poster

Vaterland - Lovecký deník

Thriller

Česko, 2004, 100 min

Režie:

David Jařab

Scénář:

David Jařab

Kamera:

Marek Jícha

Hudba:

Jan Ponocný
(další profese)
 • Mordenroth
  *****

  Veľmi nedocenená (alebo nepochopená?) snímka...(9.11.2006)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Co je zač Lovecký deník? Nevím, ale to mi vůbec nebrání v tom, abych si tuhle dost specifickou záležitost užil - přitom poprvé jsem Lovecký deník, když my mohlo být tak cca třináct a už tehdy se mi líbil, navíc je to jeden z těch filmů, které mě vlastně donutili se o kinematografii víc zajímat.(15.5.2012)

 • honajz
  ***

  Jak píšu v recenzi pro Tiscali - začíná to jako Konec starých časů II, pokračuje jako Záhada Blair Witch a končí jako Lynchův Mulholland Drive. Směska žánrů, vynikající hudba, rozporuplné herecké výkony a nedořečený konec dávající prostor k úvahám - podle mne kostrouni jsou předchůdci člověka, nebo evolučně nad lidmi.(1.7.2004)

 • topi
  ****

  Povedený originální snímek s vynikající hudbou!! Nezapomenutelné jsou skoro všude bzučící mouchy.(2.7.2011)

 • D.Moore
  **

  Vaterland je takový pokus s dobrým Rodenem a Formanem, s povedenou scénou lovu, slušnou hudbou… A se špatným zbytkem. Myšlenka byla chvályhodná, natočit „něco, co se u nás netočí“, ale vznikla táborácká báchorka z neurčité doby a neurčitého místa, která (až na zmíněný lov) navíc vypadá prachbídně amatérsky a nejsem si jistý, že to byl úmysl. Dlouhé a nudné. Velká škoda, možná jsem čekal zbytečně moc.(20.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace