Příběhy včelích medvídků (TV seriál)

• Československo

Eva Košlerová (kniha)

Eva Košlerová

Svatopluk Malý

Petr Skoumal

Já chvátam, chvátám, už sem tam měl být. Postava Pučmelouna bylo jedna u nej postav ze všech večerníčků.(4.6.2009)

Včelí medvídci jsou česká loutková klasika, která si mě ale nezískala...(3.7.2008)

Váhám mezi 70-80%. Jako dítě jsem tenhle večerníček nijak zvlášť nemusel a jeho písničky do dospělého věku prakticky neznal. Asi i proto, že jsem ze Slezska a ta česká čeština mi stále neleze přes uši (stejně jako většině českých Čechů naše krácená moravština :-) Ovšem Dvořák je zde skvělý, to nelze upřít!(17.11.2010)

Skvělé písničky a zábavné pokoukání. Když jsem byl malý, tak bylo sledování včelích medvídků pro mě povinností :-)))(20.6.2010)

Pro mě jako malého měl tenhle večerníček smůlu, že byl loutkový. Prostě jsem mu nedokázal uvěřit a brát ho vážně. Ale i tak mě dokázal zaujmout svou atmosférou, příběhy a samozřejmě hudbou s parádními texty Zdeňka Svěráka.(14.6.2005)