• Radek99

Nevěřím tomu, že tohle Juraj Jakubisko natočil dobrovolně...(20.11.2006)

• WANDRWALL

Film se u diváků nechytil. Roztrpčená producentka ho hájila i slovy: "Je přece o vás a vám se nelíbí?"---Je to asi tím, že hodně lidí se sami sobě prostě nelíbí a tak se rádi aspoň navážejí s oblibou do kritik jiných lidí, co něco hází do placu. ***(5.10.2010)(5.10.2010)

• ChewieDC

Je vidět, že se Jakubisko snaží něco divákovi říct a já jsem mu i porozuměl, ale způsob, jakým to říká, je více než otřesný.(5.1.2005)

• AngelAngie

Nejhorší film to určitě není, já se u něj i docela pobavila, viz Paula Wild jako Xena, ale jako celková podívaná to prostě dohromady nešlo a snaha šokovat se u mě proměnila v trapnost, která je ale častější ve filmech než by kdy jeden čekal.(13.10.2008)

• LiVentura

Jednoznačně, i přes milou návštěvu herce Nera.(18.7.2009)

• - Když se film po premiéře nedočkal příznivých recenzí, Deana Horváthová-Jakubisková prohlašovala, že zažaluje všechny novináře, kteří kritickými články ublížili návštevnosti filmu. (imro)

• - Ve filmu zazní dva songy od kapely Ready Kirken - Hvězda a Moje malá (autor hudby i textu je Michal Hrůza). (Yardak)

• - Snímek byl natočen za 27 filmovacích dnů. (hippyman)