poster

Ong-bak

 • Thajsko

  Ong-bak

 • Slovensko

  Ong-bak

Akční / Dobrodružný

Thajsko, 2003, 101 min

Režie:

Prachya Pinkaew
 • 2Pac
  *****

  Oda na thajske bojove umenie. Oproti "lankovym" bojovy, scenam, na ktore sme si v poslednej dobe pomaly aj zvykli, mi prisli ostre suboje v Ong-bak ako velmi vitana zmena....excelentne...(23.5.2005)

 • Shit
  *****

  Po tomhle filmu jsem si oblíbil thajskej box, to co tam předváděl Tony Jaa to byly prostě a jednoduše jatka a ještě k tomu stačil dělat různý bojový kreace. Nechápu jak je možný že se neobjevil mnohem dřív, ty jeho skoky a akrobatický kopy jsou prostě úžasný. Jediný co mi v těch soubojích chybělo. byly nějaký pořádný zraněný, je sice pravda, že potom by to bylo hodně brutální, ale zase na druhou stranu tady Tony Jaa umlátí haldu protivníků lokty a koleny přímo do hlavy nebo do hrudníky a přitom jim nic moc neni, ale jinak to je paráda a na tuctovou zápletku a hodně jednoduchej děj se dá v klidu zapomenout(26.8.2005)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Magnolia // Počet premietajúcich kín v USA: 387 // Otvárací Víkend v USA: $1,334,869 //(15.5.2011)

 • Tuxedo
  *****

  Zápletka zrovna neoplývá originalitou a režie se trochu topí v nezkušenosti (ty opakované záběry si mohly odpustit). Tady však výčet mých výtek končí. Geniální jsou nejen akční scény, ale i Tony Jaa, který je borec, jak má být. Mile mě překvapil thajský humor, který je skvostný.(27.5.2005)

 • genetique
  *****

  Šikmookí nesklamali. Tak ako to vždy v ázijských akčných produkčných filmoch typu 'bruceleeovky' býva, film absolútne nestavia na príbehu, tobôž nie na nejakej snahe psychologicky vykresliť dané postavy. To čo v tomto filme uvidíte, je snáď aj nad sily Božie a mne nad tými kúskami zastával rozum. Neviem prečo Tonyho Jaa prirovnávajú k Bruceovi Lee, on ho predsa schová do vrecka. Dúfajme, že takýchto filmov bude mať viac a že ho Hollywood nezlomí. 95%.(7.6.2006)

 • - Na produkci filmu se podílel Luc Besson. Tvůrci mu nezapomněli vzdát dík. Ve scéně s tříkolovými „taxíky“ jeden z nich narazí do budovy a vlevo dole, pod silnicí, si můžete přečíst "Hi Luc Besson we are waiting for you". (Matty)

 • - Během honičky uličkou, těsně poté, co Tony Jaa předvede pár break-danceových pohybů na stole, seskočí dolů a uteče, můžete na stěně v pozadí vidět nápis “Hi Spielberg let do it together". (Matty)

 • - Tony Jaa (Ting) se zranil při souboji s Big Bearem (Nick Kara) v zápasnické aréně. Poprvé v životě musel do nemocnice. (Vojcl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace