poster

Valiant

 • Velká Británie

  Valiant

 • Slovensko

  Valiant

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Válečný

Velká Británie, 2005, 75 min (Director's cut: 109 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pedestrian
  **

  Velké srdce, malý pták.(6.5.2006)

 • Easykk
  **

  Co k tomu napsat...takhle špatných jsem viděl jen málo animáků.(12.10.2009)

 • genetique
  ***

  Úplne hlúpučká, prostá, jednoduchá a pritom tak naivne zábavná záležitosť, že počas hodinky svojho trvania vlastne ani nemá šancu začať nudiť, čo by som pri 'director's cut' asi nenapísal. Aj keď nechápem, keď mal niekto k dispozícii materál na skoro dve hodinky, prečo tú akčnosť z nadstavenej pol hodinky radšej nevopchal do toho kratšieho príbehu. Grafika postačujúca, príbeh sa dal využiť aj vo vyšších obrátkach, viem si predstaviť, že Pixar by z toho mohol spraviť senzáciu, takto ostávam len pri milučkom uspokojení animovaných chúťok. Ale chválim vnorenie sa do deja, do vojnovej situácie a niektoré vydarené postavičky, hlavne po grafickej stránke. 70%.(10.6.2008)

 • Shushika
  **

  V dané stopáži 75 min se to dalo vydržet. Kdybych viděl verzi 109 min., jak je to napsáno zde v profilu, asi bych exitoval. Mou pozornost si udrželi pouze němečtí "záporní" sokoli, kteří byli docela dost propracovaní a jejich nálety na nebohé britské holuby připomínaly messerschmitty. Vtípky pro dospělé jsou bohužel mdlé (např. nástup hrdinů ve zpomaleném záběru a la Armageddon rozesměje jen toho, kdo žil posledních deset let v horách bez všech vymožeností civilizace), ty pro děti na tom nejsou o moc lépe. Proč se hergot ti malí fakani, co byli na novinářské projekci nesmáli, když to měli nadabované s Vojtou Kotkem namísto Ewana McGregora? Že by vlastně nebylo čemu se smát, nebo že by dabing zabil, co se dalo? To se až do DVD nedozvíme. Myslím, že studiím pomalu začínají docházet 3D-nápady a divákům trpělivost. Již i pětileté dítě vidí, že ve trojrozměrnosti kvalita snímku nespočívá, takže sorry, pánové z Disneye, kteří už navěky chcete točit jen 3-D, jedete špatným vlakem. Možná si časem začeneme vážit klasických animáků a jejich veselých zvířátek jako side-kicků. Kdo ví. Blbé je, že jiný než druhý a třetí rozměr už nám nezbývá.(16.8.2005)

 • ABLABLABLA
  *

  Moc se mi to nelíbilo. Ne to ani ne... spíše skoro vůbec se mi to nelíbilo. Díky bohu za tak krátkou stopáž. Jeden z dalších snadno zapomenutelných animáků s pááár světlýma chvilkama, relativně nesympatickými postavami a nijakým příběhem. Nejkrutější mučení na světě? Muset poslouchat jódlování? Možná... ale sledování tohoto k tomu taky nemělo daleko.(14.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace