Pánská jízda

Pánská jízda

Komedie

Česko, 2004, 75 min

• Pilda17

Česká super kravina, kterou stačí vidět opravdu jednou...(18.9.2010)

• Psema

Tohle že je film? Tak to asi maestro Kotík spadl z Marsu nebo fakt nevím. Málokdy mám pocit, že se chci při sledování filmu zabít, abych ukončil to trápení. Kotíkovi se to však málem daří. Plamenomet v ledničce? Ha ha. Hrozně vtipný. Asi si půjdu přečíst nekrology, tam je taky pár slušných fórů. Tenhle fil... teda vlastně televizní shit je urážkou diváka. A ani jako televizní inscenace by neobstála. Fakt děs běs, před kterým by měli všichni utéct. A novácké produkci bych jedno vzkázal: "Jste vážně padlí na hlavu? Už se vzpamatujte a přestaňte to podporovat." Tak jsem si ulevil a popojedem, pokud možno k filmům.(25.10.2006)

• xxmartinxx

Opdad tak odpadní, že jiné odpady se cítí trapně, že jsou ve stejné kategorii. A oprávněně. Měla by tu pro to být nějaká zvláštní skupina "filmy tak špatné, že musí být mimo normálně nepovedené snímky."(2.9.2008)

• kiddo

No nevím, titul odpad české filmové tvorby bych Kameňákům nebrala. Největší výtku bych měla k obrazu, který je naprosto nechutně přebarvený, způsobuje bolesti hlavy a nutkání ke zvracení (což možná vysvětluje hodně příkré hodnocení zde na ČSFD). Děj je dost hloupý a nechce se mi věřit, že by dva dospělí chlapi nezvládali základní životní úkony jako je příprava snídaně, přezutí se před odchodem, vázání kravaty, ... (ani by mě nepřekvapilo, kdyby jedna ze scén popisovala problémy hrdinů s vyměšováním - ono i také použití záchodu vyžaduje trochu kumštu). Člověk se nakonec ani nediví, že ta manželka umřela. Účast Vetchého a Abrháma je také dost zarážející (holt asi nemají takovou trpělivost jako Menzel) a veškeré ženské postavy... no comment. Přesto se to dá dokoukat bez vážnější újmy na zdraví a některé momenty jsou přes svou stupiditu i vtipné, zvlášť pokud máte stejně jako já své slabší období.(8.5.2005)

• Tom Riddle

Toxický film, který je tak strašně špatný, že nemůže fungovat ani jako guilty pleasure.(4.6.2007)