poster

Kačer Howard

 • USA

  Howard the Duck

Dobrodružný / Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1986, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  *

  K téhle prapodivné comicsové relikvii z 80. let jsem se dostal teprve nedávno a vůbec mě nebavila. Jednu hvězdu za roztomilou Leu Thompson -http://www.youtube.com/watch?v=IGeRi-E0u9Y(27.9.2008)

 • corpsy
  *****

  Pecka, ktorá nespravodlivo prepadla. Je to krásny príklad fantastického filmu, ktorý sa točí pre masy. Komerčne sa to občas vydarí ( GREMLINS ), občas nie ( HOWARD alebo MY SCIENCE PROJECT ). Je to však legenda, aj z hlavne nostalgického hľadiska, lebo priznajme si, koho tento film v detstve nezaujal. Film je plný nápadov, akcie, trikov a humoru, bez väčších ambícií ( maximálne tak trhať rekordy v návštevnosti ) a s mimoriadne charizmatickým a sympatickým hrdinom. A za to si svoje hodnotenie s istotou určite zaslúži.(11.9.2010)

 • Pishin
  ***

  Ha! tento film me pripomel profil jedne slecny ...diky za to!!(8.10.2010)

 • Xmilden
  ***

  80. léta podobně cáklým projektům přála. Vznikly často filmy, nad kterými zůstává rozum stát, hlavně tedy pokud jde o dobrodružno- fantastický žánr (Conan, Krull, Zlaté dítě, Kačer Howard, Návrat do Budoucnosti - tedy myšleno s ohledem na určitou evoluci). Kačer Howard ve své době byl tedy jasný reprezentatem. Poskytl svou jistou verzi univerza a celé to zakončil záchranou Země. Lea Thompson velmi sexy, Tim Robbins tak akorát na ránu mezi oči, Jeffreyho Jonese si nejde nezapamatovat. Triky otřesné. 55%(27.6.2007)

 • Derek
  **

  dosť veľká blbosť je miestami zábavná blbosť. najlepší je na celom filme jones ako temný pán vesmíru. erotické scény sú skutočne zvrátené:-)(24.3.2004)

 • - Konkurzu pro hlas Kačera Howarda se zúčastnili herci Rob Paulsen a Townsend Coleman. (Terva)

 • - Vlasy Ley Thompson se připravovaly na natáčení přibližně dvě hodiny. (Terva)

 • - Steve Gerber už ve třinácti začal vydávat svůj vlastní komiksový fanzin a když mu bylo dvacet, nastoupil do Marvelu. Postupem času se vypracoval a největší věhlas získal až právě díky Kačeru Howardovi. Největší věhlas a také největší problémy. Právě o tohohle hrdinu se totiž Gerber s Marvelem pohádal a začal se o něj soudit. Během toho pracoval pro menší nakladatelství, pro Image, DC ale i televizi (Transformers, G.I. Joe). Nakonec soud vyhrál a s Marvelem se po čase smířil. Ironií osudu je, že tenhle autor, který je v dobrém i zlém spojený s Marvelem, zemřel právě ve chvíli, kdy psal pro DC minisérii. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace