poster

Kačer Howard

 • USA

  Howard the Duck

Dobrodružný / Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1986, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ampi
  ****

  Ano i já jsem viděl Kačera Howard kdysi na VHS jako několikatou kopie s německým dabingem a českým rychlodabingem ala Helmut. Tenkrát se mi to libilo. Pak až na Nově myslím. Nedávno jsem tento film zahlednul ve videopůjčovně kupodivu v oddělení pro děti. Včera jsem to půjčil a koukal na to se synovci (8 a 3 let) mě se to libilo a synovcům taky. Howard je frajer, Tim Robbins spravný blaznivý pologenius, Lea Thompson je velmi půvabná a se sexapplem. Monstra z Nexus Somina i Howard by jsi zasloužily i učinkovaní v dalších filmech. Mimochodem až tady jsem se dozvěděl, že to byl v USA a celkově propadák.(1.3.2009)

 • monolog
  *****

  Škoda, že si na tohle už dneska málokdo vzpomene. Onehdá jsem to viděl skoro po patnácti letech a musím říct, že se mi to líbilo možná ještě víc, jak tehdy. Hlavně všecky ty drobnůstky v Howardově světě a vůbec Howard sám. Nádhera. Úžasná scifi komedie, která sice v dnešní záplavě superakčních trikových filmů neobstojí, ale pořád má co nabídnout. A určitě to nejsou jen bezduchý klišé.(6.12.2005)

 • Allien.9
  *****

  Naprostá bomba, kterou jsem viděla ještě v dobách rychlodabingu (snad 100x), a která neztrácí kouzlo ani po dvaceti letech. Milé, vtipné, originální.:-)(24.7.2008)

 • xxmartinxx
  **

  Jeno z nejbizarnějších filmových WTF. "Bohužel" natočeno je to moc klasicky a dobře, aby to svou podivností bylo zábavné. Podobný přístup je oprávněně slepou uličkou, takové filmy nemají co dát, nemají kam směřovat. Může to být leda vtipné. A protože já se nesmál, není co řešit.(17.9.2013)

 • Viktooorka
  ***

  Bože, mám skromné přání. Jestli mě jednou seznámíš s mimozemskou civilizací, vem si prosím inspiraci zde :o)(29.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace