Příběhy včelích medvídků (TV seriál)

• Československo

Eva Košlerová (kniha)

Eva Košlerová

Svatopluk Malý

Petr Skoumal

Pro mě jako malého měl tenhle večerníček smůlu, že byl loutkový. Prostě jsem mu nedokázal uvěřit a brát ho vážně. Ale i tak mě dokázal zaujmout svou atmosférou, příběhy a samozřejmě hudbou s parádními texty Zdeňka Svěráka.(14.6.2005)

Vždycky jsem chtěl být tak cool jako Pučmeloud :)(2.4.2007)

Na políčku v jetelíčku, tam kde potok pramení dobře je nám po tělíčku zákonem jsme chránění. Sosáčkama sosáme, bez přestání to samé, do pěti, do pěti, musíme být u maminky v doupěti.(1.5.2011)

Rasisti... X-D(2.1.2010)

Mile infantilní improvizační paráda Josefa Dvořáka, písně chytlavé nejen pro děti a proslavené obtloustlé strašidlo s kleptomanskými sklony. Nejlepší díly: Zlobivý a Strašidlový. Teď už vím, kde hledal inspiraci Peter Jackson pro Odulu.. „Teď máš štěstí, rozumíš mi, ty tlustá fčelo, že sem právě, že sem po vobědě. Víš? Ale, hele. Počkej, až vyhládnu, to nebude trvat dlouho..“(8.12.2008)

• - Kontrola výtvarných honorárov vraj doložila neoprávnené vyplácanie presahujúce 100,000 korún za večerníček. (Raccoon.city)