Ničeho nelituji

Theodora Remundová

Jiří Ptáček

Zdeněk Marek

Bolestivě pravdivé. 75%(21.4.2005)

První část výborná, druhá trochu slabší. Kouzlo dobrého dokumentu spočívá zejména ve schopnosti výběru tématu a objektu natáčení. A to se T. Remundové povedlo dokonale.(31.10.2013)

Teď jsem si vygooglil přesnou definici slova evoluce, která zní: "postupné vyvíjení a nepřetržitý rozvoj od nižšího k vyššímu." Po tomhle dokumentu totiž začínám silně pochybovat o tom, že jsme se tu vzali z opic, protože i kdybych si zašel do ZOO pokecat s orangutama, neslyšel a neviděl bych tolik primitivnosti. Strávit s těmi exoty tolik času, jako režisérka, skončil bych ve výběhu...(31.10.2013)

Perfektně natočený a neuvěřitelně silný dokument o rodinných vztazích.(22.1.2004)

• EpsilonZet

Moji mysl to v úžas rozhodně nestrhlo, a ani mi to nepomohlo porozumět mým vlastním životním situacím. Podělané vztahy jsou všude kolem nás. Nevidím jediný důvod, proč si je pouštět v televizi.(5.5.2015)