Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

Ak som pred pár rokmi začal dúfať, že Dyan Reynolds môže byť nová tvárička do kvalitných komédií, tak teraz dúfam, že tento žáner čoskoro opustí a vrhne sa do serióznejších rolí. Ale inak fajn komédia z reštauračného prostredia, ku ktorému mám pomerne blízko a tak som vedel niektoré vtipy oceniť viac ako bežný divák-hosť, ktorý si veci 'za pultom' neuvedomuje. Taká nerozvarená jednohubka. 60%.(11.4.2008)

Dělám v restauračním prostředí,takže vám vy ufňukaný hvězdy z čsfd radim:NESER TE LIDI ,CO VÁM PŘIPRAVUJOU JÍDLO!!!!!!!§(24.4.2007)

• Ruut

Hra s ptáky je originální, pár vtipných nechutností by se taky našlo .. jinak hrůza a nuda.(31.8.2011)

• depony

Věřím, že v Americe se u toho baví, ale mám za to, že tady v Evropě se na to dívají jinak a s podobným odporem. škoda filmařského materiálu!(14.2.2007)

Až na hranici sitcomu, je natočena tahle ulítlá komedie, která si vybojovala 3 hvězdičky svými neotřelými fóry a zajímavými postavami ztvárněnými herci, jako jsou Ryan Reynolds, Anna Faris, Justin Long nebo Luiz Guzmán. Nic víc, jen nenápadně zábavný film.(30.1.2009)