poster

Hele kámo, kdo tu vaří?

 • USA

  Waiting...

 • Slovensko

  Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Payushka
  **

  Jeden z nejtrapnejsich filmu pod sluncem, ktery ma ale roztomilou sebereflexi v poslednich par minutach. Jenze sebereflexe je na 30 sekund a zbytek ubohych snah o humor je na hodinu a pul...(5.8.2013)

 • Deimos
  ***

  DivX/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +obsazení, námět, prostředí, některé vtípky -úvod hodně rozvleklí, na komedii to není moc vtipné, děj se zlomí až tak ve 20té minutě, hudba neoslní/// Takovéto filmy mám celkem rád. Výhodou filmu je to, že se odehrává v jiném pro Teen komedii, trošku nezvyklém prostředí, i když možná málo prostorném (což filmu ubírá na atraktivitě). Popravdě na jednu stranu bych rád dělal s takovou partou „herců“ ale už asi ne s takovou partou „kolegů“. A to jsem byl málem číšníkem :-) V jistém směru mi to však příjde, jakoby se JEN sešla skupinka herců (přátel) a natočili si spolu film, ne proto aby pobavil diváky, ale aby oni sami se bavili na place. Přesto je to nakonec největší plus a taková parta se nevidí každý den, i proto dávám za 3./// Celkem 51%///(3.4.2007)

 • predators
  *

  Nabízí se srovnání s The Slammin' Salmon. To je však o několik řádů lepší, a tak je hodnocení takové, jaké je. Nevím, jestli je to věkem, ale netopýří křídla z koulí mě fakt neberou. Trapná nuda bez špetky rozumných vtipů! 15%(29.4.2010)

 • Jericho666
  *****

  Ujeté, magorské, ale do prčič sakra vtipné! Nevím, asi jsem taktéž póvl a nemám vkus, ale já se řezal smíchy od začátku do konce! xD(7.1.2012)

 • boshke
  ***

  Očekával jsem přízemní fekální komedii pro primitivní náctileté. Dostal jsem ji... ale bavila mne, ač tento žánr nepatří k mým oblíbeným a jeho zástupce nikterak nevyhledávám. Po propařené noci s žumpou v puse, pytli pod očima a třeštící hlavou je to žánr téměř ideální... 70%(1.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace