poster

Ong-bak

 • Thajsko

  Ong-bak

 • Slovensko

  Ong-bak

Akční / Dobrodružný

Thajsko, 2003, 101 min

Režie:

Prachya Pinkaew

Hudba:

Richard Wells
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,563,167Tržby Celosvetovo $22,800,000║ Príbeh nič moc ale choreografia súboj na najvyššej možnej úrovni. /videl v kine: 90%/(21.9.2005)

 • H34D
  ****

  Ong-bak je film, jenž dobře ví, že na béčkové bojovky se lidé dívají jen kvůli pořadné akci a řežbě, přičemž příběhu nikdo větší pozornost nevěnuje. Proto na lehkém (rozuměj: jednoduchém až primitivním) dějovém pozadí rozehrává spoustu líbivé akce plné akrobatických kreací, kterou rozšířil i do scén, kde bychom ji dříve nečekali. Tony Jaa je mladý talent, který směle popírá fyzikální zákony a snad i biologické limity lidského těla a režisér toho pěkně využívá. Tony nebude přece obíhat překážky, když přes ně může udělat za patřičně zpomaleného záběru salto, nebo se pod nimi efektně sklouznout, že ano?! Ano a ano, tento film skutečně je dělán výhradně pro efekt, na divácké pobavení a potěšení, ovšem když to funguje, tak proč ne? 7/10(23.4.2009)

 • petaspur
  **

  Bojovný gymnasta předváděl neuvěřitelné kousky, honička v rikšách jistě byla originální (i když ne moc zajímavá) a to jsou veškeré klady tohoto filmu. Neustále ze všech úhlů opakované kousky hlavního hrdiny (Liga mistrů není moc dobrá inspirace pro film) mě vyrušovaly z projekce. Ono je to nakonec jedno, protože ve filmu skutečně nešlo o nic jiného, než ukopnout někomu jinému kolenem hlavu.(10.3.2009)

 • Lavran
  ***

  Správně přitroublý a přímočarý snímek, který naštěstí zachraňují neokoukané bojové kreace a parádičky. Veškerá akce je ale bohužel děsivě natahovaná a stává se z ní jen přehlídka opakovaných záběrů bez ladu a skladu podbarvená příšernou (!) hudbou. Vyšší hodnocení ze mě Ong-bak jakživ nevymlátí...(25.1.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Více než film samotný stojí za vidění dokument o natáčení těch scén co popírají fyzikální zákony - maximálně zajímavé.(29.7.2004)

 • Tony Jaa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace