• Jenda
  odpad!

  Co to zase je? O čem to vlastně je? Ani s KevSpou nemůžu souhlasit. Prostě to stojí uplně za..... Ale na všem hledej něco kladného, takže jsem si našel tu pěknou písničku od Kryštofů(3.9.2006)

 • paascha
  odpad!

  Absolutní odpad v tvorbě odpadového velikána Jakubiska, Oproti jiný odpadům z jeho filmotéky je zde méně hrobů a svíček, zato více nahoty. Účast hvězd je zbytečná, za setinu nákladů by to odehrál i amatérský soubor lecjakého psychiatrického ústavu. Kdyby aspoň porno bylo, ale tohle? 2 Tosim: Já jsem přesvědčený, že obojí je správně, totální kráva bez kontaktu s realitou:-))(26.7.2007)

 • Brouk
  *

  Langmajer je kousánek, jinak je to film o ničem až na souložení, tak nějak nevím jak se říká co tím chtěl básník říci....(7.10.2005)

 • - Úplně první klapka padla 6. června 2003 v 15h v Nemocnici Na Vinohradech, poslední klapla 25. března 2004 v 18:10 v Paláci Lucerna. (hippyman)

 • - Během prvního týdne (20.-26.5.2004) se vyšvihnul na druhé místo v návštěvnosti českých kin se slušnými 10 667 diváky, časem mu došel dech a žebříček Top 20 opustil po dvou měsících s 58 611 návštevníky. (imro)

 • - O tom, že filmování ovládala producentka Deana Horváthová-Jakubisková svědčí fakt, že se ve štábu vystřídal vysoký počet lidí, kteří byli neustále nahrazováni jinými, jen pro její spokojenost. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace