poster

Pánská jízda

 • Slovensko

  Pánská jízda

Komedie

Česko, 2004, 75 min

 • Brouk
  *

  Zoufalství, čiré zoufalství.. Crazy komedie? Jedinné, co je crazy, je scénárista... Takovou paskvilárnu jsem nečekal... Když jsem film viděl podruhé v TV, měl jsem husí kůži a ve 30°C a dusnu mě polil mráz... A ani plejáda hereckých es, ketrá se propůjčila k téhle taškařici, nemůže zchránit nezachránitelné.. Leda, že by to pojali jako sabotáž :-) To pak jo....(3.5.2005)

 • Pilda17
  **

  Česká super kravina, kterou stačí vidět opravdu jednou...(18.9.2010)

 • ScreamJay
  odpad!

  Kotík tak to je tragický!! Podivný mix Antireceptáře pro dům a zahradu, čitelné snahy o naplnění podstaty úderné grotesky s něčím, co vypadá jako ukázka z toporného německého teleshopingu, jen ten přiohřátej Horst Fuchs tomu chybí. Martin Dejdar přece není žádný filmový herec, tak proč ho u všech plešatejch pořád do filmu obsazují?? Zůstal bych u inscenací a seriálů, nebo u nějakýho moderování, protože takhle patrná recitace scénáře, no to je tedy síla. Možná, že jako ta zmíněná inscenace a co víc, spíš jako nějakej krátkometr ala Pat a Mat by to bylo i vtipný a úderný, ovšem se stopáží atakující 80 minut!! (ta 100ka to podle mě tedy opravdu nebude) je to prachobyčejný a ubíjející slepenec momentálních nápadů. Nejsem blbej, sem ženatej. Mam zkušenosti! Ale ani já nejsem blbej a ač svobodnej, tuhle zkušenost bych se napodruhé nechal ujít. Nebýt toho, že rodičům se takovýhle typ humoru zamlouvá, zachrápaly by i blechy v kožichu našeho kocoura. Umět humor dávkovat a ne jím plýtvat, nervat za každou cenu do dialogu nějakou "hlášku," vyhnula by se Pánská jízda kdejakému srovnávání s Kameňákem a jemu podobnými filmy. Martine, zkus si představit, že úderný humor je jako banány za komančů, divák si musí chvilku počkat, aby jej patřičně docenil. Takže být to ta kratičká směs skečů, dal bych i za 3 hvězdičky ovšem v tomto podání je to 80% odpad. [1/10](2.5.2005)

 • StarsFan
  odpad!

  Už budu hodná... budu se poctivě učit do školy... nebudu tak dlouho na počítači... uklidím i v pokoji... budu mýt nádobí... prosím... už nikdy víc ne Pánskou jízdu...(3.4.2006)

 • Mertax
  *

  Dávám jednu, ale občas jsem se uchechtla, to nepopírám, ale druhé podívání bych nevydržela. Oceňuju pokus mladého Kotíka, snažil se. Ovšem nějak mu to ujelo ...(28.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace