• Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Jana Janěková a další výborní herci (Hrušínský, Jašków), hodně poutavé a zajímavě natočené -čekal jsem trošku jiný scénář, Kotek byl hroznej (teda spíš jeho postava)/// Na film jsem byl hodně zvědavej hlavně kvůli hercům. Hrušínského a Jaškówa jsem si celkem užil, protože znám jejich jiné filmové postavy. A postava Jany Janěkové měla dostatek prostoru, což je jedině dobře. A v konečném součtu ani film nebyl nezajímavý, takže hodnotím kladně./// Celkem 75%///(23.4.2009)

 • sklennenka
  ****

  Již námět filmu činí snímek atraktivním a i přes některé nedotažené herecké výkony vedlejších postav, považuji tento počin za zdařilý. Myslím, že Robert Jaškow je u nás nedoceněným hercem a přála bych mu více pěkných rolí.(11.3.2011)

 • Caminzind
  ****

  Drama, jak má být. Bez předsudků, patolízalské korektnosti a moralizující sebemrskačské hysterie. Apelující na lidskost v nás, bez nátlaku. Dramatická linka však končí tam, kde začíná ta kriminální, což sráží celý film i příběh zpět do televizního nadprůměru. Slabší čtyřka: 70%(14.6.2011)

 • Crocuta
  ***

  Kotek a Jašków jsou pro své role jako stvoření, ostatní herecké výkony byly více či méně zdařilé, přesvědčivé však o poznání méně. Vylíčení vězeňského prostředí se sice nevyvarovalo několika drobných faktických nedostatků, podáno je ovšem - nutno přiznat - neobyčejně sugestivně.(24.2.2011)

 • Morholt
  ****

  Že si to pedofilové v kriminálech často odskáčou je známou věcí, nicméně tenhle příběh, jak se později ukáže, je přeci jenom v něčem jiný. Jde především o vyšetřování toho, kdo a proč útok na pedofila spáchal a v retrospektivách se ukazuje, jak to se vztahem učitele a žáka bylo. Postavené na výborných hereckých výkonech zejména Roberta Jaškówa a Jany Janěkové ml. a nevadil mi ani jan Hrušínský, ačkoliv ho nemám příliš rád. Tohle se ČT povedlo. 80%(29.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace