Animovaný / Akční / Dobrodružný / Válečný

Velká Británie, 2005, 75 min (Director's cut: 109 min)

• Easykk

Co k tomu napsat...takhle špatných jsem viděl jen málo animáků.(12.10.2009)

• Hal_Moore

Ubohost. Rádoby další vtipný animák, snažící se svézt na popularitě současné počítačové animace, dosahující největšího boomu za posledních pět let. Vznikají nová a nová studia a ta produkují nové a nové 3D filmy, na spoustu fanoušků to však již neplatí a začínají si pečlivě vybírat, který je pro ně to pravé. Přesně tohle pocítil i Valiant, který jednoznačně propadl a o pokračování tak nemůže být řeč. Co tak slýchávám, tak jediným kladem byl hlas Ewana McGregora. Smůla pro mě, dabované filmy jsou stejnou hrozbou, jako animáky z rychlovýroben. Ale abych jen nehanil, občas byla animace oku lahodící a hudba za ty dvě hvězdy také stála. Ale nic jiného si Valiant nezaslouží. Dobře mu tak.(12.2.2007)

• Jillen

Hvězdičku za McGregora. Ovšem to platí pouze v případě originální zvukové stopy (dabingu). Jeho dokonalý hlas zachraňuje toho nudného holuba od odpadu. Dávám 20%(26.3.2006)

Tak tenhle film si zaslouží jen 3* a to muže být za to rád. Fakt že toto se nepovedlo a má u mě velké mínus(7.4.2010)

• Dudek

Neuvěřitelně nudný animák.(22.8.2005)

• - Přesto, že je film velmi krátký, trvalo přes dva roky, než ho namluvili. (HappySmile)

• - Když se Valiant v 54:50 snaží dostat do bunkru přes kanón, sundává si výstroj, ale když v 58:45 odlétá, výstroj tam už není. (maty_x)

• - Na filmu pracovalo přes 200 umělců ze 41 různých zemí. (HappySmile)