• blackrain
  *****

  Vlasta Burian stvořil další výbornou roli. Jeho lehce potřeštěný a nepraktický docent botaniky byl okouzlující. Stihl za jeden den opravdu neuvěřitelné věci. Všechno ale vyřešil naprosto jedinečným způsobem.(7.7.2010)

 • dopitak
  ****

  Burian ve skvostné formě, ale film lehce překombinovný. Konkrétně bych škrtnul Marion a epizodku s policejním bicyklem. Nelíbila se mi ani záminka hlavní zápletky (Potužník nesnese ženu u Ducánka a kvůli tomu celé to divadýlko).(26.6.2016)

 • Frenegonda
  ****

  Tehle film má geniální interiéry... FUNKCIONALISMUS na vrcholu(18.10.2007)

 • D.Moore
  *****

  "Milostivá paní zemřela žehem a mytologii tu nevedem!" Tak jsem konečně viděl Provdám svou ženu a jsem z toho filmu upřímně nadšený. Vlasta Burian nesleze z plátna, zápletka je ohromně roztomilá a všechny ty záměnné situace do nejmenšího detailu promyšlené (neustálé míjení se profesora Ducánka a ředitele Merhauta nemá chybu), zkrátka komedie jako řemen. Burian v trochu nezvyklé, ale neodolatelně roztržité poloze, k tomu ten nejhvězdnější možný ansámbl včetně nejkrásnější z nejkrásnějších Zity Kabátové. Stoprocentní spokojenost.(31.12.2013)

 • T2
  ***

  riadne zamotané, pobavilo(23.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace