poster

Mistři

 • anglický

  Champions

Komedie / Drama

Česko, 2004, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ****

  Najbrt mi to teda nandal. Já teda očekával hroznou blbost, a přitom mě tenhle film absolutně dostal a vryl se mi pod kůži.(23.1.2012)

 • kinej
  ***

  Tenhle film perfektně znázorňuje povahu typických českých loserů. Výkony všech herců jsou výborné. Je to taková dost trpká komedie a věřím, že pro někoho nemusí být příjemné dívat se na filmové ztvárnění sebe sama. Bohužel tomu filmu chyběla jakási živost, nebo jiskra, zkrátka něco, co mi brání dá 4. hvězdičku.(20.6.2005)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Mistři chtějí zrcadlit snad všechny černé stránky člověka, ale v nesourodosti a určité nedotaženosti svého celku se jim to dvakrát dobře nedaří. Film je zábavný, krátký a po technické stránce rozkošný (hlavně hokejové vize permanentně sjetého Bohouše), oceňuji i prostředí zapadlé komunity s naivitou ideálů jejího obyvatelstva, ale celkově jde jen o docela příjemný mírný nadprůměr.(21.3.2008)

 • honajz
  ****

  Velice povedený náhled, často tragikomický, na současnou českou společnost a její neduhy, ale i na to pozitivní. Symbolika je víceméně jasná, tvůrcům se navíc povedlo udržet koncept, snímek má správnou mírně nostalgickou a melancholickou, částečně depresivní atmosféru, některé herecké výkony jsou skvělé (Klára Melíšková), jiné takové spíše průměrné. Celkově pro mne příjemné překvapení s větším přesahem, než se může zdát.(4.7.2012)

 • Tuxedo
  ****

  Asi něco takového jsem očekával. Asi.(7.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace