Kačer Howard

Dobrodružný / Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1986, 110 min

• jonyyy

50%(13.9.2008)

Super sci-fi komedie,perfektní triky,vtipné hlášky,hodně ujetej Tim Robbins a dokonalá proměna Jeffreyho Jonese v příšeru z vesmíru,která se chce zmocnit naší milované planety Země. Ale je tady kačer Howard,největší kačeří hrdina všech dob se slabostí pro neodolatelné nežnější pohlaví.(22.12.2008)

Jedna z VHS klasik, která sice trochu ztratilo své kouzlo ale pořád je zábavná.(19.8.2007)

Po hodně dlouhé době znovu shlédnuto a k mému překvapení drželo mě to a i když jsem potřeboval odejít, tak jsem nakonec nové shlédnutí dojel až do konce bez přerušení. Tenhle kačer mě jako puberťáka hodně bavil a protože jeho kouzlo přetrvává a působí na mě i dnes, tak nemohu hodnotit moc jinak. Triky i když na dnešní dobu vypadají chatrně, jsou pořád dosti efektní, humor fungující, postavy zábavné, emoce působí tak jak mají. Já jsem spokojen a jsem rád, že jsem na to po letech opět natrefil. Nostalgie.10/10(25.4.2012)

Můj milovaný film z dětských let...(5.2.2008)