nessbeal odpad!

Klasická mexická telenovela o mladé chudé dívce, která se živí jako krejčová a snaží se pomalu, ale jistě postupovat po kariérním žebříčku nahoru... ()

jesus666

Toto je asi jedniná telenovela, ktorú som sledoval. Myslím, že na Slovensku (alebo dokonca vtedy ešte Československu) to bola prvá vysielaná telenovela vôbec. ()

emdvojka

Jedna z tých telenoviel, vďaka ktorým vznikli tie naše súčasne "hity"...ale tu hviezdu za to, že to bola prvá telenovela a vtedy u nás ešte nikdo netušil...čo spôsobuje tento televízny rozmer... ()

Gardenboy

Uz si na to takmer vobec nepametam, ale 1 * je za to, ze to bola vobec prva telenovela, ktoru som videl (resp. jej 52 dielov, lebo viac u nas neslo) ()

Kritik.

"Plytký, ale prvý" - takto by sa dalo napísať veľmi stručné hodnotenie. S prihliadnutím na obdobie, kedy bol seriál vysielaný na Slovensku, musím konštatovať že šlo o dovtedy neopozeraný dej príbehu. Herci boli pre tú dobu pomerne zaujímaví a pre vtedajšie oko diváka sympatickí. Seriál patrí medzi 3 najzákladnejšie a v našich končinách úplne prvé telenovely (Izaura, Jednoducho Mária, Manuela) a spustil lavínu ďalších - doslova stoviek rôznych telenoviel. ()

tony_2 odpad!

Tak na tento serial mam nievelmi dobre spomienky.Velmi zivo sa pametam ako nam ho ucitelka v materskej skole pustala ked nevedela co s nami a chcela si od nas zrejme oddychnut.Je jasne ze nikto nechapal o tam ide.A odvtedy uz nejak podvedome sa u mna vyvinula absolutna nechut k tomuto juhoamerickemu braku.A to mi ostalo dodnes.A uz ma nepresvedci ani moja stara mama ktora je vasnivou divackou tohto braku, ze je to dobre a ze su to pribehy zo zivota.Pre mna to navzdy ostane sracka. ()

haffen

Davam jednu hviezdu cisto len zo sentimentu. Bol to prvy serial svojho druhu u nas a my sme boli mladi a hlupi... A kto mal vediet, ze sa tymto spustila nekontrolovatelna lavina telenoviel? Vediet to vtedy, tak televizor leti von oknom. ()

Gladi

Prvotina,potom to uz islo len z kopca. Apropo telenovela,ktora nema aspon 300 dielov a nikto sa tam neobjavi,hoci kazdy myslel,ze uz je mrtvy je o nicom:-D ()

ekap

Prvá telenovela, ktorú takmer všetci sledovali s napätím, ako to bude pokračovať a teraz to hodnotia ako "odpad!" ()

Insomniac

Pamätám si to, nostalgia jak sviňa a... Jednoducho Máriaaa!!! Musím dať viac jak odpad, bo zábava to bola a asi aj je :) ()

De Large

Prvá a (okrem Divokého anjela) skutočne veľmi dobrá telenovela. No čo, každý má svoju úchylku a Vittoria Ruffo bola tou mojou :) ()