Josefína Mutzenbacher

Felix Salten

Heinz Hölscher

Gerhard Heinz
  • anderson

Vážení znalci :-) pozrite si diskusiu, tam nájdete link toho porna o ktorom tu všetci básnite. Tu na ČSFD je iba tento ľahký "eroťák". Tú "pravú" JOSEFINE totiž stvárnila PATRICIA RHOMBERG. (10.11.2006)(10.11.2006)

júúúúj(9.11.2013)

Taková bezelstná oplzlůstka s rozkošnou představitelkou hlavní role a spoustou rozkošných neduhů erotického žánru té doby :) V podstatě hrozně vtipná věcička, akorát mě mrzí, že jsem měl jako Jozefínu Mutzenbacherovou celou dobu zafixovaný úplně jíiný film. Holt je jich víc... Jo, a ten český dabing tomu dodává korunu :D Nic to bohužel nemění na tom, že jsem od toho čekal něco ÚPLNĚ jiného(26.1.2010)

Nově vytvořený unikátní žánr, posuďte sami, napadlo by někoho z vás vytvořit pornokomedii, jejíž kouzlo spočívá především v dabingu?(5.2.2006)

• WANDRWALL

Mladá, nezkušená a přitom tak dychtivá přirozeného poznání. Co jí v tom mohlo zabránit? Televizní divák sotva. Ten už viděl jen výsledek. tedy jak si poradila se svými problémy.(7.9.2010)