poster

Asterix a Vikingové

 • Francie

  Astérix et les Vikings

 • Dánsko

  Asterix og vikingerne

  (Dánsko)
 • slovenský

  Asterix a Vikingovia

 • anglický

  Asterix and the Vikings

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie / Dánsko, 2006, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SarumanKo
  ****

  Tu si dovolím nesúhlasiť s väčšinou užívateľov databázy. Asterix a Vikignovia sú po štyridsiatich rokoch existencie galského mýtu azda najlepším dielom série. Vizuálne je to úchvatné dielo, moderný look a spracovanie Asterixovi jednoducho prospeli. Príbeh je už tradične variáciou na predchádzajúce a vtipov fakt nie je veľa, ale sú to zase tí sympatickí, svieži hrdinovia, ktorých si pamätám z animáku Asterix v Británii. Má to navyše čosi ako hmatateľnú atmosféru, dobrú gradáciu a kvalitné "akčné" scény, takže za mňa veľký palec nahor! (80%)(26.10.2010)

 • Hal_Moore
  *

  Tak tvůrci dokázali zprznit jedny z mých největších dětských hrdinů, a to způsobem nevídaným. Nejen, že nechtěně upustili od vtipné formy, nejen, že opakují dokola stále viděné. Oni museli do filmu zakomponovat moderní prvky, aby na film přišlo co nejvíce teenagerů - trance, moderní písničky, mobilopták.. Pár scén je sice vtipných (příchod do tábora Římanů, dále pak.. Tak pardon, jen jedna scéna si může dovolit o sobě prohlašovat, že je vtipná). Jinak je film zcela kýčovitý a zcela jednoznačně namířený na mladší publikum - to byly i filmy předchozí, ale ty alespoň nekašlaly na diváky dospělejší. Asterix a Vikingové se tedy stává dalším zklamáním a zařazuje se mezi ostatní tuctové, neoriginální a celkově špatně provedené animáky roku 20006. Aspoň, že film nic moc nevydělal.(7.8.2007)

 • prome
  *****

  Abych pravdu rekl tak asterixe proste zeru ......modernizace filmu prospela a jde o temer dokonalou zabavu pro vsechny generace ktere chytne a az do konce nepusti a ta grafika je proste gooood proste uz se k asterixum hodi(22.10.2006)

 • Němi
  **

  Tohle není průser jen jako animák s Asterixem, ale i jako současný animák.(18.9.2008)

 • Webb
  **

  Hudební předělávku Rockyho si ale mohli odpustit.(16.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace