• Legas

První (a zatím poslední) Powers, které ho jsem viděl (tedy téměř - 54 minut). Počáteční desetiminutovka je vtipná. Dále musím uznat, že technické zpracování se mi líbí (především výprava). Přičtěme bodík za soundtrack a víc už z toho nevymáčknu. Powers není zas až tak stupidní, jak jsem si myslel. Spíš je více či méně nevtipný. A vypnul jsem ho proto, že jsem se nemohl dočkat opravdu povedeného vtípku a začalo mě to čekání nudit.(22.1.2006)

Mikeova životní role .. :)(25.5.2008)

• Flego

Blbosť ! Typický príklad, keď vplyvný muž ( Myers ) dokáže angažovať do svojho filmu hviezdy ako York, Wagner či Hurley...(28.10.2007)

Podle mne ještě o chlup lepší než jednička a to hlavně díky Mini Me a Tlustýmu Parchantovi. A navíc Heather Graham je lepší než Elizabeth Hurley.(12.4.2006)

Dle mého soudu nej díl této Austinovské série. Objeví se moje oblíbené postavy Fat Bastard a Mini-Me.(2.7.2010)

• - Dr. Evil nazývá jeden svůj projekt "The Alan Parsons Project", čímž si utahuje z kapely, která byla populární na přelomu 70. a 80. let. (PußyMagnet)

• - Mike Myers se do obleku Tlustého Bastarda dostával 7 hodin. (PußyMagnet)

• - Původní název filmu je Austin Powers 2: Wrath of Khan. Vypraveč na začátku prohlásí, že vzhledem ke sporu se film přejmenoval na Austinpussy, ale finální název, aby film dostal hodnocení PG-13, je The Spy Who Shagged Me. (PußyMagnet)