poster

Vaterland - Lovecký deník

Thriller

Česko, 2004, 100 min

Režie:

David Jařab

Scénář:

David Jařab

Kamera:

Marek Jícha

Hudba:

Jan Ponocný
(další profese)
 • honajz
  ***

  Jak píšu v recenzi pro Tiscali - začíná to jako Konec starých časů II, pokračuje jako Záhada Blair Witch a končí jako Lynchův Mulholland Drive. Směska žánrů, vynikající hudba, rozporuplné herecké výkony a nedořečený konec dávající prostor k úvahám - podle mne kostrouni jsou předchůdci člověka, nebo evolučně nad lidmi.(1.7.2004)

 • senor
  ****

  Náhodou, já sem se dobře pobavil. Má to své mouchy, možná si to hodně bere z jiných děl, ale já si sakra nevybavuju kdy jsem naposledy viděl něco tak nečeského. Pak tady nenadávejte že se v české kinematografii neobjevují nové a originální věci. I když podle toho hodnocení tady to asi tak chcete.(3.11.2005)

 • bassator
  ****

  8. 1. 2010 - 70%(9.1.2010)

 • Big Bear
  ***

  Velmi, velmi zvlášní záležitost. Začátek byl pro mne mnohem lepší než podivný konec. Ten příjezd na rodinné sídlo byl zajímavý.. Škoda, že pak se snímek vznesl od reálu kamsi do stratosféry. Tohle je opravdu něco jiného a v té době to tu ještě nebylo. Film doprovází příjemný soudtrack z nějž mi utkvěla píseň Romana Zacha - Knaben und Buch. A k ději - Je nutné při dobrém zážitku vždycky všemu rozumnět??? * * *(25.2.2013)

 • mr.filo
  ***

  Film má atmosféru nepopsatelného snaživého trápení.,.. ale ty zbraně jsou dobrý.(22.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace