• klerik

Uz chápem prečo k nám Jakubisko vtrhol s takou veľkou reklamou. Film o ničom a ...o sexe? Takí Bertoluciho SNÍLCI boli oproti tomu dokonalý film...(11.4.2005)

• honajz

Jo jo, vtip s nádorem na konečníku nezachrání celý film, který njde odnikud nikam, je v něm spousta naschválností, logických nesmyslů (jak se Mahulena dostala z toho zavěšení na laně při fotografování?, to Mahulena s manželem před svatbou nešukala, že neví, jak je ten její mizerný milenec?), charakteristiky postav žádné, takže nevíme, proč jednají jak jednají - člověka přece neovládá jenom touha po sexu. Párkrát asi nechtěný černý humor to vše nezachrání. A herecké výkony raději pomlčet, některé vyloženě trapné dialogy a scény by se mohly rozebírat na FAMU proč takhle ne.(26.11.2004)

• gudaulin

Vzhledem k předchozím zásluhám se Jakubisko za natočení téhle zvrhlosti pekla bát nemusí, ale očistec by si určitě zasloužil...Tak zkušený režisér musí poznat, jak špatný scénář má před sebou. Ale i realizace je uspěchaná. Stupidní dialogy, nulová zápletka. Brr! Celkový dojem 5 %.(7.5.2007)

• Renton

Scénář: Juraj Jakubisko .. Určitě ne tak špatný film, alespoň co se námětu týká. Ale scénář už se nepovedl a provedení také ne. Některé pasáže jsou hodně zhovadilé, jiné ale nadprůměrné. Pro spoustu lidí až moc kontroverzní. „a tak jsem se konečně prolhala až do cíle. A jako každej cíl i tenhle je z prdele!..“ Holt Juraj není (a nebude) Fellini.. 50%.(10.3.2005)

Film Post Coitum naznačuje, že život je pouze o sexu. Kdo souhlasí? Nejhustější z herců byl Langmajer. Michal Hrůza měl hodně zajímavě nagelované vlasy:)). Titulní píseň je od kapely Kryštof - Srdce a pak ve filmu zazněly ještě dva songy od Ready Kirken - Hvězda, Moje malá. 45 %.(18.2.2008)