• Dever

// Production Companies: J&J Jakubisko Film //(12.3.2014)

• Kulmon

Tak děsně povrchní "děj" jsem dlouho neviděl. Dialogy tak strojovitě šroubované, že se tomu ani nechce svěřit. Ona "hustá šukačka" to fakt nezachrání. Jakubisko šlápnul vedle, do pořádnýho hovna.(9.4.2009)

• Marius

Áno pán Jakubisko, máme to v sebe všetci do jedného.....nešlo to ale ukázať trochu inak, než „mrazivou citykomédiou“?(19.9.2006)

• VenDulin85

Ale jo, jednu hvězdičku si to zaslouží.. Za přítele, který se se mnou rozešel, myslela jsem, že má jinou, ale on mi za měsíc napsal, že má nádor na konečníku a že nechtěl, abych se trápila... :-D(11.8.2011)

• H34D

Kdysi jsem viděl 20 minut z tohoto ďáblova veledíla, jehož střípky vzpomínek mě děsí dodnes! Něco tak obludně stupidního, ubohého, trapného a ponižujícího pro všechny zůčastněné (tvůrce i diváky) jsem nikdy nezažil. Post Coitum považuji za nejhorší film, jaký jsem kdy... Neviděl. 0/10(1.3.2013)

• - Ve filmu zazní dva songy od kapely Ready Kirken - Hvězda a Moje malá (autor hudby i textu je Michal Hrůza). (Yardak)

• - O tom, že filmování ovládala producentka Deana Horváthová-Jakubisková svědčí fakt, že se ve štábu vystřídal vysoký počet lidí, kteří byli neustále nahrazováni jinými, jen pro její spokojenost. (imro)

• - Během prvního týdne (20.-26.5.2004) se vyšvihnul na druhé místo v návštěvnosti českých kin se slušnými 10 667 diváky, časem mu došel dech a žebříček Top 20 opustil po dvou měsících s 58 611 návštevníky. (imro)