Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  ****

  niektorí ľudia na chuť humoru mikea myersa a austina powersa nikdy neprídu, ale niet sa čo čudovať. My ostatní sa budeme aj za nich kráľovsky a "šukadelicky" baviť . . .(31.8.2006)

 • 902 10
  *****

  groovy(14.8.2005)

 • kingik
  ***

  Austin Powers si znovu střílí z Jamese Bonda a pořád balí holky na zkažený chrup. Mike Myers se zase jednou odvázal ve velkém stylu a vtrhl v pokračování svého hitu k divákům v takřka nevkusné kreaci muže, který je nejen důvtipný, domýšlivý, ale také neodolatelný svůdník, ale jen do té doby než ztratí svoje "múžo". V pokračování toho Myers semele ještě víc než v poněkud skromněji pojaté jedničce a stále se tváří korektně. Ušetřeny nezůstanou ani některé provařené celebrity, ale vše je tak nějak nahozeno bez ladu a skladu. Navíc Myers je poněkud extravagantní komik a jeho komika nemusí sednout každému. Často to tedy pro nepřipraveného diváka vyznívá tak, že Myers je trapný a nevtipný. S tím se nedá nic dělat, ale gagů různé úrovně je do filmu napěchováno tolik až to připomíná natlakovaný hrnec. O děj tady vlastně ani nejde, protože je stejně skrz naskrz prošpikován vtípky a narážkami a to nejčastěji na sexualitu. Nakonec se u téhle svérázné komedie dá pobavit, ale jde o to, jak moc máte rádi Mike Myerse a jeho stylově podávaný humor nehumor. Mé hodnocení: 60%(15.3.2013)

 • RHK

  Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.7.2010)

 • Phobia
  *

  Ne, tenhle trapný, dementní styl humoru nemá sílu mi byť i jen pozvednout koutky úst. Ko*otina, které ponechám jednu hvězdičku proto, že tvůrci nemohou za to, jak moc mi tenhle hloupý druh "vtipnosti" nevyhovuje. 10%(29.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace