Kačer Howard

Howard the Duck

Dobrodružný / Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1986, 110 min

Ha! tento film me pripomel profil jedne slecny ...diky za to!!(8.10.2010)

"Jsem teď jeden z temných vládců vesmíru!" - "To ale musí být velká zodpovědnost..." Film začínal poměrně zábavně, ale postupně se stával nudnějším a nudnějším a ke konci to už nezachraňovaly ani Howardovy leckdy vcelku vtipné bonmoty. Nejvíce se mi líbil trestuhodně krátký úvod odehrávající se v kačeřím světě - to, co se pak dělo v New Yorku, bylo na můj vkus příliš "americké", plné klišovitých mouder, ponaučení a rocku / diska. Ani hudba mého oblíbeného Johna Barryho tentokrát filmu příliš nepomohla - samotný poslech soundtracku je stokrát lepší nápad.(23.9.2012)

Na tomto filmu spolupracoval i George Lucas. Jako malý jsem se na to často díval. po těch dlouhých letech jsem si na to opět vzpomněl a musel si to pustit zas a ještě stále jsem udiven jedinečností filmu. Dobrodružné a vtipné. 85%(17.9.2010)

Já si toho KVÁKA docela oblibil :-D. Je to vlastně taková kravina která se dá dokoukat a upřímě se i zasmějete nad akčním kačerem!(29.1.2012)

Ako dieťa som to žral...ako už dospelák ma to ešte nepustilo...ale už to čaro trochu popadlo...ten káčer je stále skvelý, ale celok už trochu pokuľháva...ale ako spomienka na detstvo to stále dokonale funguje:-)(19.2.2009)