Ne tolik dobré jako jednička, ale pořád hodně povedených gagů. Dr. Zloduch ani Tlustej bastard mě ale moc nerozesmívají. Chci víc Austina! No a Heather Graham... groovy! :o)(20.9.2002)

*intoškoment z r. 2007 deleted*(20.4.2007)

Dle mého soudu nej díl této Austinovské série. Objeví se moje oblíbené postavy Fat Bastard a Mini-Me.(2.7.2010)

Dr. Zloun a jeho liliputánské mini-já se moc nepovedli, zde trapnost vítězí nad humorem. Ani Austin Powers vtipný moc není, ale ty pěkný baby kolem něho stojí za to. Pár vtipných scén tu je, gagy s vyměšováním jsou překvapivě v únosné míře, při jednom jsem se dokonce i zasmál. Spíše než komedie to je jeden velký úlet. Já ulítlé filmy rád, a tak jsem Austina přežil bez úhony. Ty tři* jsou ale až moc.(3.5.2003)

Nejslabší ze série Austina Powerse. Vytratila se hravost z prvního dílu a ještě se to ani zdaleka nepřibližuje úchylnosti, která je však zábavná, dílu třetího. Heather Graham dokazuje, že umí být velmi přitažlivá kočka a na té Elizabeth Hurley, vždycky bylo něco nadlidského:). Celkově se párkrát divák zasměje, ale schází tomu příliš oproti minulému dílu... Takže slabší 3* a kdo nelení ten na další díl se podívat běží, ten už stojí za to... opět.(6.3.2008)

• - V německé verzi je Austin dabovaný Rickem Kavanianem a Mustafa je dabovaný Christianem Tramitzem. Oba dva jsou známý komici z Bullyparade. (PußyMagnet)

• - Basilovi poznámky divákům o ignoranci důsledků cestování v čase byly improvizované. (PußyMagnet)

• - Záběry z filmu byli použity v reklamě DirecTV. (PußyMagnet)