Mistři

Česko, 2004, 100 min

Marek Najbrt

Miloslav Holman

Petr Marek

75 % - Tak nějak ve stylu Divokých včel, psychologická sonda do života looserů v zakopané prdeli. Najbrt mě překvapil, na české poměry rozhodně nadprůměrný kousek.(21.11.2009)

Hodnotím za 3.....Více než pěkné . Docela zábavné --TAKOVÁ SPRÁVNÁ KTRAVINA NA ZASMÁNÍ--tokévé české usedlosti tehdejší doby mě osobně docela pobaví a když se k tomu přidá nějaký příběh je to v pohodě---(27.5.2006)

Nedoceněný snímek!(27.5.2008)

Tenhle film perfektně znázorňuje povahu typických českých loserů. Výkony všech herců jsou výborné. Je to taková dost trpká komedie a věřím, že pro někoho nemusí být příjemné dívat se na filmové ztvárnění sebe sama. Bohužel tomu filmu chyběla jakási živost, nebo jiskra, zkrátka něco, co mi brání dá 4. hvězdičku.(20.6.2005)

V tomhle se chtě nechtě najde hodně lidí .-). Slušné vesnické drama s velmi dobrým vykreslením jednotlivých postav. Ornest má ode mně palec nahoru. * * *(27.6.2012)