O zakleté princezně (TV film)

Pohádka

Československo, 1979, 47 min

Zakletá princezna čerpala ze stejného fundusu jako ta z Princové jsou na draka, tedy své šaty pro všední den, i ty hradby zámecké zahrady byly dost ze stejného papundeklu. Jenže zas jaká princezna! Měsíční princ se mi vlastně dost líbil, přinejmenším to byl muž s krásnými šperky a velkým sebevědomím, jinak by v těch legínách tak důstojně chodit nemohl. Trochu ode zdi ke zdi mi připadalo uvažování princezny, nechá se zaklít, protože nechce Měsíčního prince, na první pohled se zamiluje do chlapíka, o němž je vzápětí přesvědčena - jen tak, bez důkazu, na základě tvrzení nemajícího hlavu ani patu - že ji zradil, tak kývne na svatbu s tím, koho nechtěla, pak se zjeví její milovaný, něco blekotá, ona mu to uvěří a odkýve a odkopne toho, kterému před tím dala slovo? To je tedy královský slib jak víno. S touhle princeznou ta pohádka mohla být lepší, kdo to tomu chudákovi Hrubínovi takhle spatlal?(27.10.2013)

Dalsi prumerna papundeklova studiovka, tentokrat s krasnou Maciuchovou a legracnim zaporakem Jelinkem...(15.6.2015)

• Nugat

Jezinka to vystihla - děj je fakt nelogický. K tomu doplním, že mlynářka, která dobře odhadla Krampola jako budižkničemu, který pase po mlýnu během tří dnů změní názor a dá svou dceru... Opravdu na hlavu postavené :-)(18.8.2014)

• Chrysopras

Aneb jak Modrák přebral kapitánu Hradcovi snoubenku a mladej Brůna se z toho nezbláznil :-D(26.10.2013)

Stříbrný Bledule -Rudla Jelínek v leginách.. :-)(17.6.2015)