Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

Očekával jsem přízemní fekální komedii pro primitivní náctileté. Dostal jsem ji... ale bavila mne, ač tento žánr nepatří k mým oblíbeným a jeho zástupce nikterak nevyhledávám. Po propařené noci s žumpou v puse, pytli pod očima a třeštící hlavou je to žánr téměř ideální... 70%(1.11.2010)

• depony

Věřím, že v Americe se u toho baví, ale mám za to, že tady v Evropě se na to dívají jinak a s podobným odporem. škoda filmařského materiálu!(14.2.2007)

Ak som pred pár rokmi začal dúfať, že Dyan Reynolds môže byť nová tvárička do kvalitných komédií, tak teraz dúfam, že tento žáner čoskoro opustí a vrhne sa do serióznejších rolí. Ale inak fajn komédia z reštauračného prostredia, ku ktorému mám pomerne blízko a tak som vedel niektoré vtipy oceniť viac ako bežný divák-hosť, ktorý si veci 'za pultom' neuvedomuje. Taká nerozvarená jednohubka. 60%.(11.4.2008)

Ujeté, magorské, ale do prčič sakra vtipné! Nevím, asi jsem taktéž póvl a nemám vkus, ale já se řezal smíchy od začátku do konce! xD(7.1.2012)

• Pedestrian

Problémem téhle komedie je: a) Ryan Reynolds není Stifler, b) T-Dog a jeho parťák není Jay a mlčenlivý Bob a za c) Rob McKittrick není Kevin Smith.(11.7.2007)