The Carol Burnett Show

(pořad)
Komedie / Rodinný
USA, 1967, 287x54 min

Účinkují:

Carol Burnett, Tim Conway, Harvey Korman, Lyle Waggoner, Dick Van Dyke, Gwen Verdon, Ray Charles, Anne Meara, Betty White, Lily Tomlin, James Garner (více)

danecek24

Zlatý Glóbus - cena (9) - 25. ročník (za rok) 1967 - *Nejlepší herečka v seriálu - Carol Burnett, 27. ročník 1969 - *Nejlepší seriál (komedie / muzikál), *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Carol Burnett, 28. ročník 1970 - *Nejlepší seriál (komedie / muzikál), 29. ročník 1971 - *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) nebo TV filmu - Carol Burnett, 32. ročník 1974 - *Nejlepší herec ve vedlejší roli - Harvey Korman, 33. ročník 1975 - *Nejlepší herec ve vedlejší roli - Tim Conway, 34. ročník 1976, 35. ročník 1977 - *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Carol Burnett + nominace (20) - 25. ročník 1967, 26. ročník 1968 - Nejlepší seriál, 29. ročník 1971 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec ve vedlejší roli - Harvey Korman, 30. ročník 1972 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Carol Burnett, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Vicki Lawrence, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Harvey Korman, 31. ročník 1973 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Carol Burnett, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Harvey Korman, 32. ročník 1974 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Carol Burnett, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Vicki Lawrence, 33. ročník 1975 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Carol Burnett, 34. ročník 1976 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Vicki Lawrence, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Tim Conway, 35. ročník 1977 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), 36. ročník 1978 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Carol Burnett ()

Blofeld

Klasická estráda (bez nováckého hanlivého zabarvení) v hlavní roli s výtečnou komičkou Carol Burnettovou. Její hlavní devizou jsou parodie nejrůznějších filmů, jako je Jih proti severu. Scarlett: "But what am I going to do?" Rhett: "Frankly, my dear, I don't gi-"/S. zabouchne dveře/ Scarlett: "Oh, dammit." Mammie: "What did he say, miss Scarlett?" Scarlett: "He said 'Frankly, my dear, I don't gi-'" Mammie: "Makes sense to me..." Scarlett: "But what am I going to do?" Mammie: "Frankly, miss Scarlett, I don't give a damn." ()