KapitanKuraz

Nemôžem dať viac lebo by som bol ukameňovaný, ale minimálne tri hviezdičky si to zaslúži a to len z jedného jednoduchého dôvodu, v tej dobe to pozeral každý, babky, matky, deti, otcovia, dedkovia a nech mi nikto nehovorí že nie. Ja si pamätám len to že bola krajčírka a to že každý riešil Chuana Karlosa, Viktora a toho prašivého boháča. Aj keď úroveň sledovanosti možno spôsobilo ohromné množstvo českých-slovenských programov a počet televíznych prijímačov na domácnosť, ale my sme doma mali dva a aj tak išla Maria. ()

Filostar

Hvězdička za seriál, který byl vlastně první telenovelou vysílanou u nás a tím dal námět spoustě povedených parodií. Jeden veliký odpad za STV, která nakoupila jenom 52 dílů. Závěrečná část, která končila ukázkami "co bude příště"....dneska se nad tím pousměju, ale v tom momentu měla většina republiky chuť vyrazit do Mlynské doliny s cepínem, loučemi a vidlemi... ()

petronella odpad!

Na toto si spominam ako decko, ako to vsetci sledovali. Prva telenovela na Slovensku. No ako ju ohodnotit? Ved to sa ani neda. Ziadne vykony, trapna kamera a este trapnejsi zdlhavy dej o nicom. ()

megacik odpad!

Čo si pamätám, tak celá naša dedina na tom fičala, rozprávalo sa o tom pri pive, pri kostole, v obchode, skrátka všade. Rodičia spolužiakov to pozerali, a občas sa pridali aj deti, takže sa dokonca o tom rozprávalo aj na základnej škole. No keďže som to ja nikdy nepozeral, tak som bol vždy mimo z aktuálneho diania v najobľúbenejšom seriáli. No a odvtedy to neznášam. Minule som si pozrel jednu časť, a fakt je to srajda. ()