Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

Animovaný / Akční / Hudební / Sci-Fi

Japonsko / Francie, 2003, 68 min

Daft Punk

Olivier Gajan

Nevím, co nového k tomu říct, aniž by to již někdo přede mnou neřekl. ... super hudba, super příběh ve stylu manga a ani slovíčko :) Užil jsem si to:)(8.5.2007)

Daft Punk já rád a i když anime nějak extra neholduji, tak ho respektuji a k té hudbě se až nereálně hodí. P.S. Miluju Stellu.(11.2.2008)

• Terva

CITÁT - Muzikanti jsou kouzelníci, to jsem vždycky říkal............. Ten všudypřítomný, vesměs se stále opakující hudební doprovod mě deptal. Tahle forma vyprávění mě moc nedala. Jediné, co dokáže na příběhu zaujmout je animace.(7.4.2015)

Určitě netradiční anime, které je spíše více muzikálem či prezentací skupiny Daft Punk, která mě ve své době oslovila svou netradiční hudbou.(25.3.2013)

68 minút trvajúci, úchvatne vyzerajúci klip(ktorý ale rozpráva príbeh, nejde v ňom len o trasenie zadkami a predkami) na výbornú muzičku od Daft Punk. 10/10.(17.9.2006)