Pánská jízda

Pánská jízda

Komedie

Česko, 2004, 75 min

Řekl bych, že srovnání s Kameňákem je přece jen už trošku mimo... Všechny chyby snímku, které zde byly uživateli vyjmenovány, jsou samozřejmě pravda. Mé tři hvězdičky se týkají hereckého obsazení a humoru, jež se mi jevil velice dobrý. Nic nečekejte = nebudete zklamáni. Pěkných šedesát procent.(30.8.2004)

• iamek

Pane bože... Kotíku, Kotíku tomu se říka režisérský debut. Ukázkový odpad.(10.5.2007)

• swamp

Tento film opravdu nelze srovnávat s Kameňákem, protože pro ten na ČSFD neexistuje stupnice hodnocení. Tento absurdní film by možná pobavil tříleté dítě někdy ve dvacátých letech..MOŽNÁ!!(18.7.2006)

• sud

Tak trochu úlet, aneb každý začátek také nepřináší vavříny. To se samozřejmě týká režiséra filmu Martina Kotíka (když jsem viděl hodnocení jeho nového filmu "Všechno nejlepší", myslím si že tento film je skutečně úlet). Nevýrazné herecké výkony (dobří herci se zde spíše pachtí a ztrapňují v na koleně dělaném scénáři), celkově nevýrazné a nijak nezaujímavé. Pár scének je dobrých a celkový nápad by byl s lepším scénářem taky jiná káva.(29.3.2006)

:::::::::::::::::::::: Já byl na to jako malý v kině a vzpomínám si, že se mi to docela líbilo. Jako oddechovka super. Dávam 3 nejen z nostalgie ,-) :::::::::::::::::::::(13.11.2008)