poster

Dech života

 • anglický

  The Living Daylights

 • slovenský

  Dych života

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller / Romantický

Velká Británie / USA, 1987, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AGAMENON
  *****

  Perfektní bondovka s mým nejoblíbenějším představitelem Timothy Daltonen, plus skvělá akce (stará, poctivá, bez filtrů, kulometným střihem a epileptické kamery), nádherné lokace a dokonalá hudba Johna Barryho (toho blba, co napsal svého času do Cinemy, že tento díl ji má nejhoší, bych bez milosti vykleštil).(9.5.2003)

 • EdaS
  ****

  První bratislavsko-vídeňská půlka mě bavila víc, ale i tak je Dech života asi tisíckrát zábavnější než druhý Daltonův bondovský kousek. Hudba Johna Barryho je možná trochu moc romantická, ale krásná.(18.2.2010)

 • xxmartinxx
  ****

  Bond schopný rychlých pohybů i tehdy, kdy mu je vidět do obličeje? Oproti Mooreovi, jehož dubléři už ani nemuseli předstírat, že jde o jednoho člověka, protože by jim to nikdo nevěřil, jde o skvělou volbu. Dalton je úžasná změna a měl přijít na řadu zásadně dřív. Krom této castingové záležitosti ale zbytek Bondovky nestačí k úplnému štěstí. I pan režisér měl být odstřelen - také zásadně dřív.(3.9.2011)

 • Niktorius
  ****

  Neurvalý James Bond v podání Timothy Daltona je takřka úplným protipólem vtipkujícícho postaršího gentlemana Rogera Moora. I tento film je proti předchozím Moorovkám zbaven lehkosti a nadsázky, naštěstí to však vůbec neovlivňuje kvalitu snímku ani jeho zábavnost. Našinec si jistě nejlépe zapamatuje honičku s VB, avšak skvělých scén je tu víc. Škoda necitlivě nastavovaného konce.(14.8.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $51,185,897Tržby Celosvetovo $191,200,000║ Bratislava, Czechoslovakia, pekne že aj do našich končín zavítal agent 007, Timothy Dalton mi nikdy moc nesedel ako Bond a tu v "Dychu života" mi to tiež potvrdzuje, že to v jeho podaní nie je úplne ono, príbehovo kolísavé, akcia sa strieda lepšia zo slabšou, taký "Bond" priemer čo ničím prevratným nezaujme. /55%/(10.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace