• Tosim
  *****

  Jeden z nejpůvabnějších Burianových charakterů...trošku možná zarazí, že je v podstatě ve svém jednání posunován někam dál spíše jen ostatními postavami, ale všechno je dobře vyvážené. Scény na policejní stanici, s kolem či (M)Orfeem -z podsvětí- jsou skvělé.(31.7.2003)

 • Zloděj kol
  *****

  Film balancující mezi operetou a crazy-komedií, aniž by dodržoval žánrová pravidla aspoň jednoho z nich. Představitelé menších rolí občas zaujmou více než hlavní představitel. Ale přesto je zde jedna příjemná změna, vedle Buriana zde mají rovnocennou příležitost ženské partnerky (Svozilová, Kabátová, Blažková), naopak Věře Ferbasové už definitivně odzvonila éra falešných kočiček, žabců a dcerušek k pohledání. Oproti veskrze trapnému pokusu o partnerství s Anny Ondrákovou (On a jeho sestra) Burian dokázal, že v přítomnosti hereček se nemusí cítit až tak nejistý. Celkově by to možná na tak vysoké hodnocení nebylo, ale chtěl bych tímto způsobem odlišit tento snímek od jiných spoluprací Buriana a Cikána - Hrdinný kapitán Korkorán a Muž v povětří.(9.7.2003)

 • gouryella
  ****

  Opet dokonaly Burian a hlavne nezvykle "zaporna " role pro Svetlusku Svozilovou - ale vychutnala si ji opravdu bravurne.(24.7.2002)

 • Blofeld
  ****

  Velká role pro Světlu Svozilovou, to je velice příjemná záruka skvělé zábavy. Ostatní herci jsou většinou také výborní, bohužel se filmu přesto nevyhla častá chyba tehdejších filmů - Věra Ferbasová. Nebýt jí, bylo by to na pět hvězd.(10.4.2009)

 • Skip
  ****

  Vyřešit tuhle zapeklitou situaci do sedmi hodin to dá hodně běhání. Ale klobouk dolů před soukromým docentem botaniky.(29.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace