poster

Superman 4

 • Velká Británie

  Superman IV: The Quest for Peace

 • Velká Británie

  Superman IV: En busca de la paz

Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy / Akční

Velká Británie, 1987, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  ***

  Milá vzpomínka na časy minulé - náhodně zapnutý program s názvem S4 a světe div se, bez jediné reklamy na Nově!! To snad zaspali nebo co!? Ve scéně nemoci a pomalého zabíjení Supermana si chudák jistě nepředstavil sám sebe v realitě pár let poté, ale i takový je bohužel život. Tenhle je snový a bájivý, jak jen mohl ještě být ve zlatých 80's. Proč se nenechat unášet spolu s mužným Supermanem na vlně nenásilí, naivity, a čiré fantazie. Gene spolu s Markem byli úchvatní záporáci, často k pousmání. Tomu říkám pořádná reklama na prášky - pure and clear.☺(24.11.2013)

 • MartinezZ
  *

  Brát v úvahu dobu, ve které film vznikl? Co ta mí co společného s tím, že film je neuvěřitelně blbý? Tohle už bylo hodně mimo. Čtyry nejblbější výjevy: záchrana sovětských astronautů, bezproblémový pobyt člověka ve vesmíru, Nuclear Man, .... ále, už na to nehodlám ani myslet.(23.12.2013)

 • JohnnyD
  ****

  Množstvo výbuchov, kostýmov, lietania, akcie, jednoduchá romantika, priamočiary dej, pekelní hajzlíci (najlepší Lex Luthor Genea Hackmana), super Superman (Christopher Reeve je božský!) - proste Ú-Ž-A-S-N-É! Jasné, je to strašne hlúpe, ale nie je to tak nudne naivné ako predošlý diel, skôr komiksovo nadnesené. Škoda, že som to videl až teraz, ako desaťročný by som slintal blahom.(18.4.2009)

 • Frajer42
  odpad!

  Pěkně to začalo, nepěkně pokračovala a debilně končilo. Vzhledem k tomu, že jsem dal odpad i dříve viděným dílům, tak tady není ani moc o čem přemýšlet. Odpad!(5.2.2011)

 • EdaS
  *

  Čirá supermanská demence. Jediný Gene Hackman vypadá, že si tu děsivou krávovinu vlastně užívá. Asi dostal hodně zaplaceno. Půlhodina vystřižených scén dosvědčuje, že ale mohlo být ještě hůř.(5.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace