Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

Animovaný / Akční / Hudební / Sci-Fi

Japonsko / Francie, 2003, 68 min

Daft Punk

Olivier Gajan

Dost divoká vizuální orgie... Daft punk ve spojení s parádním Anime... Hlava se mi točí eště teďka... asi si to dám ještě one more time...(2.2.2008)

Miluju Daft Punk, miluju i tenhle film. 68minut neskutečného hudebního, ale i filmového zážitku. Hudba se tam nejen že hodí - ona je hlavním aktérem, vytváří děj, mluví za herce. Velice originální kousek, na který jen tak nezapomenu a pokud ucítím, že zapomínám, okamžitě ho budu muset shlédnout znovu.(26.1.2012)

Přes hodinu dlouhý videoklip, který mi učaroval i přes to, že nejsem ctitelem kapely Daft Punk. A také moje první setkání s Matsumotem, kterého vždy poznáte podle pro něj typického designu postav (Cockpit, Maetel Legend, Uchuu Senkan Yamato).(5.11.2007)

Tímhle skvostem mi Daft Punk udělali velkou radost. Nikdy mě nepřestane udivovat a bavit dokonalost jejich songů. Daft Punk and Leiji Matsumoto are the Superheroes.(5.2.2010)

|| Scenár: Thomas Bangalter, Emmanuel de Buretel, Shinji Shimizu | Hudba: Daft Punk, Romanothony, DJ Sneak, Todd Edwards | Produkcia: Thomas Bangalter, Guy-Manuel de Homem-Christo, Cedric Hevert, Emmanuek de Buretel, Shinji Shimizu | Distribúcia: Virgin Music, EMI | Štúdio: Toei Animation | Rozpočet: 4 miliónov $ || Animovaná lahôdka pre fajnšmekrov elektronickej hudby. Ja žial do tejto skupiny veľmi nepatrím, a tak som si vlastne mohol užiť akurát slušný scenár a prvoligový vizuál.(9.9.2011)