Bohužel málo reprízovaný. Doporučil bych jej do Zlatého fondu českých filmů.(2.1.2011)

Výtečná situační komedie o mnohých nedoruzuměních, která vedou ke šťastnému konci. Skvělý herecký výkon Ilji Prachaře a Vladimíra Menšíka. Je to pohodová, nenároční, ale setsakramentsky vtipná a inteligentí komedie. Bravo.(22.9.2004)

kratke, vtipne, vystizne a vynikajici ... rozhodne nepravem opomijeny film, ktery sem jen nahodou (a z nudy) chytil v TV(26.4.2011)

Když r. Ivo Novák zemřel, televice CT dávala na jeho připomenutí tenhle film. Pro mě filmové překvapení, lahůdka, díky V.Menšíkovi a I.Janžurové, ale především na počátku byl i dobrý scenář. Vše musí šlapat dohromady, tedy scenář, režijní vedení, vhodní herci, a pak se dílo podaří.(9.8.2010)

Vtipná letní hříčka, která neomrzí. Vyznačuje se perfektním hereckým obsazením, disponuje originální zápletkou - a stejně originálním rozuzlením.(26.6.2012)