Kapitán Ron

Kapitán Ron

Dobrodružný / Komedie

USA, 1992, 90 min

• hirnlego

Rob Roy: sááám seš srandovní, vopičáku(16.11.2007)

• gudaulin

Veskrze nenáročná komedie, která si neklade žádné vyšší cíle a jako hlavní tahák nabízí Kurta Russella. Hodnocení filmu závisí na ochotě přijmout dětinský scénář, což se mi, jak vidno ze dvou hvězdiček, tak docela nepovedlo. Krvežízniví kubánští piráti a další scénáristovy inovace mě příliš nenadchli. V rámci režisérem vytvořeného světa ale již vše funguje, jak má. Russell, Short a koneckonců i ostatní herci sice přehrávají, jak mohou, ale v rámci této ptákoviny to prostě patří k roli. Snímek nejlépe použitelný jako relaxace po náročné duševní práci. Celkové hodnocení: 40%.(24.10.2006)

Jedna spořádaná americká rodinka si koupí loď a na najmou si kapitána homelessa Kurta Russella, který si z celého filmu udělal pořádnou one-man-show. A bylo tomu jenom dobře.(1.10.2007)

• Djkoma

Nudná komedie, která asi sázela na "hvězdnost" Kurta Russella a na jeho kvality i dojela. Kdo se s ním bude snažit stvořit dobrou komedii musí k němu přidat úplně jiné téma.(10.3.2006)

Solidní oddychovka, která se nesnaží být něčim víc.Kurt Russell v jedné ze svých komediálních rolí předvádí dobrej výkon a v podstatě celej film táhne, bez něho by to byla tuctová komedie, ale s nim to je výborná zábava(17.12.2005)