• Smok
  **

  V prvom rade ďakujem distribútorovi za kompletné vyrozprávanie príbehu v obsahu. Snáď už zaň treba len doplniť titulky, aby som vedel, kto stál za kamerou a mám ušetrených 85minút života :( K filmu: To, že sa pedofil bude v base cítiť uvoľnene asi ako eskimák na Sahare sa tak akosi dá očakávať, takže zaujímavý príbeh sa nekonal a navyše film poslali do hliny výkony amatérskych hercov (alkoholici, basmani, rómovia atď sú strašne nepresvedčiví). Ale ani pán Hrušínský na seba moc hrdý byť nemôže. Jeho toporné hranie a vyšetrovacie metódy v baloňáku ála Columbo s kamennou tvárou v štýle "Pozdravuje vás pani XY", po ktorých sa dotyčný kriminálnik zosype a dobreže sa sám neudá, sú k neuvereniu...(23.4.2009)

 • Caminzind
  ****

  Drama, jak má být. Bez předsudků, patolízalské korektnosti a moralizující sebemrskačské hysterie. Apelující na lidskost v nás, bez nátlaku. Dramatická linka však končí tam, kde začíná ta kriminální, což sráží celý film i příběh zpět do televizního nadprůměru. Slabší čtyřka: 70%(14.6.2011)

 • Aluska88
  ****

  Tak pěkně ten jejich vztah začal, povedené scény, skvělé herectví hlavních protagonistů. Překvapující a silný byl také přerod z roztomilého, hodného a láskyplně působícího Vojty do vychytralého hajzlíka. Silný vztah, ve kterém jeden miloval víc. Ostatní herci (vězni, major, paní psycholožka) se představili s lehkým nadprůměrem. Jinak scény jsou excelentně zvládnuty a také mne potěšila působivá kamera a mini rolička Martina Hoffmana. Jak se v jedné scéně Robert Jaškow otázal Vojty: "A za co ti zaplatil? Za lásku?..."(23.4.2009)

 • blackrain
  ****

  Tehdy pro mě téměř neznámý mladý herec Vojta Kotek zazářil jako kometa a předvedl, že v něm dřímá velký talent. Toho hajzlíka zahrál na výbornou. Po dlouhé době jsem mohla vidět v TV herečku Jorgu Kotrbovou. Hrála matku odsouzeného učitele. Nemyslím si, že se učitel osm dní po propuštění z vězeňské nemocnice oběsil sám v celé plné spoluvězňů. Že by všichni tak tvrdě spali? Určitě mu někdo k to mu pomohl. To se ale můžu jenom domnívat.(9.12.2009)

 • ivishka
  **

  Tak to bylo dosti průměrné drama. Čekala jsem jaký ten pedofil bude sv*ně a že Kotek si tam vlastně zahrál jenom tu oběť. Ovšem Kotek byl ještě větší potvora, který prodával svoje tělo ve 14ti letech kdesi v jakémsi hotelu, protože mu otec přiškrtil kapesné. Odsouzený chlápek ani tak nebyl pedofil jako idiot, který se zamiloval do puberťáka a vlastně za nic mu platil peníze jenom proto, aby se to neprofláklo - je pravda, že už by si pak nikde neškrtl. Byl to vlastně jenom takový čajíček, který mi nic nedal a naopak mě obral o 85 minut mého drahoceného času. Vážně přemýšlím, že přestanu hazardovat se zdravím(tzn. přestat se dívat na české filmy).(16.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace