poster

Nebe

 • Velká Británie

  Heaven

 • Německo

  Heaven

 • Francie

  Heaven

 • Slovensko

  Nebo

Drama / Thriller / Krimi / Romantický

Velká Británie / Německo / Itálie / Francie / USA, 2002, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  *****

  Ked obraz so zvukom dokonale manifestuju emocie a nahradzaju slovo, ked poeticka trascendencia krasne nahradza deterministicky realizmus, ked sa vam chce plakat a zaroven aj tetelit blahom nad vyzretou filmarcinou - vtedy vidite Nebo.(19.4.2005)

 • Cival
  *****

  Nová dimenze. Úsporný, dokonalý, krásný, tyhle přívlastky vystihují nejlepší Tykwerův film. Jeden z nejintenzivnějšách diváckých zážitků mého života.(19.12.2002)

 • _Berunka_
  ****

  Jestliže není spravedlnosti učiněno zadost, rozhodne se Phillippa vzít ji do svých rukou. Souhra náhod ale způsobí neštěstí, za které musí pykat. Je zatčena a obviněna z vraždy čtyř nevinných lidí, přičemž se tuto strašlivou skutečnost dozvídá až ve vězení. Zjištění, že se dopustila tak hrůzného činu je pro ni šokující. Sledujeme, jak se s tím vyrovnává a pozorujeme vnitřní souboj svědomí. Ve chvíli totálního zmatku se do ní zamiluje mladý muž, který jí pomůže utéci z vězení, děj nabírá obrátky. Horoucí láska jí pomáhá překonat tu strašlivou vinu, která jí byla naložena na bedra… Váží si každé chvíle, kdy jsou spolu, protože může být poslední. Prožívají je naplno, pohlcuje je síla okamžiku. Oba vědí, že nemohou být spolu, a to je spoutává pevným poutem, které jen tak nerozetne ani nepřízeň osudu. Brání se času, dnu i noci. Jen lehké, minimalistické tóny piána propojují bezradnost, chvíle porozumění, souznění a hluboké lásky, jaká jen může mezi mužem a ženou vzniknout. Fakt, že se máte na koho spolehnout, máte komu věřit, nejste v tom sami… Svou bolest svěříte druhému a hle, je z ní poloviční. Pronikavé pohledy, co říkají vše. To je to, co pomáhá překonat i ty nejhorší momenty života. Jak to dopadne? Asi tak, jak má, jen jedno je jisté. Stali jste se svědky vynikající podívané, špičkového scénáře a hereckého umění, jak ho máte rádi.(16.5.2008)

 • Rogue
  *****

  Tykwer ve vrcholné formě. Nebesky krásné.(8.3.2003)

 • PinokKio
  ****

  Osud. On Filippo, ona Philippa. Oba narození ve stejný den, jen na jiných místech a v jiný rok. Bylo to spontánní, bláznivé, zničující. Tohle prostě nemohlo dopadnout jinak než jedním velkým úletem ..(15.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace