• Marius

Áno pán Jakubisko, máme to v sebe všetci do jedného.....nešlo to ale ukázať trochu inak, než „mrazivou citykomédiou“?(19.9.2006)

Film v podstatě o ničem, absolutně bez děje, hercký výkony mizerný, režie mizerná, ale přece jenom neuplyne 10 minut aby tam někdo nešukal a za to musim přidat nějaký hězdičky. a ještě k tomu v žádným jiným pornu neuvidíte šukat franca Nera nebo Lucii vondráčkovou a jiný herce, u kterých to neni zas tak obvyklí, takže za snahu, za šukání známejch herců a za šukání každejch deset minut dám 3*(7.3.2005)

• H34D

Kdysi jsem viděl 20 minut z tohoto ďáblova veledíla, jehož střípky vzpomínek mě děsí dodnes! Něco tak obludně stupidního, ubohého, trapného a ponižujícího pro všechny zůčastněné (tvůrce i diváky) jsem nikdy nezažil. Post Coitum považuji za nejhorší film, jaký jsem kdy... Neviděl. 0/10(1.3.2013)

• Fingon

Dvě hvězdičky za občas ucházející výstřelky kamery, protože nebýt vizuálního ztvárnění (a i to občas leze na nervy), byl by to odpad jak vyšitý.(19.4.2006)

• Renton

Scénář: Juraj Jakubisko .. Určitě ne tak špatný film, alespoň co se námětu týká. Ale scénář už se nepovedl a provedení také ne. Některé pasáže jsou hodně zhovadilé, jiné ale nadprůměrné. Pro spoustu lidí až moc kontroverzní. „a tak jsem se konečně prolhala až do cíle. A jako každej cíl i tenhle je z prdele!..“ Holt Juraj není (a nebude) Fellini.. 50%.(10.3.2005)