Bratrstvo spravedlivých (TV film)

Brotherhood of Justice

USA, 1986, 97 min

57 %(19.5.2011)

• honajz

Typický zástupce studentských 80. let, ovlivněný trošičku filmy s Charlesem Bronsonem. Keanu Reeves mi zde přišel hodně nesympatický a jeho holka ve filmu mu mohla dělat matku. Hodně ukecané.(27.11.2009)

• Hapretor

Film celkem o ničem. Parta rozmazlených, prachatých a debilních teenfuckerů založej partu hic, hrajou si na poldy nebo o co jim jako šlo a dopadne to pěkně blbě. A pan "Táhnu Přívěs" mě iritoval již od začátku filmu. Tady ve svejch letech vypadal skoro jak mimino. A ta jeho holka? Tý mi bylo líto, že se s takovym blbečkem zahazuje. Nebejt role Kiefer Sutherlanda, klidně řeknu, že tady byla ta nejmíň sympatická skvadra herců v rámci blbejch teens filmečků. Naštěstí se časem vykreslili úplně jinak a taky už ani nevypadaj, že si ještě cucaj palec. - (Hlavně tedy Keanu Reeves, Billy Zane + ti ostatní loseři).(10.4.2011)

• - Příběh filmu je založen na skutečných událostí z roku 1984 okolo tzv. „Legie zkázy“ na Pascal High School v Fort Worthu v Texasu, která vykonávala právo a spravedlnost podle svých pravidel. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kalifornské Santa Cruz. (Terva)