Dle mého názoru velice příjemný a neškodný dětský seriál. Vlado Müller ve své nejznámější roli. Seriály tohoto ražení v dnešní tvorbě citelně chybí.(3.2.2008)

79 % - @Visáč: Když se mi/ti to tehdy líbilo, proč to s postupem času odsuzovat? Mně se tyhle seriály líbily, mám je spojené se svým dětstvím, a tak na ně rád vzpomínám...(4.11.2005)

• gudaulin

V době svého vzniku šlo nesporně o výrazně nadprůměrný pořad pro mládež, ovšem je nutné připomenout, že kvalita tehdejší produkce nebyla valná a při současném reprízování se v plné nahotě projevují slabiny tohoto dílka - nejvýrazný scénář, mizerné herectví ve vedlejších rolích, slabší zápletky a pomalejší tempo. Celkový dojem: 40 %. Pro Vlado Müllera byla nicméně role hajného jako ulitá a pokud dnes má smysl tento seriál shlédnout, tak díky jeho zralému herectví.(1.8.2008)

Jako malej smrad sem chtěl bejt myslivec a tenhle seriál žral, teď spíš zaujímám stanovisko Bolka Polívky z Kurvahošigutntag, kterej s ožralejma kámošema vyřvává na lesy úvodní melodii. Takže asi tak.(15.5.2008)

Mimo města existují místa, kde rostou stromy, je tam čistý vzduch a žije tam spousta zvířat. Takovému místu se říká les a jelikož jsem optimista, tak si myslím, že nejeden filmový nadšenec o něčem takovém již slyšel. V tomto seriálu může jedno takové místo dokonce i poznat, ale pro ty porevolučně narozené to asi nebude mít správné tempo, napětí a superhrdiny. Já jsem tuto socialisticky ekologickou agitku v dětství samozřejmě hltal mnohem více než dnes, soudruh hajný Horyna pro mne byl vzorem chlapa, ale i z dnešního pohledu mne její repríza poměrně potěšila.(27.12.2015)