poster

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

 • anglický

  Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

Animovaný / Akční / Hudební / Sci-Fi

Japonsko / Francie, 2003, 68 min

Hudba:

Daft Punk

Střih:

Olivier Gajan
(další profese)
 • JFL
  ****

  Dětsky nostalgické retro ani ne tak pro diváky jako pro Daft Punk, kteří si projektem splnili sen spolupráce s tvůrci anime seriálů, na nichž vyrůstali. V porovnání s festivalově subverzivní iniciací Electroma a audio-vizuální symbiózou Tron: Legacy je Interstella prostě jen nezávazný chillout on the dancefloor. - Více euforický pohled v letité recenzi na Manga.cz.(30.5.2011)

 • Snorlax
  *

  Proč se mi to nelíbí? Asi proto, že příběh je nosný podobně jako chmýří. Japonská animace mi k srdci zrovna nepřirostla. A nazývat hudbou polovinu (jeden celý tam skutečně není) hudebního nápadu, který se opakuje až do samého zblbnutí posluchače, zkrátka a dobře nedokážu.(8.12.2012)

 • Kreeki

  Ke shlédnutí zde.(19.3.2009)

 • Yardak
  *****

  Brilantní CD (a to taneční hudbu moc neposlouchám). Anime s novodobými šmouly z jiné galaxie je velmi sympatické a k tomu má i slušný příběh. Cameo Daft Punku mě opravdu pobavilo :-)).(26.8.2010)

 • molotov
  *****

  Vynikající muzikál. I když hudbu Daft punk nijak nesjíždím, tak k tady naprosto dokonale ladí s příběhem a je jednoduše radost se na to koukat a poslouchat.(16.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace