• Tosim
  ****

  Na české poměry poměrně zdařilý TV snímek z vězeňského prostředí, který podle mě boří určité zažité charakterové typy...a jiné naopak potvrzuje. Jak to má být.(6.1.2004)

 • Smok
  **

  V prvom rade ďakujem distribútorovi za kompletné vyrozprávanie príbehu v obsahu. Snáď už zaň treba len doplniť titulky, aby som vedel, kto stál za kamerou a mám ušetrených 85minút života :( K filmu: To, že sa pedofil bude v base cítiť uvoľnene asi ako eskimák na Sahare sa tak akosi dá očakávať, takže zaujímavý príbeh sa nekonal a navyše film poslali do hliny výkony amatérskych hercov (alkoholici, basmani, rómovia atď sú strašne nepresvedčiví). Ale ani pán Hrušínský na seba moc hrdý byť nemôže. Jeho toporné hranie a vyšetrovacie metódy v baloňáku ála Columbo s kamennou tvárou v štýle "Pozdravuje vás pani XY", po ktorých sa dotyčný kriminálnik zosype a dobreže sa sám neudá, sú k neuvereniu...(23.4.2009)

 • Crocuta
  ***

  Kotek a Jašków jsou pro své role jako stvoření, ostatní herecké výkony byly více či méně zdařilé, přesvědčivé však o poznání méně. Vylíčení vězeňského prostředí se sice nevyvarovalo několika drobných faktických nedostatků, podáno je ovšem - nutno přiznat - neobyčejně sugestivně.(24.2.2011)

 • Morholt
  ****

  Že si to pedofilové v kriminálech často odskáčou je známou věcí, nicméně tenhle příběh, jak se později ukáže, je přeci jenom v něčem jiný. Jde především o vyšetřování toho, kdo a proč útok na pedofila spáchal a v retrospektivách se ukazuje, jak to se vztahem učitele a žáka bylo. Postavené na výborných hereckých výkonech zejména Roberta Jaškówa a Jany Janěkové ml. a nevadil mi ani jan Hrušínský, ačkoliv ho nemám příliš rád. Tohle se ČT povedlo. 80%(29.11.2013)

 • Aluska88
  ****

  Tak pěkně ten jejich vztah začal, povedené scény, skvělé herectví hlavních protagonistů. Překvapující a silný byl také přerod z roztomilého, hodného a láskyplně působícího Vojty do vychytralého hajzlíka. Silný vztah, ve kterém jeden miloval víc. Ostatní herci (vězni, major, paní psycholožka) se představili s lehkým nadprůměrem. Jinak scény jsou excelentně zvládnuty a také mne potěšila působivá kamera a mini rolička Martina Hoffmana. Jak se v jedné scéně Robert Jaškow otázal Vojty: "A za co ti zaplatil? Za lásku?..."(23.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace