poster

Hele kámo, kdo tu vaří?

 • USA

  Waiting...

 • Slovensko

  Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  **

  Hele kámo, kdo tu vaří? je komedie, ve které je většinová část humoru postavená na nechutnostech a fekálnostech okolo příprav jídla a na sprostých slovech zaměstnanců restaurace, tudíž nejde zrovna o ten nejinteligentnější typ humoru, který existuje, nicméně i přesto jsem se někdy musel pousmát, to musím přiznat. Zkrátka hloupý a ve všech možných ohledech jednoduchý film, po jehož zhlédnutí jistě někteří přehodnotí své chování vůči obsluze v restauracích.(6.8.2011)

 • korbitch22
  *****

  Jako bejvalej kuchař a barman Vám můžu potvrdit, že ten co psal scénář, naprosto věděl která bije. Dokonale vypointované dialogy, hlášky, vztahy na pracovištích a u toho samozřejmě lehce fekální a drsnej příběh říznutej o dobře vymyšlenou hru. Film pro pracovníky gastronomie, film pro inteligentní lidi s nadhledem co uměj číst mezi řádky. Pseudo iňtouši a rádoby uvědomělí uživatéle od 3* níže nechť si vylížou prdel, nebo je čeká česneková sůl. Moje srdcovka.(24.4.2007)

 • Malarkey
  ***

  Nebylo to zas tak špatné, jak zdejší hodnocení důrazným způsobem značí. Sice se tu nechutnosti objevují jak na talíři, kterých po filmu profrčí kvanta, ale i tak jsem se chvílemi dobře pobavil i když nechutnosti jednoznačným způsobem převládaly. Co nadělám, když sleduju film, odehrávající se v zapadlém fastfoodu, kde každá postavička velkého kolotoče je postavou sama pro sebe a originalitou se rozhodně nevyjímající. Nedivím se, že to pak dopadne tak jak to dopadne. Přesto i když, střed filmu je vcelku nuda, závěr ho dokonale vystříbří a neméně potěší. Protože to co všem po celou dobu filmu vadí, se na konci parádně vyjasní. Tečka. Doufám jen, že si šéfkuchař nepohrál nikdy takhle jako v tomto filmu se mnou. Neměl by důvod, ale když má blbej den...(23.1.2008)

 • Torision
  odpad!

  Mně nijak nevadí, když nějaká komedie nemá extra děj, pokud to není trapný a žalostný jako tenhle film. Snad vůbec nejhorší fekální komedie, co jsem měl možnost viděl.. Tohle natočit byl omyl.(16.6.2007)

 • Handle
  ***

  Na začátku jsem si říkal, že to bude nějaká blbost, ale nakonec jsem se skvěle bavil... :) Nejlepší byla uřvaná a sprostá servírka, ta mě vážně dostala... Možná trochu chybí děj, ale jako oddychovka výborný. A jestli to v restauracích chodí jako v tomto filmu, tak to pěkně děkuju... :)(24.8.2009)

 • - V originálnej verzii scenáru má postava Calvina mať problémy s močením a postava Briana si nevie nájsť dievča. Role sa vymenili v poslednej minúte pred natáčaním. (Flipper)

 • - Producent Jeff Balis si zde střihl roličku jako jeden ze zákazníků restaurace. (HappySmile)

 • - Calvin (Rob Benedict) ve filmu trpí reálnou poruchou močení zvanou Paruréza. (Scelleton)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace