poster

Ong-bak

 • Thajsko

  Ong-bak

 • Slovensko

  Ong-bak

Akční / Dobrodružný

Thajsko, 2003, 101 min

Režie:

Prachya Pinkaew

Hudba:

Richard Wells
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  ***

  Správně přitroublý a přímočarý snímek, který naštěstí zachraňují neokoukané bojové kreace a parádičky. Veškerá akce je ale bohužel děsivě natahovaná a stává se z ní jen přehlídka opakovaných záběrů bez ladu a skladu podbarvená příšernou (!) hudbou. Vyšší hodnocení ze mě Ong-bak jakživ nevymlátí...(25.1.2008)

 • Mahalik
  **

  Ne! Nic proti Thajcům a jejich kultuře, která si vystačí s poletujícími bůžky a bojovníky a vlastně je celkově úplně mimo (neříkám, že pro ní nemám slabost), ale Ong-bak je, co se týče kung-fu žánru, totální krok do prázdna. Tony Jaa a jeho heslo: "Fyzikální zákony jsou mýtus" přivádí do nirvány všechny, dokonce i ty, jejichž znalost bojových umění začíná a končí se slovy: -Styl kudlanky nábožné -(no jen si to představte).__ Já šel do Ong-baku s čistou hlavou, věříc, že možná to bude blbost, ale alespoň po té technické stránce to bude super. Nebylo. Stokrát se opakující záběry jsou vyloženě utrpení a když už člověk zatouží po nějakém tom flashbacku, dostáví se zklamání, jelikož už je nový záběr na Tonyho Jaa a jeho upocený obličej. Ten chlap možná dokáže udělat kotrmelec o zeď a rozříznout mramorovou desku nehtem, ale mě nepřesvědčil. Nemluvě o záporné postavě, která je spíše k smíchu (navíc mluví jako R2-D2). Naprostá ztráta času a nervů...(13.6.2009)

 • RHK

  Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(15.6.2011)

 • Jossie
  ****

  Samotný prostinký děj vyzdvihuje do výšin neuvěřitelné bojové umění Tonyho Jaa. Jak nejsem na ty bitky, tak mně osobně se nejvíc líbila honička po ulici ( třeba proskočení úzkým kruhem z drátěného pletiva ). Nevím, jak moc to byla snaha o herecký výkon, ale posmutnělý a netečný výraz Tinga, který tak moc nechce bojovat a pořád je do toho nucen, mi dokonale k té roli sedl. Film má příjemnou stopáž a jediné, co mi opravdu lezlo na nervy, byl ten nejprotivnější ženský hlas, co jsem kdy slyšela.(13.7.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Více než film samotný stojí za vidění dokument o natáčení těch scén co popírají fyzikální zákony - maximálně zajímavé.(29.7.2004)

 • Tony Jaa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace