O zakleté princezně (TV film)

Pohádka

Československo, 1979, 47 min

Koukám, že tahle pohádka má s Princové jsou na draka společné nejsem kostýmy (alespoň tedy ty dámské), ale taky baleťáky co dělají křoví :-D(6.11.2008)

Stříbrný Bledule -Rudla Jelínek v leginách.. :-)(17.6.2015)

Zakletá princezna čerpala ze stejného fundusu jako ta z Princové jsou na draka, tedy své šaty pro všední den, i ty hradby zámecké zahrady byly dost ze stejného papundeklu. Jenže zas jaká princezna! Měsíční princ se mi vlastně dost líbil, přinejmenším to byl muž s krásnými šperky a velkým sebevědomím, jinak by v těch legínách tak důstojně chodit nemohl. Trochu ode zdi ke zdi mi připadalo uvažování princezny, nechá se zaklít, protože nechce Měsíčního prince, na první pohled se zamiluje do chlapíka, o němž je vzápětí přesvědčena - jen tak, bez důkazu, na základě tvrzení nemajícího hlavu ani patu - že ji zradil, tak kývne na svatbu s tím, koho nechtěla, pak se zjeví její milovaný, něco blekotá, ona mu to uvěří a odkýve a odkopne toho, kterému před tím dala slovo? To je tedy královský slib jak víno. S touhle princeznou ta pohádka mohla být lepší, kdo to tomu chudákovi Hrubínovi takhle spatlal?(27.10.2013)

• Chrysopras

Aneb jak Modrák přebral kapitánu Hradcovi snoubenku a mladej Brůna se z toho nezbláznil :-D(26.10.2013)

• otík

Tradiční temnější pohádka Svatavy Simonové, tentokrát však se zcela nenápadným záporákem a naprosto nerozhodnou zakletou a brzy vysvobozenou princeznou. Kromě toho, že je to opravdu levná kulisovka, je to velmi slabé i námětově. Velmi slabý podprůměr. PS: zaujme maximálně tak Libuše Havelková v netradiční roli zlé mlynářky(20.9.2014)