Kačer Howard

Howard the Duck

Dobrodružný / Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1986, 110 min

80. léta podobně cáklým projektům přála. Vznikly často filmy, nad kterými zůstává rozum stát, hlavně tedy pokud jde o dobrodružno- fantastický žánr (Conan, Krull, Zlaté dítě, Kačer Howard, Návrat do Budoucnosti - tedy myšleno s ohledem na určitou evoluci). Kačer Howard ve své době byl tedy jasný reprezentatem. Poskytl svou jistou verzi univerza a celé to zakončil záchranou Země. Lea Thompson velmi sexy, Tim Robbins tak akorát na ránu mezi oči, Jeffreyho Jonese si nejde nezapamatovat. Triky otřesné. 55%(27.6.2007)

Jedna z VHS klasik, která sice trochu ztratilo své kouzlo ale pořád je zábavná.(19.8.2007)

Ano i já jsem viděl Kačera Howard kdysi na VHS jako několikatou kopie s německým dabingem a českým rychlodabingem ala Helmut. Tenkrát se mi to libilo. Pak až na Nově myslím. Nedávno jsem tento film zahlednul ve videopůjčovně kupodivu v oddělení pro děti. Včera jsem to půjčil a koukal na to se synovci (8 a 3 let) mě se to libilo a synovcům taky. Howard je frajer, Tim Robbins spravný blaznivý pologenius, Lea Thompson je velmi půvabná a se sexapplem. Monstra z Nexus Somina i Howard by jsi zasloužily i učinkovaní v dalších filmech. Mimochodem až tady jsem se dozvěděl, že to byl v USA a celkově propadák.(1.3.2009)

• jonyyy

50%(13.9.2008)

• Stegr

Zlaté maliny 1986 - 4x - Nejhorší film, Nejhorší scénář, Nejhorší nová hvězda (Šest chlapců a děvčat v kačeřím kostýmu), Nejhorší vizuální efekty...(2.11.2008)

• - Poprvé se tenhle věčně naštvaný, paranoidní a misantropický kačer objevil v komiksu Adventure into Fear číslo 19. (Rodriguez)

• - Vlasy Ley Thompson se připravovaly na natáčení přibližně dvě hodiny. (Terva)

• - Kačer Howard byl v roce 1986 nominován hned na 4 zlaté maliny - Nejhorší film, Nejhorší scénář, Nejhorší nová hvězda a Nejhorší vizuální efekty. (Rodriguez)