Příběhy včelích medvídků (TV seriál)

• Československo

Eva Košlerová (kniha)

Eva Košlerová

Svatopluk Malý

Petr Skoumal

Pučmeloud a brouk kvapník jsou moji oblíbenci. A co víc dodat můj nejoblíbenější večerníček s krásným soundtrackem.(20.1.2008)

Pro mě jako malého měl tenhle večerníček smůlu, že byl loutkový. Prostě jsem mu nedokázal uvěřit a brát ho vážně. Ale i tak mě dokázal zaujmout svou atmosférou, příběhy a samozřejmě hudbou s parádními texty Zdeňka Svěráka.(14.6.2005)

Písničkově příběhy naladí na veselou notu. kterou udrží víc popleta než strašidlo Pučmeloun. Občas ale padne vtípek, který spíš docení dospělák než dětský divák. Loutky čmeláků se mi líbí, ale třeba krtek mi přijde neforemný.(9.9.2009)

Pro mě jedny z nejlepších večerníčků s neuvěřitelnými hláškami, skvělými postavičkami a hlavně - nádhernými písničkami:-) Ne nenenesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím, prominte vážení...mám veliké zpoždění...(21.3.2009)

• MikeCool

Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 55% (2*) |(20.7.2013)

• - Kontrola výtvarných honorárov vraj doložila neoprávnené vyplácanie presahujúce 100,000 korún za večerníček. (Raccoon.city)