Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +obsazení, námět, prostředí, některé vtípky -úvod hodně rozvleklí, na komedii to není moc vtipné, děj se zlomí až tak ve 20té minutě, hudba neoslní/// Takovéto filmy mám celkem rád. Výhodou filmu je to, že se odehrává v jiném pro Teen komedii, trošku nezvyklém prostředí, i když možná málo prostorném (což filmu ubírá na atraktivitě). Popravdě na jednu stranu bych rád dělal s takovou partou „herců“ ale už asi ne s takovou partou „kolegů“. A to jsem byl málem číšníkem :-) V jistém směru mi to však příjde, jakoby se JEN sešla skupinka herců (přátel) a natočili si spolu film, ne proto aby pobavil diváky, ale aby oni sami se bavili na place. Přesto je to nakonec největší plus a taková parta se nevidí každý den, i proto dávám za 3./// Celkem 51%///(3.4.2007)

Bylo mi docela na blití ztoho jak připravily jídlo tomu kdo je nasral :-D Ale jako komedie to ušlo byla to prdel s fajn hláškama jako ,,Nejchytřejší dítě z Daunovim sindromem" + vtipný sprostý rap od Andyho Milonakise taky pobavil.(15.2.2012)

Soundtrack Adam Gorgoni: 1. Nick and T-Dog's P-H-Fat Rap 2. Callin' Out 3. No Tomorrow 4. Habanera 5. Moonshine 6. Trojan Horse 7. Kamikaze Sunrise 8. Gangsta Rap 9. Electric Version 10. Days Turn into Years 11. Don't Let It Get You Down 12. Battle Hymn of Republi 13. Can't Fight This Feeling(3.6.2011)

• depony

Věřím, že v Americe se u toho baví, ale mám za to, že tady v Evropě se na to dívají jinak a s podobným odporem. škoda filmařského materiálu!(14.2.2007)

Rozpočet $3miliónyTržby USA $16,124,543Tržby Celosvetovo $18,637,690Tržby za predaj DVD v USA $37,443,477 //počet predaných kusov 2,213,211(4.5.2010)

• - Calvin (Rob Benedict) ve filmu trpí reálnou poruchou močení zvanou Paruréza. (Scelleton)

• - Herečkám Paris Hilton a Molly Sims bola ponúknutá rola Danielle no obidve odmietli. Na poslednú chvíľu túto postavu dostala Jordan Ladd. (Flipper)

• - V originálnej verzii scenáru má postava Calvina mať problémy s močením a postava Briana si nevie nájsť dievča. Role sa vymenili v poslednej minúte pred natáčaním. (Flipper)