• novoten

Debakl a katastrofa, díky které je zase o mnoho lehčí se vysmát úrovni českého filmu. Nero, Krajčo nebo Vondráčková by už neměli hrát nikdy nikde, protože jsou doslova ostudní a jakýmkoli citovým pseudoprojevem jenom zvyšují pocit naprosté trapnosti. Bez Jiřího Langmajera by to pak byl největší provar posledních let. Je mi jedno, co se Jakubisko snaží říct, touhle formou by neprodal nic.(28.5.2005)

• VenDulin85

Ale jo, jednu hvězdičku si to zaslouží.. Za přítele, který se se mnou rozešel, myslela jsem, že má jinou, ale on mi za měsíc napsal, že má nádor na konečníku a že nechtěl, abych se trápila... :-D(11.8.2011)

• arachneuss

Slušné soft porno.(5.6.2008)

• korbitch22

Jednoznačně nejdebilnější film v dějinách české kinematografie a ani šukající Vyhulena Kočanová to nezachrání.Deana ´´cikán´´ Jakubisková si může pyskovat jak chce, ale její manžel je magor.Kameňák 4 je proti tomuhle skvost na Českýho Lva.0%.(8.3.2014)

• Tomco

Za vtipnú scénu v sprche :).(9.6.2005)

• - Snímek byl natočen za 27 filmovacích dnů. (hippyman)

• - Nero mluví plynule pěti jazyky. Ve filmu jeho postava mluví italsky, zatím co ostatní herci mluví česky. Mimo kameru probíhala vzájemná komunikace anglicky. (imro)

• - O tom, že filmování ovládala producentka Deana Horváthová-Jakubisková svědčí fakt, že se ve štábu vystřídal vysoký počet lidí, kteří byli neustále nahrazováni jinými, jen pro její spokojenost. (imro)