• Jenda

Co to zase je? O čem to vlastně je? Ani s KevSpou nemůžu souhlasit. Prostě to stojí uplně za..... Ale na všem hledej něco kladného, takže jsem si našel tu pěknou písničku od Kryštofů(3.9.2006)

Film v podstatě o ničem, absolutně bez děje, hercký výkony mizerný, režie mizerná, ale přece jenom neuplyne 10 minut aby tam někdo nešukal a za to musim přidat nějaký hězdičky. a ještě k tomu v žádným jiným pornu neuvidíte šukat franca Nera nebo Lucii vondráčkovou a jiný herce, u kterých to neni zas tak obvyklí, takže za snahu, za šukání známejch herců a za šukání každejch deset minut dám 3*(7.3.2005)

• paascha

Absolutní odpad v tvorbě odpadového velikána Jakubiska, Oproti jiný odpadům z jeho filmotéky je zde méně hrobů a svíček, zato více nahoty. Účast hvězd je zbytečná, za setinu nákladů by to odehrál i amatérský soubor lecjakého psychiatrického ústavu. Kdyby aspoň porno bylo, ale tohle? 2 Tosim: Já jsem přesvědčený, že obojí je správně, totální kráva bez kontaktu s realitou:-))(26.7.2007)

• CaptainNor

Slovenský Fellini je zřejmě hodně pod pantoflem manželky a producentky Deany a ještě k tomu vsadil na špatný scénář. Pak nemohlo nic jiného vzniknout. Na druhou stranu, tolik orgasmů..to se musí dokoukat. Jak jste naložili s večerem po shlédnutí filmu? Pshimi napsal krásný komentář, kde hodnotí soulož jednou*. To je málo! **(19.5.2008)

• Kimon

Kdysi dávno, ... natěšen, pustil jsem si tento orgasmus. Zmůžu se pouze na konstatování, že Juraj Jakubisko snad tenkrát při přípravách a natáčení tohoto škváru nebyl zcela duševně v obraze. To se občas stává velikým umělcům, kterým dochází dech, že nabývají dojmu, že pro připomenutí a pro opětovný výstup na výsluní musí něco udělat. Udělat něco převratného, ... něco, o čem se bude psát, mluvit a co opět připomene zapomnětlivým divákům jeho jméno. Jakubisko udělal. Kdyby neudělal, byl by na tom mnohem lépe. Ani Franco Nero za zenitem své slávy filmu nepomůže k vyššímu hodnocení.(27.10.2008)