Spencer žije obyčejný, ale až příliš nudný život. Pro splnění svých snů potřebuje změnu. Proto odjede do Kalifornie, kde potká Erzu a Feldyho. Tito dva mladí lidé mu pronajmou byt pod podmínkou, že budou moci v pokoji umístit kameru. Netuší však, že Erza a Feldy točí nízkorozpočtové porno filmy. Nový život v Kalifornii se začne Spencerovi zamotávat ve chvíli, kdy potká svou lásku z dětství Meloru. Znova se zamiluje a jeho jediným cílem je, udělat vše pro to, aby se Melora zamilovala také. Ale pár choulostivých videokazet je již na světě (oficiální text distributora)

honajz

Film: Aboslutní nýmand, nad kterým všichni lámou hůl, si musí hledat bydlení. Nastěhuje se do levného pronájmu, co však netuší, že se zde natáčejí levné amatérské pornofilmy a on má ve své mansardě (anglicky penthousu) skrytou kameru. Vše se zkomplikuje, když potká svou dávnou školní lásku a rád by ve vztahu pokračoval. Problémem je, že se již na černý trh dostaly některé nijak lichotivé videokazety. Má to být komedie. DVD: Přidanou hodnotu tvoří trailer na tento a dva jiné filmy (s CZ titulky) a fotogalerie. ()

kolemjdouc

mě se film líbil oceňuji námět tak prostě jde život.Krédo babičky:Život je jak řeka - je na tobě jak hluboký a široký si ho uděláš.A tak si kluk ten život osedlal.Filmaři ale neukočírovali konec - ta líbačka a plácající kompars všechno zkazili.Dobrá oddechovka a dobré výkony mladičkých herců.A jen by mě zajímalo proč je u takových B,C,D,....filmů tak dobrý dabing ()

• Natáčelo se v amerických státech New York (New York City) a Kalifornie (Los Angeles, Carson, Marina del Rey, Santa Monica). (GASTON73)