Josefína Mutzenbacher

Erotický / Komedie

Rakousko / Západní Německo, 1970, 89 min

Kurt Nachmann

Gerhard Heinz

Christine Schuberth jako Pepa neurazí, ale pokračování s Rolfem Wankou je zábavnější :) Ten zdejší rádoby kult je ale film z roku 1976, takže si všímáme galerií, které tu jsou dostupné k oběma filmům. Děkuji samozřejmě všem, kteří své komentáře přesunuli tam, kam patří ;)(10.1.2010)

Taková bezelstná oplzlůstka s rozkošnou představitelkou hlavní role a spoustou rozkošných neduhů erotického žánru té doby :) V podstatě hrozně vtipná věcička, akorát mě mrzí, že jsem měl jako Jozefínu Mutzenbacherovou celou dobu zafixovaný úplně jíiný film. Holt je jich víc... Jo, a ten český dabing tomu dodává korunu :D Nic to bohužel nemění na tom, že jsem od toho čekal něco ÚPLNĚ jiného(26.1.2010)

• WANDRWALL

Mladá, nezkušená a přitom tak dychtivá přirozeného poznání. Co jí v tom mohlo zabránit? Televizní divák sotva. Ten už viděl jen výsledek. tedy jak si poradila se svými problémy.(7.9.2010)

• anderson

Vážení znalci :-) pozrite si diskusiu, tam nájdete link toho porna o ktorom tu všetci básnite. Tu na ČSFD je iba tento ľahký "eroťák". Tú "pravú" JOSEFINE totiž stvárnila PATRICIA RHOMBERG. (10.11.2006)(10.11.2006)

Klasika *****(25.11.2007)