Kačer Howard

Howard the Duck

Dobrodružný / Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1986, 110 min

Další klasika, která za komančů putovala černým trhem videokazet... podobně jako Rambové, Policejní akademie a Nahé výstřely... Skvělá, nenáročná i když nikoli hloupá zábava. Vtipný kačer plus krásná Lea Thompson.(2.4.2007)

• H34D

Alespoň zpočátku skutečně vtipné a sympatické, analogie kačeřího světa na ten lidský fungovala až po kačeří dolarovky obstojně, bohužel všechno další už bylo čistě odpadní. Absolutně provařený a předvídatelný děj, obecně stupidní scénář, hnusné efekty a příšerně natočené "akční" scény, které byly v postprodukci uměle zrychlovány - hrůza! (Ano, Hitchcock to výjimečně dělal taky, ale s nesrovnatelně jiným citem.) 3/10(1.8.2009)

• bassator

40%(11.10.2009)

Ha! tento film me pripomel profil jedne slecny ...diky za to!!(8.10.2010)

Výborně natočený film mého dětství. Film má spád , vtip a o kvalitě speciálních efektů ani nemluvě. Sice to byl ve své době propadák, ale mě se líbí čím dál tím víc. Dokonce jsem nedávno četla, že se uvažuje o pokračování......no na to jsem zvědavá.(2.2.2007)

• - Lea Thompson všechny písně ve filmu nazpívala sama. (Terva)

• - Jedná se o první celovečerní film podle komiksu firmy Marvel. (Terva)

• - I když má Kačer Howard nesporné kouzlo, v době svého vzniku se moc do vkusu diváků ani kritiků netrefil. Navíc byl zatraceně drahý, takže si získal post "velkolepého propadáku". (Rodriguez)