Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

• ChewieDC

I Luis Guzman byl příšerný, a to je co říct!(21.12.2005)

Takový obyčejný den v obyčejné restauraci. Možná i díky tomu se z tohodle filmu stává průměrný film, ale našlo se tu hodně dobrých momentů a ke konci jsem se docela dobře bavil. Hrálo zde i dost dobrých herců, především musím vyzdvihnout moji oblíbenkyni Annu Faris a nejen díky ní se na to dalo dívat.(18.8.2013)

Očekával jsem přízemní fekální komedii pro primitivní náctileté. Dostal jsem ji... ale bavila mne, ač tento žánr nepatří k mým oblíbeným a jeho zástupce nikterak nevyhledávám. Po propařené noci s žumpou v puse, pytli pod očima a třeštící hlavou je to žánr téměř ideální... 70%(1.11.2010)

Ak som pred pár rokmi začal dúfať, že Dyan Reynolds môže byť nová tvárička do kvalitných komédií, tak teraz dúfam, že tento žáner čoskoro opustí a vrhne sa do serióznejších rolí. Ale inak fajn komédia z reštauračného prostredia, ku ktorému mám pomerne blízko a tak som vedel niektoré vtipy oceniť viac ako bežný divák-hosť, ktorý si veci 'za pultom' neuvedomuje. Taká nerozvarená jednohubka. 60%.(11.4.2008)

Bylo mi docela na blití ztoho jak připravily jídlo tomu kdo je nasral :-D Ale jako komedie to ušlo byla to prdel s fajn hláškama jako ,,Nejchytřejší dítě z Daunovim sindromem" + vtipný sprostý rap od Andyho Milonakise taky pobavil.(15.2.2012)

• - V originálnej verzii scenáru má postava Calvina mať problémy s močením a postava Briana si nevie nájsť dievča. Role sa vymenili v poslednej minúte pred natáčaním. (Flipper)

• - Zahraniční hostia, ktorí prišli do baru, hovoria nemecky s rakúskym dialektom. Hovorili: "Videli ste tú blondýnku? Je neuveriteľná, jej prsia sú perfektné!" (Flipper)

• - Ve scéně, kdy Dean (Justin Long) zmuchlá a zahodí vizitku, ji o pár vteřin později opět drží v ruce. (Pavlínka9)