poster

Kačer Howard

 • USA

  Howard the Duck

Dobrodružný / Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1986, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Jedna z VHS klasik, která sice trochu ztratilo své kouzlo ale pořád je zábavná.(19.8.2007)

 • forsberg
  ***

  Neprávem polozapomenutá svižná scifi komedie o kačerovi co čte Playduck, umí duck-fu a jen tak mimochodem zachrání svět a ještě stihne složit megahit.(6.7.2007)

 • Stegr

  Zlaté maliny 1986 - 4x - Nejhorší film, Nejhorší scénář, Nejhorší nová hvězda (Šest chlapců a děvčat v kačeřím kostýmu), Nejhorší vizuální efekty...(2.11.2008)

 • cariada
  ***

  Co dodat tahle šílenost ani po letech neztratila nic ze svého kouzla. Po omšelých kopií se teda konečně i u nás objevil tenhle film na dvd a s dabingem. Kačer se náhodou dostane ze své kačeří planety na tu naší ,ale jak se ukazuje neztrácí hlavu a s pomocí mladé zpěvačky se snaží dostat zpátky domů. Což samozřejmě nebude snadné kde kdo chce kačera pro sebe či ho jen prostě zabít. Místy je to zábavné pak se to zase víc ubírá do scifi /hororu. Jsou tu skvělé hlášky i dobré triky.(23.8.2008)

 • Tom Hardy
  ***

  V podstatě absolutně nechápu, proč byl film takový propadák. Dobře, některé scény jsou fakt přetažený, ale Howard je sympaťák ve všech směrech a celkově má, díky němu, film strašně pohodovou atmosféru. Přelomové dílo to není, ale totální kravina hodná zapomnění taky ne. Prostě taková nenáročná pohodovka...(22.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace