Výtečná situační komedie o mnohých nedoruzuměních, která vedou ke šťastnému konci. Skvělý herecký výkon Ilji Prachaře a Vladimíra Menšíka. Je to pohodová, nenároční, ale setsakramentsky vtipná a inteligentí komedie. Bravo.(22.9.2004)

Plejáda skvělých herců společně s Waldou rozehrála hru, která nenechá v klidu Vaši bránici. Ilji mi bylo trochu líto.(20.5.2014)

...tam chodí lékař;). Geniální námět, herecký koncert Menšíka a Janžurové, dokonalost sama.(22.2.2004)

Prekvapujúco vysoké hodnotenie ma zlákalo k sledovaniu tohto jednoduchého, takmer anekdotického príbehu o kľukatých cestách pri napĺňaní túžby po potomkovi a najmä dedičovi. Źáner komédie potvrdzovali iba scénky medzi Vladimírom Menšíkom a Ivou Janžurovou. Inak to bola pomerne tuctová zábava, ktorá nenudila, ale ani nenadchla. Taká, maximálne trojhviezdičková zábava.(30.1.2012)

Kam slunce nechodí, tam pošli Menšíka a nebo radši doktora, protože tam kam nechodí slunce, musí doktor. Tady to platí dvojnásob. Moc hezká historka ze života. Podobnou jsem už několikrát vyslechla v hospodě. Tam lidi v dobré náladě na sebe vyklepou všechno. Na té krásné plovárně, kam vplul Waldemar Matuška a okouzlil místní dámy, jsem se naučila plavat. Je to plovárna s restaurací Jureček v Říčanech. Pan Menšík opět nezklamal. S Janžurkou mu to pěkně klapalo. Mimo nich jsou i další herci, kteří se s nimi moc hezky doplňují. Mám tuto hříčku hodně ráda.(8.9.2016)