• Ainy
  *

  Film dnes vidím poprvé a musím se po rameni poplácat, že jsem měla tolika pevné vůle a sebeovládání, že jsem u něj vydržela až do hořkého konce. Ou Džízsfůt, Franco! do čeho ses to uvrtal ... Komedie? ...hmmm ... Místy jsem zaregistrovala určité jiskry, které aspoň náznakem způsobily jistý záškub v mém obličeji vzdáleně připomínající úsměv, jinak mi to přišlo jako celek opravdu velmi trapné. Jak se píše v ofišl textu distributora, skutečně je po orgasmu člověk ve zvláštním rozpoložení, jenomže tahle, tahle hrůza byla fakt ujetá. No a protože jsem dnes z tohodle v sobě dokázala udržet večeři, není možné že ty Troškovic Babovřesky nedám!(8.3.2014)

 • arachneuss
  *

  Slušné soft porno.(5.6.2008)

 • korbitch22
  odpad!

  Jednoznačně nejdebilnější film v dějinách české kinematografie a ani šukající Vyhulena Kočanová to nezachrání.Deana ´´cikán´´ Jakubisková si může pyskovat jak chce, ale její manžel je magor.Kameňák 4 je proti tomuhle skvost na Českýho Lva.0%.(8.3.2014)

 • sta
  odpad!

  Tenhle film je nádor v konečníku české kinematografie.(13.11.2005)

 • CaptainNor
  **

  Slovenský Fellini je zřejmě hodně pod pantoflem manželky a producentky Deany a ještě k tomu vsadil na špatný scénář. Pak nemohlo nic jiného vzniknout. Na druhou stranu, tolik orgasmů..to se musí dokoukat. Jak jste naložili s večerem po shlédnutí filmu? Pshimi napsal krásný komentář, kde hodnotí soulož jednou*. To je málo! **(19.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace