Příběh ústřední dvojice je podán velice poutavým způsobem. Skvělé herectví jak Roberta jaškówa, tak Vojty Kotka. Scény z věznice (cela, nemocnice) jsou hodně silné. Vhodně zvolený název, který upoutá. Závěr je zbytečný, i bez dovětku, kdo jak dopadl, bylo jasné, že odsouzený pedagog už na život rezignoval.(5.3.2011)

Slušné krimi/drama. Jen je dobré nečíst si před zhlédnutím zdejší obsah filmu, který neuvěřitelným způsobem spoileruje a vyblije skoro všechno podstatný!!! 65%(28.8.2011)

Drama, jak má být. Bez předsudků, patolízalské korektnosti a moralizující sebemrskačské hysterie. Apelující na lidskost v nás, bez nátlaku. Dramatická linka však končí tam, kde začíná ta kriminální, což sráží celý film i příběh zpět do televizního nadprůměru. Slabší čtyřka: 70%(14.6.2011)

Již námět filmu činí snímek atraktivním a i přes některé nedotažené herecké výkony vedlejších postav, považuji tento počin za zdařilý. Myslím, že Robert Jaškow je u nás nedoceněným hercem a přála bych mu více pěkných rolí.(11.3.2011)

Kotek a Jašków jsou pro své role jako stvoření, ostatní herecké výkony byly více či méně zdařilé, přesvědčivé však o poznání méně. Vylíčení vězeňského prostředí se sice nevyvarovalo několika drobných faktických nedostatků, podáno je ovšem - nutno přiznat - neobyčejně sugestivně.(24.2.2011)