Pánská jízda

Pánská jízda

Komedie

Česko, 2004, 75 min

• InJo

Dementní trapárna, která si víc než 30 % vážně nezaslouží. Herci a hudba jsou docela fajn, zbytek je nechutně laciný. Komedie dobrá a vtipná možná tak akorát pro obyvatele Kameňákova.(2.5.2005)

• Jara.Cimrman.jr

Proti svým zvyklostem jsem silou nezdolné vůle přežil pouze půl hodiny, během které jsem musel být třikrát defibrilován, takže pokud se tato ubohost později nějakým zázrakem proměnila v mezník filmových dějin, tak se tvůrcům poníženě omlouvám. Jelikož jsem však toliko příležitostným masochistou, tak se ode mne za vážnou újmu na zdraví žádné hvězdy nedočkají.(27.4.2012)

• Skejpr

Nejenomže je to podprůměrný sitcom ale ještě je poslaný z televiznho ateliéru hned do kina. Dyť to ani nevypadá jako film..(16.11.2008)

• Adrian

Tak z tohto sa budem veľmi dlho spamätávať... .(30.12.2006)

• sud

Tak trochu úlet, aneb každý začátek také nepřináší vavříny. To se samozřejmě týká režiséra filmu Martina Kotíka (když jsem viděl hodnocení jeho nového filmu "Všechno nejlepší", myslím si že tento film je skutečně úlet). Nevýrazné herecké výkony (dobří herci se zde spíše pachtí a ztrapňují v na koleně dělaném scénáři), celkově nevýrazné a nijak nezaujímavé. Pár scének je dobrých a celkový nápad by byl s lepším scénářem taky jiná káva.(29.3.2006)