poster

Dech života

 • anglický

  The Living Daylights

 • slovenský

  Dych života

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller / Romantický

Velká Británie / USA, 1987, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom_Lachtan
  ****

  prostě.... Honička Bonda a VB (o=´(5.11.2012)

 • sud
  ***

  Je mi to líto, ale tahle Bondovka je jedna z těch slabších. A není to vinou Johna Glena, který natočil několik hodně dobrých Bondovek, vina není ani na straně Timothyho Daltona, který charismem dozajista oplývá a je příjemnou kombinací Conneryho a Moorova Bonda. Problém je v nevyrovnanosti scénáře. Zajímavý rozjezd, zajímavé finále. Prostředek je méně zajímavý, akční scény se mi zdají takové spíše béčkové. Ani prostředí Československa z toho neudělá nadprůměr. Dobrá Bondovka, ale nic víc než průměr.(20.8.2006)

 • JohnnyD
  *****

  WOW! Tak tomu sa hovorí pekelný prerod série. Úžasný Dalton, perfektný dej, napätie, tempo, sexy Bondgirl, Aston Martin, Blava, Afganistan, KGB, syntetizátorový soundtrack, A-ha ... proste všetko, jedna z najlepších Bondoviek vôbec, Dalton mal prísť už skôr. Bondovky s Rogerom Mooreom si v priebehu prvých troch-štyroch dielov vytvorili vlastný štýl a trademarky, o to horší bol ich koniec, keď sa v tom utápali. Tie isté hlášky, tie isté akčné scény, tie isté motívy, ten istý dej, len s malými obmenami. Príchod Daltona nielen že omladil Jamesa Bonda, ale dal mu aj vynovenú tvár - hlavne skvelý mix akurátneho množstva humoru, romantiky a akcie.(22.12.2007)

 • Falko
  ***

  Nemecka Cinema - 100%(2.10.2010)

 • Gilmour93
  ****

  Jelikož pohyb Rogera Moorea už připomínal lenochoda s arterosklerózou na cestě do jídelny domova důchodců, vytasili se producenti se staronovou volbou zvanou Timothy Dalton a ten i přes image učitele tance úplně nezklamal. V Living Daylights se především soustředil na agentskou práci, přestal honit každou sukni a u té jediné, co uhnal, horko těžko toleroval její někdy až přehnanou naivitu. Svižná bondovka se symbolickým hozením klíčů od cely Usámovi a s ukázkou vlivu nadměrného solení silnic na československé Lady ve službách VB..(25.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace