• AngelAngie
  **

  Nejhorší film to určitě není, já se u něj i docela pobavila, viz Paula Wild jako Xena, ale jako celková podívaná to prostě dohromady nešlo a snaha šokovat se u mě proměnila v trapnost, která je ale častější ve filmech než by kdy jeden čekal.(13.10.2008)

 • Hakha
  odpad!

  Chtěl jsem si rozšířit vědomosti v české kinematografii a opět to byla bolestná. Jsem rád, že jsem film viděl celý, jelikož to byl vyčerpávající výkon. A tohle měla být mrazivá citykomedie? Spíš nechtěná filmová parodie, která není vůbec komediální. Hluchý a zbytečný film s křečovitými dialogy a o hereckých výkonech ani nemluvě. Ani nudné erotické scény se nepovedli a to jich tu je požehnaně. Mé hodnocení odpad!(22.2.2008)

 • Isherwood
  *

  Není umění jako umění. Nerozhodnost Juraje Jakubiska, jestli dotáhnout do maxima vizuální exhibicionismus, či tlouct divákovi do hlavy „hlubokou“ myšlenku scénáře, který sepsal společně s Marcelem Bystroňem, je hlavním kamenem úrazu. Urputná snaha o silné metafory na téma sexu, se kterým se potkává každý člověk, nějak vychází naprázdno díky dějové lajně, jenž v logickém celku postrádá smysl a zbytečně se tříští na nejrůznější kousky, které do sebe nezapadnou, ani kdyby se divák při přemýšlení na hlavu stavil. Samoúčelně frenetické střídání kamerových filtrů společně s rychlým střihem mi silně evokovalo filmy Tonyho Scotta. Fakt! Jak se do tohoto projektu nechala navrtat vcelku početná skupina české prvoligové herecké scény včetně jednoho Taliána, mi už nejde do hlavy vůbec. Nad výrazem „Slovenský Fellini“ se sluší leda tak ohrnout nos.(11.9.2005)

 • - Nero mluví plynule pěti jazyky. Ve filmu jeho postava mluví italsky, zatím co ostatní herci mluví česky. Mimo kameru probíhala vzájemná komunikace anglicky. (imro)

 • - Úplně první klapka padla 6. června 2003 v 15h v Nemocnici Na Vinohradech, poslední klapla 25. března 2004 v 18:10 v Paláci Lucerna. (hippyman)

 • - Původně měl se režie filmu ujmout autor scénáře Marcel Bystroň. Zhruba v polovině natáčení ale bylo oznámeno, že režii převezme Juraj Jakubisko. Podle bulvárního tisku se měl Bystroň, jenž měl i v munulosti problémy s agresivním chováním, dopustit napadení Deany Jakubiskové. (Paity)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace