivy Janžurové a Iljy Prachaře v humoresce podle Menšíkova vlastního námětu se skvostnou pointou. Co je člověk ochoten udělat pro rodinné štěstí a pro peníze.(22.6.2010)

 • Mylouch
  ****

  Diskrétní inseminační komedie v televizním provedení a ukázka, jak s malým rozpočtem udělat velký film, založený na drobném nápadu ANEB ...kam chodívají lékaři. Scénaristicky vypointovaný příběh se zvládnutým dramatickým obloukem i samozřejmě geniální herectví udržují přes předvídatelnost děje napětí. -"Maminka ti posílá podvlíkačky." -"Jako bych tě strojila do rakve. Nezapomeň na nás, tatínku. A né, aby ses nám tam, ty dobytku, zamiloval." ... Příklad profesní cti drobného řemeslníka: -"Já jsem poctivej člověk, já musím nejdřív vykonat dílo ... Rád bych byl do večera doma, musím ještě zalejvat kedlubny."(4.1.2012)

 • pakobylka
  ****

  Vtipná letní hříčka, která neomrzí. Vyznačuje se perfektním hereckým obsazením, disponuje originální zápletkou - a stejně originálním rozuzlením.(26.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace