poster

Pánská jízda

 • Slovensko

  Pánská jízda

Komedie

Česko, 2004, 75 min

 • Brouk
  *

  Zoufalství, čiré zoufalství.. Crazy komedie? Jedinné, co je crazy, je scénárista... Takovou paskvilárnu jsem nečekal... Když jsem film viděl podruhé v TV, měl jsem husí kůži a ve 30°C a dusnu mě polil mráz... A ani plejáda hereckých es, ketrá se propůjčila k téhle taškařici, nemůže zchránit nezachránitelné.. Leda, že by to pojali jako sabotáž :-) To pak jo....(3.5.2005)

 • Radek99
  **

  Film, který v některých místech funguje na bázi Kameňáku - pouze inscenuje laciné a paušální vtípky (emancipovaný telefonující mladý muž ,,podpantoflák", který se náhle změní v mistra bojových umění a zažene machochistického posměváčka...). Komedie bez vtipu či s humorem tak prvoplánovým, že je z něj divákovi smutno... Nechápu, proč herci formátu Josefa Abrháma nebo Ondřeje Vetchého dobrovolně jdou do takovéhoto projektu... Nějaká ta hvězdička tedy právě jedině za ně...(30.9.2007)

 • Adrian
  odpad!

  Tak z tohto sa budem veľmi dlho spamätávať... .(30.12.2006)

 • Boss321
  odpad!

  Tak tohle snad Martin Kotík ani nemohl myslet vážně. I když budu brát ohled na to, že je to debutující režisér, tak je to prostě a jednoduše odpad.......(18.9.2007)

 • Gemini
  *

  Jako seriál skečů, dejme tomu tak dvouminutových, na téma "Tak Takhle Teda Ne, Pánové!" by to asi mělo něco do sebe. Jako reklama na koncern IKEA nebo kampaň feministických (pardon, genderově nekonformních) hnutí by to mělo dost co nabídnout. Ale takhle, s jakýmsi náznakem čehosi co by mohl být příběh a jinak s naprosto, nejen na půdu, ale až pod krovy dementním scénářem, je to jako film nepoužitelné. Jestli existuje muž tak neschopný jako pánové Dejdar nebo Vetchý nebo přímo úchylný jako pan Abrhám, tak teda potěš klobás že nikoho podobného neznám. Dámské osazenstvo je alespoň svým vzhledem jakýmsi přínosem. Jinak je to děs a běs větší než Sex Pistols pod parou. Musím dát 20%, protože perverzní zábava se tu bohužel ani v náznaku nekonala...(5.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace