poster

Bratrstvo spravedlivých (TV film)

 • USA

  Brotherhood of Justice

Drama

USA, 1986, 97 min

 • Smok
  ***

  Ten nápad, ako si chlapci aktivisti založili "občianske združenie" a začali sa hrať na policajtov, neni zlý. Akurát, že na ich poloteroristické aktivity následne začali doplácať všetci tí, ktorí sa im znevideli. Snímka má už asi len historickú hodnotu a navyše som zistil, že Keanu nevedel dobre hrať ani keď bol mladý, Billy Zane naozaj kedysi na hlave vlasy mal a Kiefer Sutherland bol fešáčisko odmlada.(13.12.2009)

 • choze
  ***

  Nenáročný skupinový vigilantský televizák s vděčným, ale šablonovitě zpracovaným tématem a později známými tvářemi. Připomnělo mi to NAŠEHO VůDCE, kde taky celé hnutí stáhl ke dnu jeden labilní jedinec, který se začal ozbrojovat a opozici představovala holka hlavního hrdiny.(12.4.2010)

 • KeanuTheBest
  *

  Jedna velká slátanina a nuda. Viděla jsem to před cca měsícem a skoro nic si z toho nepamatuju, akorát jak si banda ujetých pubošů plácne že ,,zlikvidují" nějakého kriminálníka a zloducha.....no děs. Keanu Keanu.....no ale musel nějak začít :)(19.3.2013)

 • - Příběh filmu je založen na skutečných událostí z roku 1984 okolo tzv. „Legie zkázy“ na Pascal High School v Fort Worthu v Texasu, která vykonávala právo a spravedlnost podle svých pravidel. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v kalifornské Santa Cruz. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace