poster

Pánská jízda

 • Slovensko

  Pánská jízda

Komedie

Česko, 2004, 75 min

 • Tosim
  ***

  Řekl bych, že srovnání s Kameňákem je přece jen už trošku mimo... Všechny chyby snímku, které zde byly uživateli vyjmenovány, jsou samozřejmě pravda. Mé tři hvězdičky se týkají hereckého obsazení a humoru, jež se mi jevil velice dobrý. Nic nečekejte = nebudete zklamáni. Pěkných šedesát procent.(30.8.2004)

 • iamek
  odpad!

  Pane bože... Kotíku, Kotíku tomu se říka režisérský debut. Ukázkový odpad.(10.5.2007)

 • swamp
  odpad!

  Tento film opravdu nelze srovnávat s Kameňákem, protože pro ten na ČSFD neexistuje stupnice hodnocení. Tento absurdní film by možná pobavil tříleté dítě někdy ve dvacátých letech..MOŽNÁ!!(18.7.2006)

 • sud
  **

  Tak trochu úlet, aneb každý začátek také nepřináší vavříny. To se samozřejmě týká režiséra filmu Martina Kotíka (když jsem viděl hodnocení jeho nového filmu "Všechno nejlepší", myslím si že tento film je skutečně úlet). Nevýrazné herecké výkony (dobří herci se zde spíše pachtí a ztrapňují v na koleně dělaném scénáři), celkově nevýrazné a nijak nezaujímavé. Pár scének je dobrých a celkový nápad by byl s lepším scénářem taky jiná káva.(29.3.2006)

 • TheMaker
  ***

  :::::::::::::::::::::: Já byl na to jako malý v kině a vzpomínám si, že se mi to docela líbilo. Jako oddechovka super. Dávam 3 nejen z nostalgie ,-) :::::::::::::::::::::(13.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace