Příběhy včelích medvídků (TV seriál)

• Československo

Eva Košlerová (kniha)

Eva Košlerová

Svatopluk Malý

Petr Skoumal

Brumdo, Čmeldo, slyšeli jste? Vyleštěte si trumpetky, aby vám pořádně hrály!! ... Jinak ale roztomile infantilní.(5.8.2012)

Roztomilí včelí medvídci. Nejlepší byl jejich nepřítel Pučmeloud. "Samé sádlo, samé sádlo." :D(20.2.2013)

Nejlepší písničky ze všech večerníčků!(16.1.2010)

Vždycky mě zajímala postava Pučmelouda. Co to je, jaký skutečný živočišný druh se za ním skrývá? S největší pravděpodobností jde o Pačmeláka cizopasného (Psithyrus rupestris), který parazituje na usilovné práci ostatních čmeláků. Když se podíváte na zbarvení pačmeláka...nevidíte tam evidentní paralelu s určitým negativním jevem v české společnosti? Když si k tomu přidáte seriálový nápěv "bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila", je zřejmé, že dny tohoto večerníčku budou brzy sečteny a jeho tvůrci skončí v místnosti 101. http://www.biolib.cz/IMG/THN/_38526.jpg(28.11.2009)

Dokonalost v každém směru. Loutkářský kumšt, dabing, hudba ( neskutečně jemné melodie) a celý výchovný efekt pro děti. V době blikajících, navzájem se ničících, či za reklamu na něco se schovávajících televizních počinů pro děti, je potřeba se zamyslet, jestli to, na čem jsme částečně vyrůstali my, by nebylo dobré i pro naše děti. Ano, bylo, je a bude.(3.6.2013)

• - Kontrola výtvarných honorárov vraj doložila neoprávnené vyplácanie presahujúce 100,000 korún za večerníček. (Raccoon.city)